|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Če ne mara mesa
9.6.2006 22:29:12   
babylove
Zanima me, kako pripravljate meso manjšim otrokom (1,5 leta)?

Katero meso jim ponudite, kako ga pripravite; pečeno, kuhano, v koščkih, zmiksano, rezine...

Naš ne mara kaj preveč mesa, edino klobase je. Ali je hudo narobe, če namesto pravega mesa je recimo šunko?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Če ne mara mesa
9.6.2006 23:01:10   
ona
Naša 1,5 leta ima najraje hrenovke njami,njamiuser posted image
Drugače pa ne mara mletega mesa s testeninami,ji pa ponudim normalne zrezke(telečje,pa tudi svinjske) kot naredim nam,le da njej razcefram na koščke in vse lepo poje!
imam pa sina 7,5 let,ki tudi ni maral mesa,ko je bil majhen.Je raje jedel vso kuhano zelenjavo,zato sem mu včasih prav podtaknila med zelenjavo malo mesa!
ja,tudi otroci imajo kakšno hrano raje od druge,saj smo mi isti!

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Če ne mara mesa
10.6.2006 6:44:35   
Dejča
Tudi naša Tara nima preveč rada mesa - še najraje ima mleto. Mi je prav smešno gledati, ko ji podturiš prevelik kos, pa vse izpljuva, tako da ji ga zakamufliram med zelenjavo, prilogo. Raje je pečeno kot kuhano meso, rada pa ima tudi hrenovke, čeprav ji jih ne damo velikokrat.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Če ne mara mesa
12.6.2006 13:09:20   
NIN@
Naš tud ni mesojed, že ko vidi meso, klobaso ......pravi bjekuser posted image

in me vse skup mal skrbi, ker je star 17 mesecev in on bi jedel samo juhice na 1000 in 1 način. Mesa pa ni v svojem življenju pojedel za en dober "šnicl"

Pa ne ven kaj naj naredim, jaz upam da ne bo ka hudo narobe. Jz mislim da ko bo imel vse zobeke bo lažje hrano prežvečil do takrat pa user posted image
Naš Bor se ful davi na bl trdih koščkih hraneuser posted image


lp
nin@

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Če ne mara mesa
12.6.2006 23:22:10   
babylove
Nina, če se vaš davi, kaj pa naj jaz rečem? Moj vse zbruha, vključno s prejšnjim obrokom. Zato ga ne upam silit in je približno to, kar hoče + večinoma zmiksano (pri 17m!).

(odgovor članu NIN@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Če ne mara mesa
13.6.2006 6:14:38   
Vrtnica1
Naš Žiga je sploh začel poskušati meso šele pri 10 mesecih, ker enostavno ni prenesel okusa po mesu. Zdaj, pri 1 letu, je čista loterija z mesom: včasih mu ga uspem podturiti, pa še to le v juhici z zelenjavo (bolj kot ne zmiksano), bljak mu je pa goveje meso. Ima pa rad Hippove kašice z mesom, mu zato večkrat dam te; a ne prevečkrat, ker ga pa zapirajo user posted image . Tudi pri nas so malo večji koščki za bruhat, smo še vedno na bolj alimanj miksani hrani. Za našega hrana sploh ni pomembna in se mu ne da žvečiti. Če bi bilo po njegovo, bi bil on še vedno na flaški mleka za vsak obrok. Ampak, potrebno je vztrajati, Eni otroci so pač malo bolj zahtevni user posted image .
lp

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Če ne mara mesa
13.6.2006 12:35:12   
corfu
Je vse kar jemo mi, že kot manjši je raje glodal meso, kot pa jedel pire krompir, ki ga še danes ne mara. Veliko raje je stvari, katere mora prežvečiti. V nedeljo bo star 17 mesecev.

(odgovor članu Vrtnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Če ne mara mesa
13.6.2006 13:17:07   
NIN@
Ej babylove, kaj ni čudno da se tem našim mladičim vse zatika. Naš je prebruhal še pa jošuser posted image  Tako da sem čist obupala s hrano in bila prepričana da je z njim nekaj narobeuser posted image  Ker ga je vsaka grudica zmotila in se je pričel davit + bruhat. No zdaj se je situcija malenkost umirila. Ni pa še o.k. Je itak san juhe, makaroni ga dvijo in riž. Zanimiv in dober mu je krompir+ bučke, krompir+špinača, krompirjev zos, krompirjeve kumare, vse juhe večina kremne.....sadne kaše, pudungi in jogorti. Se mi zdi pa ima že celo večnost enak jedilnik.

Zanimivo pa je da ga ne davijo: smokiji, keksi, žemlja, žele bonbon, kinder jajca....bobi palčke, user posted image


Ne vem kaj naj si mislim, ampak jaz imam že alergijo ko čujem pri obroku kašlanja in davljenje.

Naš Bor ima očitno ful občutjiv ta refleks za bruhanje, ker on tudi bruha kadar kašljauser posted image


lp
nin@

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Če ne mara mesa
3.7.2006 21:07:25   
afrika
Naš je meso (piščančje, ovčje, govedino in ribje). Mu ga narežem na prafaktorje in je ok. Morda večkrat poskusiš z ribico, ki je mehkejša...

Kaj pa, če je vegeterjanecuser posted image ?

(odgovor članu NIN@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Če ne mara mesa
11.7.2006 22:09:03   
Seven*
Nekje sem brala, da imajo otroci v zgodnji mladosti dober obcutek za hrano in kaj je dobro za njihovo telo. Ma saj, kaj pa rabijo meso, ce ne mara mesa, bo pac treba domislijo vklopit in kaksno vege kuharico odpret. Saj se da super stvari naresi iz tofuja, seitana, zita..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?