|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kekčeva dežela
1.5.2006 17:02:31   
KODA
.....je že kdo bil tam?
.Nekaj sem brskala po netu,pa  nič konkretnega ne piše.
Ali so ogledi skupinski,ali posamezni?Kakšna je cena?Kam se moraš obrnit,za izlet tja?

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kekčeva dežela
1.5.2006 17:23:44   
Geja
kot vem v kranjski gori organizirajo izlete tja.. turistična agencija Julijana se mi zdi...

Geja

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kekčeva dežela
1.5.2006 17:52:49   
viv_
Oprosti, KODA, ker se pridružujem tule...

Kaj pa škratova dežela? Kako zgleda? A je možno po poti z vozičkom?

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kekčeva dežela
1.5.2006 19:34:02   
tascha
Sem pogledala v City magazine, kjer piše:
- Kekčeva dežela: v bližini KRG, Agencija Julijana tel. 04 588-13-25
kamor smejo vstopiti samo otroci od 3-10 let v lepem vremenu, v poletnih mesecih so dobrodošli tudi odrasli. Obisk traj 2 uri in stane 2.200 SIT na osebo

Škratova dežela: TD Gozd Martuljek tel. 031 543-608
, maja in junija, piše kakor, da je namenjeno samo za otroke, nič ne omenja odraslih. Traja pa tudi cca 2 uri, najmanjša skupina  šteje 10 otok. Stane pa  1.500 SIT.
Piše pa tudi o Deželi pravljic in domišljije pod Olimsko goro, 5 km iz središča Podčetrtka, odpre se v 2.polovici aprila ob sobotah in nedeljah, vstopnina 200 SIT.
Pa še Indijanska vas, ob vznožju Pohorja, v neposredni bližini jezera pod hotelom Arena, zaživi tam sredi aprila, ogled vasi stane 500 SIT. ustvarjalne delavnice (1 ura) pa 1.200 SIT.

Upam, da sem kaj pomagala!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kekčeva dežela
1.5.2006 21:41:24   
KODA
Hvala tascha.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kekčeva dežela
1.5.2006 23:32:55   
poliloni
Te izlete v Kr.Gori organizira agencija Julijana - ki je v centru Kr.G. zraven hotela Prisank(velik roza hotel) na parkirišču levo od njega pa je taka lesena hiška in to je ta agencija! Najbolje pa, da kar po tel. pokličeš in vprašaš, če so že začeli s temi izleti, saj je bil tu do sedaj sneg!!!!

Pa veliko zabave!!!!

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kekčeva dežela
1.5.2006 23:36:56   
KODA
Hvala poliloniuser posted image
Se odločamo v tej smeri,kam bi šli na kakšen izlet.

< Sporočilo je popravil KODA -- 1.5.2006 23:37:55 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kekčeva dežela
2.5.2006 7:14:12   
Anonimen
Mi smo bili lani na zaključnem izletu z vrtcem.
Najprej je z džipi peljejo na kraj dogodka (je treba mižatuser posted image ), potem pa po gozdu hodiš po poteh, vmes se pojavljajo Kekčevi liki, s katerimi otroci malo pokramljajo, mimogrede tudi Bedanca preženejo. Nazadnje se gre skozi rov na eno jaso, kjer je Kekčeva hiša in se tam pričaka Kekca, ki pride čez velik travnik. Že prej se pridruži Mojca, potem, se gre skupaj s Kekcem in Mojco do Pehte, ki otroke postreže s pecivom in čajem.
Narava je čudovita. Ne da pa se peljati po poteh z vozičkom. Sem imela album, bom pogledala, če ga imam še kje na rač. spravljenega.

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kekčeva dežela
2.5.2006 7:28:25   
polona2
Manj avanturistična varianta so Triglavske pravljice , več o njih si lahko preberete na spletni strani Pr"Katr;

www.pr-katr.dovje.net

z vozičkom na pravljice na žalost ne morete, zaradi stopnic, lahko pa za to priložnost uporabite nahrbtnik za nošenje otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?