|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hranjenje
4.4.2006 11:42:09   
corfu
Kje imate otroka, ko ga hranite, v stolčku, ali tekate za njim, ga pitate med tem, ko se igra? Naš zadnje dni sploh nima časa jesti v stolčku, šibam po celi ulici za njimuser posted image , pa vem, da ni ravno prav, saj je tudi v vrtcu vzgojiteljica rekla, da je na polno zaposlen in nima časa umiru pojesti. Mali hiperaktivnež. Kaj pravite, kakšne so vaše izkušnje in mnenja?

_____________________________

Uživaj življenje...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hranjenje
4.4.2006 12:05:48   
Anonimen
kosilo je obvezno pri mizi, zajtrk tudi, večerjo pa ponavadi na kavču pret tvjem :) zdraval navada, al pa leta po dnevni js pa na kavču z žlico in hod k men nazaj po vsak grižjaj pa spet mal okol polaufa pa k pogoltne nazaj pride :)

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hranjenje
4.4.2006 12:11:38   
rainbow
ja, eno tako obdobje smo mi tudi imeli, okoli leta in pol; zdaj pri dveh in pol pa vedno bolj vztrajam na sedenju pri mizi, tudi v vrtcu je tako. Čeprav v vrtcu dosti lepše je kot domauser posted image

veliko potrpljenjauser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hranjenje
4.4.2006 12:31:02   
anitaz
Od vsega začetka sem jo navajala na stolček in še nikoli ni jedla drugje kot tam. No, razen če smo kje zunaj, je v naročju ali pa vozičku ali pa tudi na tleh.  Sej Tjaša bi pomoje tud povsod jedla, če bi smela. user posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hranjenje
4.4.2006 12:58:22   
corfu
Naš je v stolčku kot vrtalka, za kosilo je v stolčku, zjutraj ga v vrtcu že nekako ukrotijo, zvečer je pa čist kavbojskouser posted image samo tako mi veliko poje in posledično celo noč spi.

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hranjenje
4.4.2006 20:42:16   
lex
V stolčku in nikjer drugje. No razen na sprehodu ali kjer ni stolčkov. Doma je samo kakšna bobi palčka ali čokoladica na drug način. Tud v vrtcu je treba bit za mizo in jest. A si predstavljate kaos če bi vsi letali in bi jih vzgojiteljice lovile po hodnikih, garederobah,.... pol bi lahko imel vsak otrok svojo vzgojiteljico.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hranjenje
5.4.2006 7:27:24   
SaaS
Moj je dopoldne v vrtcu in tam jejo za mizo. Vsaj tako zgleda, ko prideva tja ravno na zajtrk. Doma jemo večerjo za mizo, čez vikend pa zajtrk, kosilo in večerjo. Saj jemo vsi skupaj in sedimo za mizo. Ko pa ima mali kdaj vmes kakšno malico (banano, jogutr, kos kruha...) pa mu dam kar na tleh, da poje. 

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hranjenje
7.4.2006 1:17:23   
KODA
Tamali je star 3 leta,pa še zmeraj hoče jesti v stolčku.
Tastarejši pa nečeloma je za mizo v kuhinji.Včasih.,če gleda kakšno risanko,se mi izmuzne s hrano v dnevno sobo.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?