|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ? ovulacija
25.5.2006 10:16:42   
Sandra-4
Teira, moram reči, da si me s svojim pisnjem prav napolnila s pozitivno energijouser posted image , tako da si zaslužiš en velikuser posted image

(odgovor članu teira)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ? ovulacija
25.5.2006 11:09:40   
Anonimen
teira vračam nazaj dobro voljo!!user posted image user posted image ...samo veselje, poz. energija in sproščenost..pa bomo vse dočakale najlešpi dan v življenju. Držim pesti!user posted image

(odgovor članu Sandra-4)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ? ovulacija
25.5.2006 11:23:46   
teira
Tako se govori  user posted image , to je pravo vzdušje user posted image user posted image user posted image
Dajmo punce en velik user posted image  na te lepe obrazke! Vse bo!

(odgovor članu Sandra-4)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ? ovulacija
25.5.2006 12:22:53   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu teira)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ? ovulacija
25.5.2006 18:46:26   
mala zirafa
Zdaj še mene zanima če ste že user posted image .Sporočite, pa srečnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ? ovulacija
26.5.2006 7:22:29   
ribicau
alo, alo!

Jest user posted image nočem tale vikend, ampak me že 2 dni špika v jajčnikih, tko da mislim da user posted image  zloba prihaja! No tiste 10 % upanja mam še, ampak bomo pa vidl, kaj bo! Če je ne bo, bo pač še eno razočaranje user posted image !

Upam, da boste ve imele več sreče!

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ? ovulacija
26.5.2006 8:06:12   
mlavla










veš tudi moji občutki so takšni kot tvoji ribicau...sporočim ali se bo user posted image prikazala...
lep dan




< Sporočilo je popravil mlavla -- 26.5.2006 8:08:11 >

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ? ovulacija
26.5.2006 8:35:00   
Sandra-4
Tudi jaz sem že čisto na koncu z živci... špika po jajčnikih, boli v križu, ponoči se zbujam, ker mi je slabo, danes zjutraj pa malo rjavega toka... upanja je bolj malo, a do 28 moram potrpeti...

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ? ovulacija
27.5.2006 23:04:56   
mentos
user posted image  

(odgovor članu teira)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ? ovulacija
28.5.2006 11:57:21   
mlavla




sporočam vam, da se je moja user posted image prikazala danes zjutraj... po eni strani saj sem vam že povedala bi bila čisto vesela, da ne bi prišla vendar sem jo tudi zdaj vesela. zaenkrat si želim izpeljati še poroko potem pa se bomo podali v ...
vsem ostalim pa želim čimveč uspeha in seveda čimprej...user posted image
se še slišimo

papa
mlavla



 

(odgovor članu mentos)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ? ovulacija
29.5.2006 7:32:20   
Sandra-4
tudi midva se podajava v nove boje

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ? ovulacija
30.5.2006 11:10:02   
teira
tudi midva veselouser posted image naprej.
Lep dan, pa če tudi je deževen user posted image

(odgovor članu Sandra-4)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ? ovulacija
30.5.2006 14:57:11   
Urša*
Hoj punce!

Jest sem tud nova in z mojim se odločava da počas prihaja čas ko bova začela delat na user posted image  s polno paro. Tko da jo tudi jaz ne čakam ta teden (čeprov sva planirala da začneva enkrat jesen-...sam sej veste kako jeuser posted image

Vsem želim čimprejšnouser posted image

Lp
Urša

(odgovor članu teira)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ? ovulacija
31.5.2006 9:50:39   
teira
Vso srečo Urša* in dobrodošla user posted image !

