|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ni M
20.3.2006 20:55:04   
urška03
Dekleta živijo!

Ker vem, da ste tuki dekleta, ki veliko veste, me zanima sledeče: namreč, svoje M nimam že 6 mesecev. Pred 3m mi je g dal Dabr. tbl in po njih je M prišla, sedaj pa spet ni po treh mesecih nič. Sem naročena 30.3. vendar me zanima če ima katera že takšno izkušnjo in kaj vam je G predlagal ali predpisal tbl. Test sem delala enkrat februarja in je bil - , tak da nima smisla več delat.

Hvala že vnaprej, Urška03
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ni M
20.3.2006 21:05:02   
Anonimen
Hmmm, takšne izkušnje sicer nimam, sam men se zdi, da je tukaj nekaj punc, ki so imele podobne težave. Se ti bo katera od njih oglasila. Se mi pa zdi, da je neki s hormoni povezano user posted image

(odgovor članu urška03)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ni M
20.3.2006 21:43:41   
kasija78
Urška,

Jaz sem jemala kontracepcijske in mi je gin. predpisala dabrostone za ureditev ciklusa. Kot ti sem jih jemala 3 mesece, pa je bilo tisti čas jemanja ok, po tem pa po starem in po tem mi jih je predpisala še za tri mesece, pa še nimam rednih menstruacij. Leta nazaj pa sem imela isti problem kot ti, da sploh nisem imela menstruacije, in takrat mi je gin. predpisala cyclo progynova tablete. Po nekem času jemanja tablet (6 mesecev se mi zdi) se je takrat moj ciklus ponovno zagnal sam od sebe. Domnevam, da je bil razlog lahko v spremembi prehrane. Lahko se zgodi npr. tudi od drastičnega hujšanja (kar ni bil moj primer user posted image ). 
V glavnem, vsaka gin. ima na voljo nekaj zdravil, s katerimi lahko poskusi "na slepo" v tem smislu, da pač statistično večini pomagajo. Če pomagajo - ok, če pa ne - te pošlje dalje na preiskave, zakaj je do tega sploh prišlo. Tako da nikar ne obupaj, pojdi k gin. in ji daj priložnost, da ukrepa naprej - ti še enkrat predpiše dabroston ali te pošlje na nadaljnje preglede.

upam, da ti je tole kaj v pomoč. lp, kasija

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ni M
20.3.2006 21:57:59   
enia
Živjo! Tud sama mam probleme s to user posted image . Najprej je kr naenkrat bla švoh (le en dan) in sem tudi dobila dabroston, sem ga jedla 2 meseca in takrat je M vsakič prišla, zdej nisem jedla in je spet ni. Sem full jezna in razočarana, ker test je -. V sredo imam G in upam, da se tole čim prej poštima. Enako želim tebi.
Sicer pa je meni prvič G rekla, da gre za hormonske motnje. Ko semšla še samoplačnško mi je povedala, da imam ciste na jajčnikih. Tokrat grem k tej drugi G, ker sem prejšnjo raje zamenjala. user posted image

(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ni M
20.3.2006 22:46:22   
urška03
Kasija78 mislim, da si narobe razumela: G mi je dal 1-krat tbl Dabro in takrat je M prišla, sedaj pa je spet ni.
Stara sem 22.let, že 2 leti brez kontrac. tbl. in junija bo 1 leto odkar delava na bebitu (mislim ?????)
Bomo videli, kaj bodo dejali G.
Hvala lepa in lahko noč



(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ni M
21.3.2006 0:17:48   
Anonimen
ŽIVIJO
TUDI JAZ SE DELALA NA TEM DA BI ZANOSILA. MENZIS SEM DOBIVALA NA 64 DNI. VENDAR TUDI NISEM ZANOSILA. NATO SEM SE ŠLA ZDRAVIT IN ZA UREDITEV MENS. SEM DOBILA DABROSTON. IN SEVEDA ZOPET NIČ. NA NADLJNIH PREIDKAVAH SO UGOTOVILI DA NI OVALACIJE, ZATO SEM DOBILA TABLETE ZA POSPEŠITEV OVALACIJE IN NATO ŠE ŠPRICE...
IN KONČNO SEM ZANOSILA. SEDAJ IMAM DOMA 8 MESECEV STARO DEKLICOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
JAZ TI PRIPOROČAM, DA SE O TEM ODKRITO POGOVORIŠ Z GINEKOLOGOM IN PROSI GA NAJ TE NAPOTI V MB ALI LJ V AMB. ZA ZDRAVLJENJE NEPLODNOSTI. TAM TI BODO NAREDILI PAR TESTOV IN TI DALI PRAVA ZDRAVILA...
MISLIM PA DA ZA VSE PRIDE ČAS IN VESELJE. NE SE SEKIRAT IN LE VRJEMI DA JE VSE OK. ČEZ NEKAJ ČASA SE TI PA BO NASMEJALA SREČA.
LP.

(odgovor članu urška03)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Varanje
binyy

Ali bi prevarali svojega partnerja,če le ta nebi nikoli izvedel?

da, takoj (7%)

ne, nikoli (58%)

mogoče (11%)

ne vem (18%)

sem ga že (6%)


Število vseh glasov: 290

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!