|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trese se
22.4.2006 22:56:14   
Anonimen
Mene pri mojem 17mesečnemu otroku nekaj resno skrbi in me zanima laično mnenje. Skoraj vedno, ko se zbudi, se trese. Kaj bi to lahko pomenilo? A bi mogoče morala biti na kaj bolj pozorna?
Srčno upam, da to ni nič hudega.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trese se
22.4.2006 22:59:05   
Anonimen
Čisto laično, res, tudi sama opažam zadnje leto, da se včasih po popoldanskem počitku tresem, malo, največ pol minute, na zunaj se ne vidi, znotraj pa drhtim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trese se
23.4.2006 0:12:54   
Divja vijolica
Ja enako, star je 16 mesecev. Jaz mislim, da ga pač zebe, in traja nekaj časa da se telo ogreje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trese se
23.4.2006 9:00:57   
Anonimen
Prvič slišim, mene bi skrbelo in bi povedala pediatrinji.

(odgovor članu Divja vijolica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trese se
23.4.2006 11:02:40   
srki
Tudi jaz to prvič slišim, če bi bil star par mesecev, bi še nekako razumela, zdaj pa bi tudi jaz na tvojem mestu vprašala pediatrinjo. Upam, da ni nič narobe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trese se
23.4.2006 11:15:12   
Anonimen
moja pa rata vijolčna v usta in roke..js mislm da jih zebe. mene tut zna zebst tut po pol ure in se kr tresem če spim kdaj popoldne

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trese se
23.4.2006 14:13:11   
Anonimen
Tudi jaz to prvič slišim, če bi bil star par mesecev, bi še nekako razumela, zdaj pa bi tudi jaz na tvojem mestu vprašala pediatrinjo. Upam, da ni nič narobe.


Ja, pa vedno, ko imamo pregled, pozabim. Pa si rečem, da bom naslednič. Skrbi me zato, ker se mi ne zdi, da je to od mraza, pač se zelo bojim, da ne kaže nevroloških motenj. Ja, in me ponovno grabi panika.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trese se
23.4.2006 14:29:47   
Anonimen
A pa se sam zbudi, a ga ti zbudiš? Ker Tibor včasih ponoči, ko kaj sanja in grem k njemu, se niti ne zbudi, pa se tudi kar nekako trese. Ampak to se dogaja v spanju, ko ni zbujen. Mogoče tvoj otrok tudi še ni popolnoma prebujen.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trese se
23.4.2006 19:38:12   
firbcna
Lara, mene bi malo zaskrbelo to pomodrenje ustnic in rok. Jaz mislim, da bi tudi ti morala povedat pediatriji za to. Pomanjkanje kisika? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?