|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POGUMNE ... 45. dan (vitaminčki)
15.5.2006 7:12:44   
modrooka
Punce, dobro jutro!

Upam, da ste preživele lepo nedeljo!

Danes bomo jedle vitaminčke in si ustvarjale podlago za zdravje user posted image ...

Začela bom z banano, potem pa vse ostalo, kar mi bo prišlo pod roke user posted image user posted image . No, vse kar spada v skupino sadja in zelenjave user posted image .

Tehtnica mi je zjutraj pokazala -7 kg. user posted image user posted image user posted image

GREMO NAPREJ pogumne!!!!

pozdravček,
modrooka user posted image  

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POGUMNE ... 45. dan (vitaminčki)
15.5.2006 7:56:00   
dix
Dobro jutrp

tudi jaz bom začela z banano in nadaljevala z dinjo kaj bo pa sledilo temu pa nimam pojma.

Tehtnica kaže točno -10. (če ne bi bilo včerajšnjih grehov bi še manj user posted image )

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POGUMNE ... 45. dan (vitaminčki)
15.5.2006 8:05:34   
modrooka
Madonca dix, tebi pa te kile laufajo navzdol kot po maslu ! user posted image user posted image user posted image

lp,
modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POGUMNE ... 45. dan (vitaminčki)
15.5.2006 8:29:29   
poliloni
Dobro jutro!

Blagor vama, saj vama kg kar letijo dol! Jaz nimam take sreče, saj se tehtnica navzdol bolj s težavo premakne, tako da je danes zjutraj pokazala -5,5....
No, sem vseeno zadovoljna!user posted image
Sicer pa meni ti sadni dnevi ne grejo preveč....user posted image Tako, da upam da hitro mine!
Je pa Modrooka tako optimistično začela, da mi bo kar lažje!user posted image

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POGUMNE ... 45. dan (vitaminčki)
15.5.2006 8:51:10   
pokica_
Juuuuuuuutro!
Puuuuuuuunce....a se zavedate, da smo danes točno na polovici naše diete?
Smo že ustali kajne?user posted image  Vidim, da vas je že veliko pisalo...ste kr pridne! Jaz sem tudi pridna, sem se že ob 6.30 učila...pa tud rač. sn že prižgala in evo že pišemuser posted image . Današnje javljanje kg torej: vaga kaže - 6.2 kguser posted image  Jaz sem zelo zadovoljna, ...ker če bo šlo tako naprej, mi bo še v tej polovici uspelo dat dol vse skup še več kot je moj zastavljeni cilj tj. -10 kg!
 
Wiiiiiiiii! Danes pa pridno papcanje vitaminčkovuser posted image
 
LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POGUMNE ... 45. dan (vitaminčki)
15.5.2006 9:00:49   
svoja
Dobro jutro.

Meni se tudi smeji danes, vaga je pokazala -7,5 kg. user posted image  ITM se mi je zmanjšal iz 27,5 na 24,4. Sem zelo zadovoljna z rezultatom, sploh glede na moje prekrške.

Za današnji jedilnik bo najprej potreben sprehod po trgovini. Nič sadja nimam doma. Moram nabavit čim bolj raznovrstno, da bom lažje zdržala. Za kosilo pa najbrž bučke na žaru in paradižnik.

Držte se!

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POGUMNE ... 45. dan (vitaminčki)
15.5.2006 9:59:25   
AKŠ
dobro jutro punce moje.....


vitammmiiiinnnčččkkkiii!!!! TOOOOOOOOOOOOOOOOOO

ja takole - se vidi, da je bil cel teden v imenu "velikih prekrškov", tako da se moja vaga ni premaknila "sploh"!!!! vztrajam na -4,5

ampak sem tud s tem zadovoljna....in optimistična za naprej.....
poleg tega sem izvedela da gremo na morje in se bom sedaj še bolj potrudila.....

moj ITM??
1.4.2006 - 27,9
danes - 26,4

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu svoja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?