|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hrenovke ter bela kava in kruh
12.6.2006 12:05:26   
TVN
Danes kuham zelenjavno rižoto in razmišljam, da bi vanjo dala tudi nekaj koščkov kuhane hrenovke (piščančja, brez ovoja). Kaj mislite, a ji lahko ponudim hrenovko? Stari smo 9 mesecev in že jemo vse "živo"....

Kako pa je pa z dobro staro belo kavo (Proja, Divka) + kruhom? Je katera že dala pri teh mesecih in kako se je obneslo?

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hrenovke ter bela kava in kruh
12.6.2006 12:08:41   
muha1
Jaz sem prvič dala hrenovko pri sedmih mesecih. Belo kavo pa še nismo probali (stari smo 11mes).

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hrenovke ter bela kava in kruh
12.6.2006 12:09:55   
sarazan
Izkušenj še nimam, ker imam moja user posted image  šele 4,5 meseca. Sem pa ravno včeraj brala v eni knjigi najpogostejše dejavnike, ki povzročajo davljenje pri otrocih. Med prvimi pri hrani je bila našteta ravno hrenovka.
Če boš otroku dala hrenovko, bodi pozorna.

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hrenovke ter bela kava in kruh
12.6.2006 12:11:43   
TVN
Hvala obema. Mislim, da bom res kar poskusila, seveda pa bom pozorna, da jo bom čimbolj pretlačila. Muha1, kako pa si jo ti pripravila (preprosto samo skuhala in pretlačila, ali kaj drugega?).

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hrenovke ter bela kava in kruh
12.6.2006 12:32:16   
tulip
Vprašanje je samo, če se ti zdi hrenovka porkerija ali ne. Če nimaš zadržkov, jo komot ponudiš otroku pri 9mes, brez ovoja. Če zna že žvečit, lahko poskusiš da jo grize po koščkih, saj je mehka, drugače pa jo raje pretlači oz. dodaj kakšni zelenjavi...ne vem, koliko že jesta!
Glede bele kave pa ne vem, jaz je mojemu še nisem dala...user posted image

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hrenovke ter bela kava in kruh
12.6.2006 12:32:55   
Anonimen
Se ne spomnem točno,ampak se mi zdi da je naš dobil hrenovko pri 7-8 mesecih,narezano na koščke.
sarazan vsaka stvar lahko povzroči fdavljenje pri otrocih oz. hrana.

(odgovor članu muha1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hrenovke ter bela kava in kruh
12.6.2006 12:48:58   
muha1
Jaz sem hrenovko najprej skuhala, olupila in naribala na ribež (gre zelo simpl!)

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hrenovke ter bela kava in kruh
12.6.2006 13:16:00   
hubi
Belo kavo lahko daš. Meni jo je priporočila patronažna že od 7 meseca dalje. No, mi smo začeli malo kasneje. Priporočajo pa Knajpovo.

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hrenovke ter bela kava in kruh
12.6.2006 13:27:08   
diva 4
Mislim , da lahko brez skrbi daš hrenovko,za belo kavo pa ne vem - najbrž tudi. Pri nas je nihče ne mara in je ne kuhamouser posted image , zato pa toliko bolj mleko ali kakav.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hrenovke ter bela kava in kruh
12.6.2006 14:54:19   
TVN
Hvala vsem še enkrat za odgovore in ideje. Tale z ribežnom zna biti dobra varianta. Ne bi pomislila. Evo, kosilo za jutri že imamo. Hrenovka in še nekaj zraven (kakšna zelenjava ali pa krompirček). In juhica. Mljask.

Belo kavo pa dobi s kruhom, bom kupila Kneippovo (ja, saj ta je tako ali tako sinonim za belo kavo).

Pa, pa!

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hrenovke ter bela kava in kruh
12.6.2006 15:22:56   
dskubin
Hrenovka niti ni taka porkerija, kot nekateri pišejo. Lahko jo samo z vilicami pretlačiš, ko pa začnejo otročki sami jest, jim raje narežite na trakce, ne na koleščke, ker so ti ravno pravšnji za v sapnik.

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hrenovke ter bela kava in kruh
12.6.2006 15:46:14   
NRMM
Jaz sem ji ravno danes dala prvič hrenovko pri slabih 6 mesecih, skuhala, olupila in pretlačila z vilico, se fino pretlači na čist drobno brez koščkov. Zelo rada jo je pojedla v kromprijevem zosu user posted image user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hrenovke ter bela kava in kruh
12.6.2006 22:10:59   
poliloni
Pri nas hrenovke še ni jedel (9mes.) - zaradi alergije na mleko!!!! V vseh drobno mletih salamah, hrenovkah,itd. je notri ta dodatek!
Za belo kavo ti pa priporočam od Kneippa - instant (kupim v Italiji) (mislim, da piše gor Maltato Kneipp, je pa bela ovalna škatla)- je full dobra, primerna za otroke, pa še samo z mlekom jo zmešaš -- mnjami!

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?