|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Z antobiotikom na dopust?
26.3.2006 9:23:50   
ori
Hčerka 2,5 leti je včeraj tožila za bolečinami v ušesu in smo odšli k pediatru kjer je zdravnica ugotovila, da ima rahlo pordela ušesa in je dobila Hikoncil. Drug vikend pa imamo plačan dopust v termah Lendava pa me zanima če bi ve šle? Nima vročine, malo kašlja, tudi včeraj po obisku zdravnika ni nič tožila več, da jo boli uho. Antibiotik ima prvič. Naj ne bi šla tudi v vrtec. Koko pa ve ravnate med jemanjem antibiotika? Antibiotik naj jemlje 10 dni.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Z antobiotikom na dopust?
26.3.2006 9:26:37   
Andra
Če nima vročine, bi jaz vseeno šla. Je pa res, da bi se izogibala kopanju v bazenu, sploh pri vnetju ušes.

(odgovor članu ori)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Z antobiotikom na dopust?
26.3.2006 9:37:08   
muki1
Tudi v Lendavi je zdravnik, v najslabšem primeru, ampak s Hikoncilom bi moralo biti do naslednjega vikenda vse že pozabljeno.
Mimogrede; a prvič v življenju ima zdaj antibiotik? Srečna mama in dete.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Z antobiotikom na dopust?
26.3.2006 10:00:12   
Marogica
Mi smo imeli enkrat takšno situacijo, 2-3 dni pred morjem. Naša pediatrinja je rekla, da lahko gremo na morje, saj je vseeno kje dobiva antibiotik. Miroval pa tudi doma ne bi. SE pač tistih nekaj dni izogibajte bazena, da mu ne bi preveč "luštov" naredili.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Z antobiotikom na dopust?
26.3.2006 10:01:53   
srki
Mi smo šli lani na morje na Pag z Macropenom, en dan prej je pa zbolel. Sicer se pa itak nismo nič kopali zaradi slabega vremena in burje, pa vsako popoldne je imel vročino. Šli smo pa vseeno.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Z antobiotikom na dopust?
26.3.2006 10:45:50   
ona
Lahko greste na dopust,samo pazi da ne gre cela v vodo,oz.da ji ne gre voda v ušesa,saj lahko dobi kakšne glivice v bazenu in pol se hitro ne rešiš vnetja!Tako smo mi dobili in pote je imel tamali stalno vneta ušesa,da je ratalo že kronično in potem smo dali celo kalvarijo sozi!Res pazi!

(odgovor članu ori)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Z antobiotikom na dopust?
26.3.2006 15:14:10   
KODA
Jaz bi šla.Saj je vseeno,kje dobiva antibiotike.Samo pazite,da ne zboli ponovno.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Z antobiotikom na dopust?
26.3.2006 17:22:10   
lelaval
Jaz bi tudi šla. Saj v najslabšem primeru je tam zdravnik.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu ori)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Z antobiotikom na dopust?
27.3.2006 11:30:33   
Mojca20
No še moj predlog: jaz bi šla, vendar v vodo ga nebi dajala.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?