|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vztrajne 16. dan -vitamini
16.5.2006 6:14:13   
bonika
Dobro jutro! Jaz sem se tudi včeraj pozabila stehtat, sem se danes, kaže mi še -0,5 kg, skupno -1,5kg.
Čez vikend nisem bla ravno pridna, sem bila bolna in sem malo grešila -sem na B dan že za zajtrk jedla jajček, čist sem bla švoh in sem morala jest, mi je pa pomagalo, sem se mal spravla k sebi in se pozdravila. Danes ko je sadni dan, bom pa pojedla ful pomaranč, da se nafilam z vitaminom C, da ne bom spet zbolela.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vztrajne 16. dan -vitamini
16.5.2006 6:48:08   
dory
Evo mene....dones na vrsti spet vitamincki...

Z: kava z mlekom + banana
K: kuhana zelenjava
V: sadje

(odgovor članu bonika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vztrajne 16. dan -vitamini
16.5.2006 7:21:54   
manu
Dobro jutro punce

Sonček že sije in v tem obdobju rabimo mnogo vitaminov. Evo danes priliko, da si jih naložimo v rezervo.
Lep dan in čimmanj grehov ....bliža se poletje
Manuuser posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vztrajne 16. dan -vitamini
16.5.2006 7:46:41   
CosmoGirl
Jutrooo! hehe dons sm pa jst tut zgodnja... Yup, končno dan, da se mičken osvežimo in prečistimo. user posted image

Z: kava, banana
K: zelenjava (nism še točn zihr kaka)
V: sadje

Mejte se fajn! Jst se grem pa učit. papa...

(odgovor članu manu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vztrajne 16. dan -vitamini
16.5.2006 9:18:04   
Anonimen
Evo mene. Po včerajšnjem dnevu, ko sem tisto sladico pojedla, sem komaj čakala, da pride danes samo sadje. user posted image  Mi je kremšnita obležala v želodcu in sem jo šele z badmintonom ven spravla user posted image .

Z: jabolko
M: jabolko
K: jabolčna čežana
V: kivi


Punce, a se sme jesti za en obrok suho sadje - jst bi tooooooook krhlje jedla...me tamle takoooo lepo gledajo user posted image

(odgovor članu CosmoGirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vztrajne 16. dan -vitamini
16.5.2006 9:27:52   
Urša
Komot ješ suho sadje. user posted image Jst ga med obroki, če je kriza, ker fajn nasiti.
Včeraj sem pa prvič grešila. Po večerji sem pojedla še en kos pice!user posted image  Lahko bi sam vase metale, pa sm ostala pri enem. Sem imela krizo...in mi je  motivacija padla. user posted image  No, danes je boljše. Še kakšen dan, pa bom spet na polno not padla!user posted image
Na meniju bodo jabolka, mango in kivi, enkrat vmes pa solata ali kuhana zelenjava.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vztrajne 16. dan -vitamini
16.5.2006 9:31:27   
Teni_
Dobro jutro. Jaz imam zaenkrat doma, babane in jabolke, bom pa še šla pogledat, če je v trgovini kaj pametnega. Po moje danes ne bo problem, ker grem še potem malo po mestu.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vztrajne 16. dan -vitamini
16.5.2006 9:47:37   
Tejči
Hojla,

sadje danes ja, bo prav pasalo.user posted image   Včeraj sem naredila kiks, sem za kosilo pojedla eno mini pico, na vrh pa še en pečen bezeg-če imam to full rada, pa deda ga tak dobrega naredi, da temu enostavno ne moreš reči ne..no, sem pa za večerjo pojedla čist malo čokolina in nič drugega.
Danes pa sadje, ja upam, da ga bom imela čas jest, ker imam danes taki grozen dan-polno letanja, banka, trgovina, posvetovalnica,...adios..
Lepo se mejte, čao

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vztrajne 16. dan -vitamini
16.5.2006 10:09:51   
al1*
Jaz pa vam moram povedat, da se mi je po petih mesecih sadni zajtrk popolnoma zagravžal. In tudi danes sadni dan odpade; imeli bomo beljakovinskega. Verjetno se bom začela raje prehranjevati bolj po Montignacovi metodi.

pridno hujšajte še naprej!


_____________________________

lp


(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vztrajne 16. dan -vitamini
16.5.2006 11:13:35   
Nasy
ojla punce, jaz pa danes z beljakovinskim dnevom..moram reči, da sem ga komaj čakala, da si za kosilo lahko privoščim zrezekuser posted image njami..vsi nekaj pečejo, naokoli tako diši, jst pa nč papcatuser posted image pokonci me drži samo to, da se pozna na vagi in pasuuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vztrajne 16. dan -vitamini
16.5.2006 12:38:12   
tejčica
Jaz bi tudi zrezek...ampak bom raje pridna in vztrajala na sadju. Sem ravnokar pojedla 2 hruške, popoldan pa bom mlatila domače češnje in jagode. No ja, saj sploh ni slab jedilnik. Zvečer pa pade najbrž še kakšna banana, da me malo bolj nasiti.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vztrajne 16. dan -vitamini
16.5.2006 20:51:27   
tejčica
Kje pa ste vse danes? A vas sadje preveč okupira?user posted image  Za mano je še en uspešen sadni dan. Pojedla pa sem 2 hruški, jagode, češnje in 1 banano. Nisem pa nič pretirano lačna. user posted image

Že komaj čakam jutrišnje kosilo. Mesek, mesek, mesek...

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vztrajne 16. dan -vitamini
16.5.2006 21:36:52   
amy26
Jst sem pa lačna, komaj čakam jutrišnji dan, mesek user posted image user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vztrajne 16. dan -vitamini
16.5.2006 22:28:44   
Urša
Tud jst lačna!!!

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?