|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mamice z dvema ali večimi otroci
30.4.2006 15:24:49   
Špela
Malo sem premišljevala pa me je začel firbec matrta kako je s tem.:)
Koliko ste bile stare ko ste rodile drugič ali tretjič,...? Kakšna je razlika med otroci? Se mi zdi da je kar nekoliko nenavarno da bom pri 21 že drugič mamica. Razlika med otrokoma bo skoraj tri leta, kar se mi ne zdi tako malo. Sva pa s partnerjem odločena da bova imela dva otroka. Ste že prej, preden ste imele družino vedele koliko otrok si želite, kakšno razliko med njimi ali se je zgodilo spontano?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mamice z dvema ali večimi otroci
30.4.2006 17:04:42   
mammy26
Zdravo,

Sina sva z možem, dobila pri mojih 20 letih. Pri skoraj 23 sva dobila še hči. Tako sva se sprva odločila samo za dva in basta. Ampak potem smo se pri mojih 25 letih odločili, kaj pa ko bi imeli še enega. In tako sem pri mojih 26 letih postala tretjič mamica.

Sedaj sem malo čez 27 let, mož jih ima 32 in je super. Sin je star 7, hči 4,5 let in najmlajša bo 27.5.  imela prvo svečko in smo tako prava srečna (ter živahna po otrocih) družina.

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mamice z dvema ali večimi otroci
30.4.2006 17:14:05   
urbancek
Prvo sem imela pri 23, drugo pri 25. Potem pa sem imela 10 let pavze, ker je bila druga negativno nastrojena do dojenčka, čeprav sva skozi govorila še o tretjem. Ko se je unesla, sva se odločila in pri 35 smo imeli še enega. Potem pa sva se odločila še za enega da bo tudi tretji imel bratca in sestrico, da bosta skupaj rasla in se skupaj igrala. No, in tako smo pri 37 dobili še četrtega.

Niti za minuto mi še ni bilo žal, čeprav sem zaradi otrok izgubila redno službo (že pri drugi). Potem sem nekaj časa delala na črno, pa pogodbeno, pa zastonj. Sedaj pa sva se z možem odločila, da bom vsaj do otrokovega drugega leta ostala doma, potem pa bomo videli kako bo šlo.

Lp

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mamice z dvema ali večimi otroci
30.4.2006 18:13:38   
jrakov1
Jaz sem bila stara 20 za prvega,33 za drugega in 34 bom za tretjega.
Mislim da to ni važno koliko si star,če se za to odločita oba,je tako prav.

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mamice z dvema ali večimi otroci
30.4.2006 19:44:30   
Teja N
Sem vam kar malo fovš, ko ste tako mlade mamice. Če ste si tako želele, ni nič narobe, prav super se mi zdi!
 
Jaz sem prvega sina rodila pri 28, drugega pa pri 30, razlika dve leti in točno 9 dniuser posted image . Smo ga (drugega) mislili imet malo kasneje, pa je kar "ratal" user posted image user posted image
 
Lp,
Tejauser posted image

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu jrakov1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mamice z dvema ali večimi otroci
30.4.2006 20:18:26   
Anonimen
prvo sem imela pri svojih 25., tadruzga pa zdej pri 27. ..ga še nimam :) razlike bo pa cca 21 mescov pa pol. kako bo ti še ne znam povedat ampak prej nisem hotla met otrok, ker si jih nisem želela, sem si si zdela premlada, nisem imela partnerja s katerem bi si želela met otroka in niti stanovanja. nikol pa nisem hotla met otroka predno se ne odselim od doma.
ja sem razmišlala o številu...trije so mi rojili po glavi, čeprov sme zdele prepričana da bova ostala pri dveh...mogoče čez več let še pride želja po še kakem trenutno pa ne!

