|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barbariga
21.4.2006 11:06:58   
darjatimci
Prosim, vas za kakšne koristne informacije, oziroma vaše dobre ali slabe strani in mnenja. Zanima me okolica,plaže, kako sploh je tam. Hvala za informacije.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barbariga
21.4.2006 11:15:43   
soncece24
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=857677&mpage=1&key=najslab%9Ai󑙢

Jaz ne bi več šla nikoli tja.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barbariga
21.4.2006 12:16:17   
mia-2
Mi smo bili lani in je bilo bedno do konca.Mogoče zato ker smo šli zadnji teden v avgustu.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barbariga
21.4.2006 12:21:24   
KODA
Enkrat samkrat za nekaj dni,pa še to je bilo preveč.user posted image
user posted image user posted image smeti na plaži,v bližini se iztekajo fekalije v vodo,neurejena okolica....dolgčas.
Mi smo bili konec junija,pa je bilo najbrž isto,kot konec avgusta.

< Sporočilo je popravil KODA -- 21.4.2006 12:22:49 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barbariga
21.4.2006 12:24:42   
darjatimci
Hvala ženske, mislim, da mi  več sploh ni treba vedet.user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barbariga
21.4.2006 16:31:33   
Barbs
Morda sam še to, da če se še tako trudiš, se ne morš znebit občutka, da si v neki "koloniji" oz. taborišču - kr neki.... Mi smo bili tam sicer le na obisku pri prijateljih dve leti nazaj, pa sem po treh urah plaže doživljala kap na obroke....user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 pomembnih prednosti potovanja z družino
Družinska potovanja so odlična priložnost za krepitev družinskih odnosov, tako med zakonci, starši in otroki ter sorojen...
Na pomoč: Dojenček se noče voziti v avtu!
V članku preverite, kaj lahko storite, če vaš dojenček ne mara vožnje v avtomobilu in začne jokati že, ko ga samo pripen...




Ali se boste udeležili Festivala družin?
Polonca s piko

Z družino se odločamo, da bi letos prvič šli pogledat na Festival družin, ker je v naših krajih. Vi greste? Ste že bili?

Ja, smo že bili prejšnja leta (10%)

Ja, letos bomo šli prvič (8%)

Odvisno od vremena (17%)

Ne, smo že bili, pa nam ni bilo všeč (1%)

Ne, ker imamo žal druge obveznosti (44%)

Se še odločamo. (19%)


Število vseh glasov: 72

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!