|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PRTLJAGA ZA DOPUST Z ENOLETNIKOM
17.5.2006 15:08:16   
coco
Čez mesec dni gremo prvič na morje z našim malčkom, ki bo kmalu dopolnil svoje prvo leto. Malo že razmišljam kaj posebnega (torej ne oblekic in plenic...)moram spakirati za njega, pa boste ve izkušene mamice še najbolje vedele, kaj vam je na morju prišlo zelo prav ali pa ste pogrešale pri takšnem malčku. Moj seznam je zaenkrat takšen user posted image , pa bi prosila če katera doda še kakšno koristno stvar, ki bi nam lahko mogoče prišla prav!

Seznam:
- krema za sončenje!!! in po sončenju
- škatla za prvo pomoč (a katera ve, če se jo dobi v  lekarni?)
- majhen bazenček
- otroški ´šlauf´ (baje tisti, ki imajo samo luknjice za nogice radi režejo?!)
- kopalkice (a se mogoče bolje obnesejo tiste za enkratno uporabo?)
- ........

Hvala in lep pozdrav vsem skupaj!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PRTLJAGA ZA DOPUST Z ENOLETNIKOM
17.5.2006 15:20:15   
Mikica
Ne pozabi igrače za v vodo in ob vodi (lopatka, kanglica, modelčki ipd), senčnik ali mali šotorček (nam je prišel zelo prav za spanje na plaži), sandalčki za v vodo - odvisno od plaže oz. ali že hodi.
Verjetno se bom še kaj spomnila. 

(odgovor članu coco)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PRTLJAGA ZA DOPUST Z ENOLETNIKOM
17.5.2006 15:39:30   
coco
Uf, seveda sandalčki za v vodo!user posted image Na šotorček sem tudi že pomislila, pa so nekateri odsvetovali (?!) - pač smo različni. A to takšen šotorček, ki ima pri strani odprtine, da malo pihlja? Sem slišala, da je drugače notri kar vroče.
Hvala in letim, ker je že babyalarm!

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PRTLJAGA ZA DOPUST Z ENOLETNIKOM
17.5.2006 17:00:25   
mynyka
ja ne vem ti reči...jaz tudi ne vem kaj naj spakiram za 21mj otroka..mi gremo za 4 tedne
user posted image

_____________________________

***moj mali leo in njegov ati sta smisel mojega življenja***

(odgovor članu coco)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PRTLJAGA ZA DOPUST Z ENOLETNIKOM
17.5.2006 17:00:40   
Naty*Taja
Ja pa čez tale šotorček ga lahko fino opeče  - vem,ker je en kolega na plaži pod njim zaspal in je bil ful bogi!!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu coco)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PRTLJAGA ZA DOPUST Z ENOLETNIKOM
17.5.2006 19:58:14   
tinica
Mi smo imeli ta šotorček zraven za na plažo, ker na Pagu na plaži skoraj ni nikjer sence. Res je pod šotorom zelo vroče, ampak če daš čez še kakšno brisačko je pa full fajn.

Lp, Tina

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu coco)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PRTLJAGA ZA DOPUST Z ENOLETNIKOM
17.5.2006 20:07:58   
Marogica
Škatla za prvo pomoč je najbolje kar torbica, kamor spraviš naslednje: nekaj proti alergiji, proti driski, proti opeklinam, proti vročini, proti bolečinam, kapljice ua ušesa, nos, kakšen Hansaplast...., drugega se trenutno ne spomnim.
Mogoče še to, od oblekic vzami VSE, torej od bodijev, majčk s kratkimi rokavi, pa do tanjše bundice, kapice, debelejših trenerk... Nas je enkrat presenetilo, pa smo imeli na morju 13 stopinj. Pa seveda kar dosti stvari, da jih boš lako menjavala, ker najbrž tam ni pralnega stroja.
Kopalk za enoletnika jza nisem vzela, je bil kar brez vsega, ko smo šli v vodo, drugače pa je imel navadno pleničko.
Lepe počitnice želim......

