|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je mogoče?
13.4.2006 13:11:58   
Anonimen
Punce pozdravljene!

Ta mesec sem tako čudna da....mogoče je imela katera takšne znake, preden je dobila oz. ne dobilauser posted image . Ovulacijo sem imela v petek 07.04. v ponedeljek 03. 04. pa sva z mojim dragim veselouser posted image . Ali je mogoče da....Saj ne da bi imela kakšne posebne znake, vendar nikoli še nisem imela problemov z dlesnimi, zadnjih nekaj dni pa kot da bi se pojavile rahlo vnete dlesni, pa je potem vse OK in spet.... Pa jokala bi kar tako brez vzoka, vendar to je lahko PMS.
Malo zmedeno je napisano, ker pišem takrat ko ne bi smela, pa vendar, ali so lahko težave z dlesnimi tudi kakšen pokazatelj da bo veselje pri hiši.

LP!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je mogoče?
13.4.2006 13:43:13   
Anonimen
Seveda je lahko! Jaz sem imela ovulacijo 11.2., 7.2. sem pa že zanosila oz. zanosila verjetno na ovulacijo, pa so do takrat spermiji čakali user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je mogoče?
13.4.2006 13:51:54   
lana38
Jaz sem imela vnete dlesni, ko sem bila user posted image . Za tudi zb si nisem nogla umivati, mi je to povzročalo slabost in na bruhanje mi je šlo.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je mogoče?
13.4.2006 20:42:44   
KODA
Počakaj,da bo cca 14 dni po ovulaciji in naredi test.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?