(odgovor članu Sandra-4)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ? ovulacija
31.5.2006 10:18:36   
iwa
Dobrodošla Urša* pa da kmal zagledaš user posted image user posted image !user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu teira)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ? ovulacija
1.6.2006 10:42:32   
Urša*
Hoj
evo dons sem 1 dan čez predvideno M, ampak to pr men še nč ne pomen, k vedno bl niha (28-31)user posted image .
Hvala za dobrodošlico
Lp
Urša

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ? ovulacija
2.6.2006 11:04:22   
teira
Urša* držimuser posted image  morda pa bo!

user posted image  Teira

(odgovor članu Sandra-4)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ? ovulacija
2.6.2006 12:37:37   
Urša*
....2dni čez predvideno M.. in že en teden si najbrž že kr domišljam razne znake. Skoz me zebe, pa lulam skoz-sam tud pijem velik, hrbet me rahlo boli, pa še pa še user posted image user posted image

Kako pa kaj ostale? Aje že user posted image ?

(odgovor članu teira)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ? ovulacija
2.6.2006 14:35:13   
Urša*
Evo pa je pršla user posted image , sam se nč preveč ne sekiram. sejh sem rekla je bil prvi poskus.tako da gremo novim zgagam user posted image  naproti.

Lp
Urša

(odgovor članu Urša*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ? ovulacija
5.6.2006 9:30:37   
njoka
user posted image  Naredila sem test v petek in danes zjutraj in je bil - , tako, da nama v prvem ciklusu jemanja klomifena ni ratalo. user posted image  Upam, da bo res prišla menstruacija te dni, ker imam vedno neredne, ampak mi je moj ginekolog rekel, da bi jo sedaj morala dobiti nekje do 35. dne. Upam,da bo res tako.

user posted image  vsem

(S) MEJTE SE

(odgovor članu Urša*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ? ovulacija
6.6.2006 10:56:15   
MAJA127
Najprej naj vse lepo pozdravim, saj sem danes prvič z vami. Za vse skupaj močno držim pesti in zelo sem vesela da vidim toliko pozitivnih sončkov na tej strani. Kar tako naprej  - ne obupajte

(odgovor članu Sandra-4)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ? ovulacija
6.6.2006 11:01:30   
Anonimen
Punce, živjo!
Danes sem naredila test, 2 dni pred M. in seveda je bil neg.user posted image user posted image Malo sem pojokala potem pa sem se vzela v roke in gremo v nove bojeuser posted image . vsem,ki pa še čakate želim,da zagledateuser posted image /user posted image ! Vso srečo in ne obupajteuser posted image user posted image

tina

(odgovor članu MAJA127)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ? ovulacija
6.6.2006 12:13:52   
MAJA127
POOPSI nikar ne joči in hitro glavo pokonci...bo pa zato naslednjič toliko več sreče pri uspehuuser posted image  - nikakor ne smemo obupat. Prejšnji mesec mi je M zaostajala 9 dni in bila sem že skoraj prepričana da bomo dobiliuser posted image ..pa se je na koncu na žalost izkazalo da je bila kriva močna unetost. Tudi pri meni so tekle solzice user posted image , ampak ne smemo se tako hitro obupat. Tako da poopsi...veliko sreče...bomo pa naslednji mesec jokale od sreče, a ne??

Držite se punce

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ? ovulacija
6.6.2006 13:04:15   
Anonimen
MAJA127,hvala za tolažbouser posted image .

Sveda se ne bomo predale, vsak trenutek je izgubljen, če se prevč obremenjuješ...Ne bom izpustila nobenega trenutka zaradi žalosti. Verjamem v srečo in verjamem, da na, bo uspelouser posted image user posted image user posted image .

Pozdravček,
tina

(odgovor članu MAJA127)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ? ovulacija
6.6.2006 14:35:43   
košarica
Poopsie, Maja 127 ima prav nikar ne bodi slabe volje. Jaz si sploh ne upam narediti testa oz sploh ne vem kdaj naj bi ga naredila. user posted image  sem imela nekaj mesecev zelo različno. Enkrat 34 dan, drugič 42 dan, tako da sploh ne vem kateri datum naj izberem za test. Sedaj ko si ga pa ti naredila me je pa kar prijelo, da bi ga še jaz.

Lepo se imejteuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Živila, ki lahko povzročijo splav
Čeprav velja, da nosečnost ni bolezen in da lahko ženska počne skoraj vse, je dobro vedeti, kaj so pokazali rezultati ra...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?