|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Najbolj tečno opravilo?
23.3.2006 13:27:32   
Bejba
user posted image user posted image user posted image user posted image  - jutranje vstajanje. Naj se zbudi sam ali ga jaz zbudim za v vrtec je to prava histerija. Najprej noče iz posteljice, se dere če ga samo pogledam, potem dobi histerični napad ko ga posadim na previjalno, da o tem ko ga začnem preoblačiti sploh ne govorim user posted image .
user posted image user posted image user posted image  - previjanje je postalo nočna mora. Zbrca me od glave do trebuha (naš dojenček bo po moje prišel ven z buškami user posted image ). Je pa seveda že velik uspeh, če ga spravimo na previjalno.
user posted image user posted image  - hranjenje je zadnje čase tudi težavno, predvsem kosila. On bi jedel samo čokolinote, keksolinote, jogurte itd, kakšnega mesa in krompirčka pa niti pod razno ne. Zato moramo biti user posted image  izvirni, da nam rata kaj za kosilo dol po grlu spravit.
user posted image  - čiščenje zobkov. Krtačke sploh videti ne sme user posted image  (razen ob zares dobrih dnevih), zato še vedno vstrajamo pri gazici. Ogrižena sva pa z atijem po vseh prstih, ampak za čiste zobke vse user posted image .

LP; Bejba user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Najbolj tečno opravilo?
23.3.2006 15:09:21   
Zasanjana
Jančika, pri meni je isto.Nikakor mi noče zaspat...niti podnevi, kaj šele ponoči.Včasih smo budni tud do treh zjutri in smo potem zjutri vsi ko zombiji.user posted image
Drugače pa preoblačenje.Najprej tuli kot jesihar, potem zmeče cunje po celi sobi in jih noče pobrat.Komi komi mi jo uspe oblečt.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Najbolj tečno opravilo?
26.3.2006 19:09:35   
india
user posted image Ojej,kaj bi dala, da bi se dalo cunje pritrdit na njega! Ko se odloči, da se ne bo oblekel, se lahko jaz postavim na glavo, pa ne bo nič pomagalo.

No, pa tudi prehranjevanje, sploh kadar hoče sam pojesti vročo juho. Njegovo porcijo vedno prej ohladimo, da bi lahko jedel sam, a z njegovega krožnika ni tako dobro kot s tujega. Potem pa mu ne moreš dopovedat, da je tisto vroče, dokler se sam ne prepriča.

Aja, pa igranje...sploh,kadar hoče imeti igračo,ki jo ima takrat kdo drug. Cviljenje in kreganje da je živ hudič user posted image user posted image

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Najbolj tečno opravilo?
26.3.2006 19:41:09   
Primoza
Odpravljanje od doma pozimi. po možnosti s kupom dodatne opreme.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Najbolj tečno opravilo?
26.3.2006 19:46:36   
Gina
čakanje pri zdravniku - groooooza

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Najbolj tečno opravilo?
1.4.2006 15:15:41   
BARBARA R.
Strizenje nohtov.

            user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Najbolj tečno opravilo?
1.4.2006 20:54:12   
KODA
Pranje las.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Najbolj tečno opravilo?
3.4.2006 8:04:46   
Adam
user posted image
Definitivno je pranje las najbolj odmevna zadeva v naši vasi.
Potem mi je najtežje ko me izsiljuje in to kje vzun, da ne morem bit tok stroga kot sem doma.
Pranje zob je bila tud bitka, dolga dobro leto, a mislim da jo počasi dobivam. Enostavno na silo, ker če bi ga pregovarjala bi lohk šla v LJ-Polje. user posted image
In odpravljanje od doma, ko vedno kej pozabim, sploh pozimi, ko bi lahko celo bajto s sabo vzela.
A vse to bi šlo, če mali ne bi bil taka trma...najhuje mi je, ko se ne da z njim nč zment ko je v filmu...
Ampak drgač je pa zlat user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Najbolj tečno opravilo?
3.4.2006 11:24:56   
spacey
Že nekaj časa HRANJENJE!
Pri mizi v stolčku ne zdrži več kot 5 minut. Če pa mu to uspe, pa je pri nas že praznik. Sej ne da noče jest, ampak ne biti pri miru, je njemu večja muka, kot meni njega hranit. Potem pa letam za njim z žlico in hrano, pa robčki v roki in lovim usta... user posted image

Pa zadnje čase je tut PREVIJANJE cela umetnost. Imamo 1001 finto, da je tiste minute vsaj kolkrtolko pri miru.

Pestro je, pestro! user posted image

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Najbolj tečno opravilo?
14.4.2006 5:58:52   
dm#101
- pozimi tlačenje v avtomobilski sedež, ko moraš odstranit kup dodatne opreme, pa pol spet nazaj. hoja po trgovinah, spet napravit....
- hranjenje,  najhuje če pije mleko, je tolk hitra, da mi dostikrat šalico iz rok izbije. pa s priborom maha, pa opleta, pa hrano po tleh. Pa ji poskušam dopovedati.
- previjanje - predvsem tisti del, ko ima že sveže namazano rito s hladilnim mazilom in začne izvajat akrobacije...
- ko me, ko hodiva ob cesti, hoče spustit, ker gospodična bi šla sama..., pa ji seveda ne pustim.
- non stop natikanje čevljev nazaj dol

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?