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu coco)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PRTLJAGA ZA DOPUST Z ENOLETNIKOM
17.5.2006 20:16:30   
Moa
Dobra krema in klobucek..
Bazencek, kanglica, loncki za pretakanje, zalivalka...
Tako mali res se ne rabi kopalk.. razen ce ne greste npr na Portugalsko ali Italijo.. tam tudi take male lulije zakrivajo...hehe
V vodi smo nase imeli na zacetku predvsem v narocju.. nismo opletali se s slaufki, rokavcki...
Ja, pri oblekicah pomisli tudi na to, da so lahko predvsem jutra ali veceri hladni.. da lahko nevihte zelo ohladijo ozracje...
Prva pomoc... nekaj za vrocino zbijat.. bolecinam.. drisko.. opekline (bolje preprecevati..), mogoce alergijo... Sicer pa ce res ne greste v nek neobljuden kraj, so lekarne v blizini...
Poskusite se vseeno drzati sence.. ce ne pa se kaksen sencnik zraven...

Lepeee pocitnice! M.


(odgovor članu coco)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PRTLJAGA ZA DOPUST Z ENOLETNIKOM
17.5.2006 21:19:58   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Moa
Tako mali res se ne rabi kopalk.. razen ce ne greste npr na Portugalsko ali Italijo..


Meni se to sploh ne zdi neumno, prvič ker je vsega boga čudnih ljudi okrog in nikoli ne veš kdo kje slika, po drugi strani pa tudi, če je mivka, da je nima v riti in pri punčkah v luliki...

Poleg vsega kar so napisala predhodnice je fajn tudi tista mala tor
bica, ki zadrži temperaturo. Če že ne vlačiš cele hladilke s seboj, da imaš saj kakšno plastenko hladne pijače...

(odgovor članu Moa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PRTLJAGA ZA DOPUST Z ENOLETNIKOM
18.5.2006 0:04:14   
rija
Joj, mi gremo pa jutri in mamo poln avto! Pa samo za 4 dni.....pa še thuleja smo šli zraven kupit, ker sicer ne vem kam bi dali stvari....bomo pa vsaj za naslednjič vedeli, kaj res rabimo in kaj ne.

(odgovor članu coco)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PRTLJAGA ZA DOPUST Z ENOLETNIKOM
18.5.2006 6:55:46   
Marogica
Rija, Thule je pri nas reden "sopotnik", kljub karavanuuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PRTLJAGA ZA DOPUST Z ENOLETNIKOM
18.5.2006 8:08:45   
viv_
Mi ga pa mamo, pa ga moj nikol noče namontirat... Pravi, da sramota, če šri enem otroku in tok velikem avtu ne moremo vsega spravit v prtljažnik user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PRTLJAGA ZA DOPUST Z ENOLETNIKOM
18.5.2006 8:12:58   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Mi ga pa mamo, pa ga moj nikol noče namontirat... Pravi, da sramota, če šri enem otroku in tok velikem avtu ne moremo vsega spravit v prtljažnik user posted image


Ja, kaj hočeš, mi vlačimo na morje vse, od traktorja ali kolesa, ali poganjalčka... odvisno od starosti otroka, da o ostalih stvareh sploh ne govorim. Najina prtljaga je manjša potovalka, ki si jo deliva, vse ostalo je za otroka, sedaj celo za dva. Bo treba o enoprostorcu razmišljatuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PRTLJAGA ZA DOPUST Z ENOLETNIKOM
18.5.2006 8:40:06   
coco
Uf, madonca, kolk ste se potrudile z odgovori. Sem se že ustrašila, da bom mogla najet kombi za vso prtljago user posted image ! Ha, ha, pa ravno smo kupili karavana, da bo več prostora za sinčkove ´potrebščine´, zdaj pa vidim, da nam verjetno grozi tudi Thule - če ne prej, pa pri ta drugem pikcu :).  Naš mali je pa še alergik na živila, tako da bomo sabo vlekli še ogromno papice, ker se pač ne morem zanašat na to, če bodo tam imeli npr. riževo mleko.
Glede kopalkic, pa še sama ne vem. Jaz sicer mislim, da naj bi bil brez, nekateri pa pravijo, da so fine vsaj za v vodo...da mu slučajno medtem kaj ne priplava na površje user posted image !
Hvala vam, ste že fullll pomagale!
Pa lep dopustuser posted image vam želim!

