|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
18.6.2006 10:34:34   
Anonimen
..in raznih ranicah, ko so malčki neordni.Zanima me vse, domače varjante in stvari ki jih je možno kupit??user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
18.6.2006 10:37:00   
Anonimen
Ne boš verjela, ampak čisto nič drugega kakor navadno vodo, hladilni sprej od Avona user posted image  in flajšter.
Pa smo vsi še živi, čeprav smo familija štorov. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
18.6.2006 10:42:16   
Anonimen
Kerensa, pa nevem če ste bolj štorasti od Nikauser posted image , ker je menda včeraj enih 20x padel, ko sm zvečer z dragim govorila je reko, da nič ne pazim na njega , da je tlko padaluser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
18.6.2006 10:47:47   
Anonimen
V prvih štirih letih še nisem uporabila flajštra zaradi padca, mogoče sem pa ke, če se mu je kakšen noht zatrgal ali kaj takega. ne vem, naš ni neroden, pa je tudi bolje da ne, ker ga skoraj kap, če zagleda kri.

Aja, pa niti sekunde ne sedi pri miru, non stop skače, pa teka, pa skače s take višine, da me kar glava boli user posted image  AMpak mu gre...zaenkrat še. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
18.6.2006 10:52:03   
Anonimen
Kr prid nas pogledat, Nina-nana... Včeraj na RR pikniku  je Jan 3x padel v potok... Pomotoma, seveda, če mu verjameš... user posted image user posted image user posted image  Jest pa tam brez rezervnih cunj za njega... Mi ni preostalo drucga, kakor da sem ga naterala, da laufa po concu za žogo, da se je  posušu... Trikrat... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
18.6.2006 10:55:01   
Anonimen
Okej Kerensa, naj ti bouser posted image user posted image , samo Nik je pa zmagovalec padcov okrog mize, celi je že plavi pa potolčenuser posted image user posted image Naj za  konec še omenim, da je včeraj iz omare potegnil predal na svojo nogo, jokat je začel ko je videl da noge nemore več dvignituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
18.6.2006 10:57:18   
Anonimen
Čaki mal, k bo socialna pršla... Pol boš pa ti kriva... Mene je tut vprašala, kva mu delam, pol pa, k se je vpričo nje na ravnem zložu k klada, je pa utihnla... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
18.6.2006 10:59:03   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vidiš pa te je rešu dreka!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
18.6.2006 11:01:08   
Anonimen
Mislm, da je socialno rešu dreka, ne mene. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
18.6.2006 11:02:27   
Marogica
Mi smo ob ranicah, odrgninah uporabljali jod-kot razkužilo, zvečer pa sem mu še s Pebanthenom Plus namazala. Do naslednjega dne, ko se je pojavila druga.user posted image  Je pa morala biti kar fajn odrgnina, drugače smo samo z vodo splahnili in "popihali"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
18.6.2006 11:03:28   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Pebanthenom Plus


Seveda mislim Bepanthen Plus

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
18.6.2006 11:04:07   
Anonimen
Sem že gledala, kva je to, ja. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
18.6.2006 11:06:57   
Anonimen
Marogica sem razšifrirala ja, sej razumem nisi htela reklame delatuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
18.6.2006 11:38:09   
Rožica I
Mi pa uporabljamo kakšno ognjičevo kremo, kadar ni hudo; če je malo hujše, umijem z vodo in namažem z Bivacyn- mazilom, da se ne zagnoji. Potem je v dveh dnevih v redu, (ponavadi do nove modrice user posted image ) ! LP vsem, Rožica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
18.6.2006 12:08:31   
muki
Pri nas pa zaenkrat koleni še kar zdržijo, je pa kar naprej glava na udaru. Ker ni 5 minut pri miru in ponavadi štenkar i tam ko ni treba ima sedaj iz varnostnih razlogov - ne se smejat - čelado na glavi. Smo preprečili že ogromno bušk.
Drugače pa tudi mi prakticiramo ognjičevo kremo, ter vodo in milo. Samo s kremico mažemo takrat, ko se že naredi krastica. Prej pa včasih tudi razkužilo v spreju.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
18.6.2006 13:28:12   
babylove
Če se samo udari, hitro namažem z arnika peno in praviloma niti modrica ne ostane. Če sem dovolj hitra, seveda.

Če se opraska, pa posprejam z vodo v razpršilcu (ker mi je lažje, kot pa da ga pod pipo vlečem), ki jo imam itak tudi na sprehodih in igrišču zaradi vročine. Ko prideva domov, pa posprejam še z razkužilom.

Prav odprte rane pa za1x še ni imel, tu pač še nimam prakse, hvala bogu!

