
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
Kisla smetana, začimbe??? 28.3.2006 8:37:25
|
|
|
|
bambi
|
Moja pupa je dobila zeleno luč za vso hrano oz. meseka, krompir, zelenjavo..... stara je 6 mesecev in me je včeraj skoraj kap, ker se je zredila v 1 mesecu za samo 200g.... Res pa je, da je pravi mali divjak in ni pri miru niti sekunde, čez dan skoraj nič ne spi in verjetno se sedaj to pozna..... Nekje sem prebrala, da otroci lahko jejo smetano in me zanima če res???? Rada bi ji pripravila malo okusne zelenjavne jedi, ker zelenjave ne mara preveč, zato me zanima če lahko uporabim smetano in katere začimbe lahko dajem otroku, lahko prepečem malo čebule in zelenjave????
_____________________________
Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.
|
|
|
|
|
RE: Kisla smetana, začimbe??? 28.3.2006 8:53:05
|
|
|
|
tina104
|
Lahko vse to daš, pa maslo tudi - v malih količinah. Če bo kaka reakcija, pač potem ukineš, samo mislim, da ne bi smelo biti problemov.
_____________________________
20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž
|
|
|
|
|
RE: Kisla smetana, začimbe??? 28.3.2006 8:56:32
|
|
|
|
Marogica
|
JAz sem kot "začimbo" dostikrat naribala sveži parmezan v kašice, juhice, pa tudi ostalo, kar si naštela sem uporabljala, sicer v majhnih količinah.
_____________________________
"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa". R. Tagore
|
|
|
|
|
RE: Kisla smetana, začimbe??? 28.3.2006 8:59:44
|
|
|
|
viv_
|
Jaz sem ji tudi solila, sicer manj, ampak sem, uporabljala sem smetano, v špinačo sem dala malo česna... Tako, da je bilo okusno...
|
|
|
|
|
|
RE: Kisla smetana, začimbe??? 28.3.2006 14:35:28
|
|
|
|
tulip
|
Malo kisle smetane, olivnega olja, masla, zrno soli, skuta, nariban sir,parmezan, čebulca in česen, ...vse to lahko dodaš, seveda v primernih količinah.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiJe morje koristno za dojenčka?Morje in sonce je dobro za dojenčke in otroke, saj se jim z vitaminom D, ki ga veliko dobijo na soncu, krepi tudi njihov...
Plavanje z dojenčkomKdaj začeti s plavanjem na plavalnem tečaju je odločitev staršev, ki jo sprejmejo glede na to, kako se bo odzval njihov ...
Zadnje s foruma
pitje otrokLelly28 RRKaj največkrat pije vaš otrok, ko je žejen?voda (
77%)

sladkan čaj (
0%)

nesladkan čaj (
17%)

kupljen sok (
0%)

domač sok iz sadja in/ali zelenjave (
6%)
Število vseh glasov: 35Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!