(odgovor članu coco)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PRTLJAGA ZA DOPUST Z ENOLETNIKOM
18.5.2006 12:03:16   
Anonimen
seznam, ki smo ga sestavile Novemberke:

-          bodi kratki rokav (dolgi rokav)
-          majčke (kratki, dolgi)
-          jaknico
-          pulover
-          hlače
-          pleničke
-          tetra plenice (5 kom9
-          tetra krpice
-          slinčki
-          nogavičke (žabice)
-          plavalne plenice
-          previjalna podloga (2x)
-          brisače
-          klobuček, trakec ali kapica
-          dekica
-          prevleka za voziček za dež
-          čeveljci
 
-          mleko za telo
-          krema za sončenje
-          krema po sončenju
-          krema za obraz
-          škarjice za nohte
-          osvežilni robčki
-          glavniček
-          krema za vneto rito
-          krema za veter
-          palčke za ušesa
-          vata za umivanje
-          pršilo proti komarjem
-          krema za pike komarjev
-          fiziološka
-          AD3 kapljice
-          ščetka za zobe
-          toplomer
-          svečke za proti vročini
-          milo
-          šampon za lase
-          čebriček
-          hanzaplast
-          Steri Strip – umetni šivi za presekanine
 
-          flaške
-          adaptirano mleko
-          čaj (sadni, komarček)
-          sadne in zelenjavne kašice
-          mlečne kašice
-          žličke
-          posodice za kašice
-          piškotke in prepečenec
-          cet za čiščenje flašk
-          ščetko za čiščenje flašk
 
-          igrače
-          igralna podlaga
-          dudke
-          obroč za plavanje
-          bazenček
-     šotorček

(odgovor članu coco)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: PRTLJAGA ZA DOPUST Z ENOLETNIKOM
19.5.2006 7:19:19   
coco
JUHHHUUU!3X HURA ZA NOVEMBERKE!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: PRTLJAGA ZA DOPUST Z ENOLETNIKOM
20.5.2006 22:44:55   
bonika
Jaz sem ju tudi vedno raje imela v kopalkah, če je na plaži mivka,gre v vse luknjice, če so pa skale ali kamenje je pa ritka hitro vsa popraskana. Lahko imaš navadne kopalke, kopalne plenice za enkratno uporabo ali pa pralno kopalno plenico-kopalke. Mi nismo imeli nikoli šotorčka za na plažo, vedno pa obvezno senčnik, pa ne pozabi na klobuček, kupi takega s širokimi krajci.

(odgovor članu coco)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: PRTLJAGA ZA DOPUST Z ENOLETNIKOM
23.5.2006 9:03:54   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Rija, Thule je pri nas reden "sopotnik", kljub karavanuuser posted image


Marogica, saj mi mamo tudi karavanauser posted image user posted image user posted image

Smo pa glih prejšnji teden naročili trafficauser posted image user posted image user posted image  tam pa ja valda ne bo problema za prtljagouser posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: PRTLJAGA ZA DOPUST Z ENOLETNIKOM
23.5.2006 11:35:21   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Rija, Thule je pri nas reden "sopotnik", kljub karavanuuser posted image


Marogica, saj mi mamo tudi karavanauser posted image user posted image user posted image

Smo pa glih prejšnji teden naročili trafficauser posted image user posted image user posted image  tam pa ja valda ne bo problema za prtljagouser posted image user posted image
 

Ne se slepit punce....user posted image ...če še kaj načrtujete, preskočte enoprostorce... naš nissan tino je čist premajhen kar naenkrat...user posted image ...smo v soboto kombija šli iskatuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?