|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Menstruacija po porodu
18.3.2006 8:22:54   
NRMM
Sem 3 mesece po porodu in prišla je nezaželjena user posted image . Krvavim fuuul še nikoli tako, mislim, da se bo izlilo za celo leto nazajuser posted image . Čeprav mi je mož rekel, da se le naj malo zamislim, koliko krvi sem mu spila te 3 mesece user posted image .

Je katera tudi tako močno krvavela pri prvi menstruaciji? Je to normalno? Vem, da je to različno od ženske do ženske,ampak kako dolgo vam je trajalo?

Hvala!

L.p.
Irena

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Menstruacija po porodu
18.3.2006 8:56:44   
lelaval
Jaz se od prvih dveh porodov niti ne spomnim (po prvem je sploh nisem dobila, sem kar zanosila user posted image ), po drugem pa ne vem. Od 3. pa je že 10 mesecev, pa je še ni. Saj je niti ne pogrešam. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Menstruacija po porodu
18.3.2006 15:47:09   
doroteja23
Jaz sem tud imela prvo menstruacijo po porodu zelo močno. Nikoli nisem tak krvavela kot po porodu. Še zdaj imam močno, čeprav malo manj. Prej sploh včasih nisem vedla kaj je to bit bolan. Zdaj pa znorim ko se mi bližajo tiit dnevi, pa še dolgo traja. Kakih osem do deset dni. Da se prav rada spomnim kak je blo fajn kom je nisem mela.

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Menstruacija po porodu
6.4.2006 13:13:58   
Marina_
Ja ti naša Irena(Jaz te poznam pod tvojim drugim imenom oz.vzdevkomuser posted image )-tudi pri meni je tako.Uf kako je bilo lepo ko je ni bilo...

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Menstruacija po porodu
6.4.2006 16:30:49   
spacey
Moja prva M po porodu je bila grozna.
1. spomnila me je na popadke
2. kri je lila, kot še nikoli
3. bolela je, kot hudič
4. trajala je celih 10 dni
Groza!
Zdej je vsakič boljše, hvala bogu.


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Menstruacija po porodu
6.4.2006 16:46:55   
karin412
Jaz sem jo dobila 6 tednov po porodu, kljub temu da polno dojim. Imela sem jo 8 dni - prve 4 dni šibko, potem srednje močno, kot pred nosečnostjo. Bolelo me ni nič.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Menstruacija po porodu
13.4.2006 18:03:31   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: Frizerka

Ja ti naša Irena(Jaz te poznam pod tvojim drugim imenom oz.vzdevkomuser posted image )-tudi pri meni je tako.Uf kako je bilo lepo ko je ni bilo...


Ti se le zabavaj ja user posted image , sej si v istem sruser posted image ......user posted image user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?