Obliži pa sicer zelo blagodejno vplivajo na psiho majhnih otrok, jih pomirijo (nekako v smislu: če rane ne vidim, ne boli user posted image ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
18.6.2006 14:07:35   
Anonimen
Jaz sem enkrata kupila v lekarni neki sprej za razkuževanje ran za otroke. Sicer ga na Tiborju še nisem upoprabila, sem ga pa za poskušino na sebi in res ne peče. Je pa brez vonja in brez okusa.

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
18.6.2006 15:42:54   
A-N-J-A
Mi uporabljamo TEA TREE kremo od Justa.Ne moreš verjet kaj ta krema nuca.Buška vidno zginja,praske pa se hitro zarastejo.
Za  modrice pa lahko uporabiš tudi margarino,tud super zadeva.Samo moraš takoj ko se udari namazat .Nam to zelo pomagauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
18.6.2006 23:13:17   
lelaval
Ob modricah pomagajo čarobni poljubčki, ob odrgninah oz ko teče kri pa otroški jod ali Bivacyn in hanzaplast. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
19.6.2006 6:52:54   
diva 4
Naša Ana je predlani padla na kolena  14 dni preden smo šli na morje.Pol pa še enkrat na isto rano 2 dni pred morjem user posted image  .Pa ni bilo hudo , samo popraskano.Jasno je nismo mogli na morju zunaj vode obdržat , pa se ji je ful grdo zagnojilo pa še 2× večja rana je nastala. Pa nam je mlada gazdarca ,tam ko smo najeli apartma namazala nekaj temno zelenega na rano( je bila priženjena iz rusije in od tam tudi zdravilo) pa ga niti morje ni spralo celih 10dni.Je pa vsak pogledal Anino temno zeleno kolenouser posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
19.6.2006 14:25:22   
honey
Kerensa, zakaj pa je bila socialna pri tebi, če smem vprašat? Jaz sem tud že rekla, da me bo enkrat dohtarca prijavla na socialno, ker je naš tud ves v modricah in buškah, pa opraskana kolena ipd. Pa kaj naj mu, če ne zna počas hodit user posted image  Bol vpijem za njim, naj hodi počas, bol se mu mudi. Ne vem, mogoče potlej, ko bo starejši (zdaj je 14,5 mes) bo bol počas hodu. Upam!

Muki ti povem, da sem tud jest že razmišlala, da bi mu nabila čelado na glavo za v stanovanju. Ker tamal mi "pobere" čist vse vogale od omar, mize... v glavnem vse vogale v stanovanju. Zunaj pa hvala bogu pade tko, da glavo dvigne, tko da trpijo sam kolena in roke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
19.6.2006 14:40:21   
BarbaraE
Ah, ja...naša princesa ima 14 mesecev pa še nekaj dni zraven in ima noge kot fuzbaler. Pa da ne bo kdo mislil, da po obliki! Ima jih kot fuzbaler po barvi. user posted image  Modrica pri modrici. Sem že rekla, da ji najbrž ne bomo mogli oblekic čez poletje oblačit. No, pa smo ta vikend začel s kratkimi hlačami. Ampak, raje ne pomislim, kako bo zdaj, ko ne bo dolgih hlač, ki so prej ublažile padec in smo ostali le pri modricah. Zdaj bodo očitno kmalu na vrsti tudi kri in krastice. Zaradi moje preobčutljivosti na kri user posted image  bi raje videla, da bo tega čim manj, ker bodo v nasprotnem primeru morali oskrbeti princesko in mene.


Honey- baje da obstajajo čelade za take hujše primere. Sicer pa daj na glavo kar kol. čelado. user posted image  Sem pa ta vikend opazila, da zna biti dober blažilec padcev tudi rešilni jopič. user posted image  (Vikend večino dneva preživeli na čolnu)

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
19.6.2006 14:43:59   
Bubamaraa
TEA TREE - JUSTuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
20.6.2006 8:50:17   
Anonimen
Doma imam vedno na zlogi razkužilo,ki ne peče.Pa "Flajštre"Kolena mojga vnuka so sedaj na udaru,ko je brez dolgih hlač.Sem mu hotela zadnjič,ko je dirkal po dvorišču namontirat ščitnike,ki jih ima za rolanje,pa ni pustiluser posted image
Komaj se je zacelilo,je spet pogrnil,na pa imamo spet potolčeno koleno.
Pa da ne bi bilo vse,je tekel in padel,ter se kar po trebuhu popeljal po dvoriščnih ploščicah,kako mu je uspelo ne vem,zdej imamo še praske na trebuhuuser posted image
Če se spomnim,mojih otrok,ko so bili majhni,sem zadovoljna,da je bila pediatrinja v sorodu,drugače bi me še socijalni prijavila.Vsako poletje so ti oroci bili marogasti.user posted image Odrgnine in plavice so izgledale prav tako,kot da bi jih z korobačem vsak dan maltil.user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj uporabljate ob potolčenih kolenih??
20.6.2006 11:29:56   
Annny
Če je samo modrica, uporabljamo Lokohepan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?