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mamice z dvema ali večimi otroci
30.4.2006 20:33:06   
Marogica
Preden nisem imela otrok, nisem o tem kaj dosti razmišljala, koliko si jih želim, vedela sem, da si jih enkrat želim imeti. Tako sem prvega rodila pri 35, drugega pa pri 38,5 letih. Razlika med mojima fantoma je torej 3,5 leta. Če bi bila mlajša(čez 2 meseca bom 40, mož pa 46), bi imela še enega.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mamice z dvema ali večimi otroci
30.4.2006 21:30:15   
Pupica
Prva 27., drugi pri 29.Bi pa imela definitivno raje otroka pri tvojih letih,  pa je blo treba najprej  končat fax, pa ni blo štalce,pol je bika zmankal, no...zdej je kar je...user posted image

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mamice z dvema ali večimi otroci
30.4.2006 22:29:42   
NiLe
Prvega sem imela pri 28-ih, drugega pri 32-ih. Po mojem, da leta niso tako zelo pomembna. Pomembno je, da si pripravljen oz. zrel za  otroke.

_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mamice z dvema ali večimi otroci
30.4.2006 23:39:27   
sjug
Pozdravljene mamice z več otroci, zanimiva debata. Pri nas je bila prva pri 29, drugi pri 32, tretji pa bo, če nam bo dano, nekoliko kasneje. Je naš mali precej bolan oz. raje rečem neodporen, pa mi je kar malo poguma vzelo. Ja bi še zibala in cartala dojenčka, ampak malo kasneje. Se mi glih porodniška izteka, pa bi šla spet rada mal v službo, recmo za dve do tri leta. Nekako mislim do 40 leta, pol je pa že malo pozno, se mi zdi. Ampak nikoli ne veš in pravijo, da se zarečenega kruha največ poje.

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mamice z dvema ali večimi otroci
1.5.2006 10:46:40   
bskrle
Pri 28 letih, pri 30, pri 32- tega tretjega še čakamo ...
Z možem sva hodila dobro leto pred poroko, potem pa smo že pred prvo obletnico zibali.
Štalce še ni, amo pri mojih starših, ampak, lažje je pri 40 zidati kot rojevatiuser posted image

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mamice z dvema ali večimi otroci
1.5.2006 13:30:44   
bini
pri 26 prvo, pri 28 drugega...user posted image
tretji?? - zaenkrat sem preveč neprespana, da bi razmišljala o njem, čeprav načeloma naj bi bil v planu user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mamice z dvema ali večimi otroci
2.5.2006 22:22:31   
lelaval
Prvo pri 22, drugega pri 23, tretjo pri 30. Sem vedno govorila, da bom imela 3 otroke. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mamice z dvema ali večimi otroci
2.5.2006 22:32:35   
Piškotka~
Prvega otroka pri 22ih , drugega pa pri 29 ih.

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mamice z dvema ali večimi otroci
2.5.2006 22:56:00   
kofetek2010
prvega pri 24, drugega pri 33 user posted image  


(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mamice z dvema ali večimi otroci
2.5.2006 23:05:47   
Anonimen
Jana sem rodila 14 dni pred svojim 19. rojstnim dnem (torej sem bila še stara 18 let), Robija pa mesec in pol po svojem 27. rojstnem dnevu. Kdaj bo pa tretji, pa še ne vem. Ampak bo pa zagotovo.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mamice z dvema ali večimi otroci
5.5.2006 21:57:33   
nanka
Prvo sem rodila pri 18 ( še v SŠ), drugega pri 23. Vedno sem govorila da bom imela 1 otroka. Danes sem stara 33, mož 36 in moja tretja 9 m. Odločava se še za enega čez kakšno leto ali dve. Nikoli mi ni bilo žal, da sem prvo dobila tako zgodaj. Končala sem dve SS in višjo, imava urejeno stanovanje in oba sva zaposlena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mamice z dvema ali večimi otroci
7.5.2006 17:02:16   
pilotgirl
No prvič sem zanosila pri 21 sam nažalost se ni isteklo.Tko da če bo vse po sreči bo prvi otroček pri 23.Mislim da za otroka ni nikoli prezgodaj ali prepozno.Jst osebno sem rekla da bomo meli dva,če bo pa še tretji bomo pa še vidli

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mamice z dvema ali večimi otroci
7.5.2006 17:56:15   
valči
Sina sem rodila pri 23. letih.

Hčero sem rodila pri 25.letih.

Tretji otrok pa če bo.bo pred 30. letom.Če.user posted image

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?