|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sladkarije
3.4.2006 9:00:48   
srce00
mene zanima če ve vasim malčkom (25mesečnikom)dajete sladkarije....
naš malček je nor na čokolado....
kdaj ste začele dajat....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sladkarije
3.4.2006 9:04:55   
anitaz
Jaz ji včasih dam Kinder pingvin,pa je bila stara 1 leto in ga obožuuuuuuje!!! user posted image

(odgovor članu srce00)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sladkarije
3.4.2006 9:28:01   
CUKRČEK
Valda, da je sladkarije. Nimam predsodkov proti sladkarijam.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu srce00)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sladkarije
3.4.2006 9:39:35   
KODA
Trdih bonbonov ne dajemo,žvečilk ne dajemo.Tastarejši pri 6 letih še ne zna žvečiti čigumija in ga vztrajno zavrača,če mu ga kdo ponudi.
Tastarejši obožuje čokolado in piškote.
Tamali pa ima bolj okrnjeno izbiro,zaradi alergije.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sladkarije
3.4.2006 12:37:01   
total
Ja dajem,vendar zmerno.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sladkarije
3.4.2006 12:40:51   
srki
Pingu je zakon (kinderpigvin). Lumbi čokolade že ne bo jedel, samo pingvina. Zadnje dni se je navadil na mehke bonbone, vendar mu jih ne dam pogosto, če ga res z ničemer drugim ne morem prepričat v kaj, pol mu dam bona. V zmernih količinah mislim da ne more škodit.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sladkarije
3.4.2006 12:53:06   
Anonimen
Ja, jaz tudi dam sladkarije in ne kompliciram. Edino toliko pazim, da je tisti dan jedel npr. kosilo v vrtcu, ker če je kaj takega, kar ne je, potem mu najprej dam kaj konkretnega za pojest. To ve, da če bo kaj pojedel, potem bo dobil za povrh še kaj sladkega. Pa bonbone mu nikoli ne dam v vrečki, ampak mu jih natresem v skodelico.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sladkarije
3.4.2006 14:13:06   
Zasanjana
To ve, da če bo kaj pojedel, potem bo dobil za povrh še kaj sladkega.
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ja, jaz tudi dam sladkarije in ne kompliciram. Edino toliko pazim, da je tisti dan jedel npr. kosilo v vrtcu, ker če je kaj takega, kar ne je, potem mu najprej dam kaj konkretnega za pojest. To ve, da če bo kaj pojedel, potem bo dobil za povrh še kaj sladkega.


Pri meni je isto...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sladkarije
3.4.2006 14:13:38   
Zasanjana
Hm...neki sm zabluzlauser posted image Pardon...

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sladkarije
3.4.2006 20:21:02   
Anonimen
Ja, mu dam kakšen košček čokolade ali pa mehek bonbonček, kakšen piškot. Pazim toliko, da nima ravno praznega želodčka, da ni to navsezgodaj zjutraj ali pa zvečer po večerji.user posted image

(odgovor članu Zasanjana)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sladkarije
4.4.2006 8:49:55   
Anonimen
naša sem pa ke poje kak mehek bombon oz polovico, kako čokolado na 100 let pa sem pa ke kak piškot. na svete cajte ji kupim liziko jo trikrat polizne se vsa nasvinja in jo da men. k sreč ni ravno nora na sladkarije, sama se tut spomne ne na njih, raj liže kis iz solate :) drgač pa nisem proti sladkarijam v smislu da jih tut vidt ne smejo , ker kar je prepovedano je tolk slajše.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sladkarije
5.4.2006 20:41:45   
spacey
Tudi jaz dam našemu že kakšen košček čokolade, vendar ali kinder ali pa riževo, ki jo naravnost obožuje. user posted image

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sladkarije
5.4.2006 21:20:01   
Marogica
Naš ta večji (5 let) dobi vsak dan sladkarije, vendar je pogoj vedno pojedeno kosilo ali pa sadje(popoldanska malica), nato pa dobi sladko. Je pa vse v mejah, kar pomeni, če dobi npr. vrečko bonbonov, je dobi samo pol, ker bo še sigurno kaj drugega zahteval tisti dan.
Ta manjši (15 mes) pa dobi sladkarije občasno, približno 1-2x na teden kašen čokoladni bonbon ali pecivo, pa tu pa tam kakšen keks.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sladkarije
24.4.2006 21:05:53   
Annny
Naša občasno poje kakšen majhen košček čokolade ali piškot. Nora je tudi na neko borovničevo pito iz Mercatorjauser posted image  No, drugače ima pa najraje rozine, suhe brusnice in višnje, suhe fige, občasno jabolčni čips.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?