|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Blejski Vintgar
27.6.2006 13:35:48   
Geja
kako se pride tja? je katera že bila?

Hvala in lep dan,
Geja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Blejski Vintgar
27.6.2006 13:40:23   
darjatimci
Mi smo bili in je res zelo lepo in predvsem hladno v tem času idealno.Šli pa smo iz Bleda smer Gorje dobro označeno.Priporočam dobro obutev in kaj za ogrnit(lahko vetrovko),saj te lahko tudi zmoči ker povsod malo teče.

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Blejski Vintgar
27.6.2006 13:42:11   
TONČI.
Sem bila, bilo je lepo dokler...... Ubuj široke čevlje, mene je užulil. Drugače pa če greš skozi gmajno na Homu se prešvercaš in ne plačaš vstopnine. user posted image user posted image  Taki smo gorenciuser posted image

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
27.6.2006 13:57:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Blejski Vintgar
27.6.2006 18:53:03   
LARIKA
Prijateljice so bile ta vikend tam, samo ti ne znam povedat kako se pride do tja. Baje so se imele full lepo, narava božanska,....

lep izletekuser posted image

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Blejski Vintgar
28.6.2006 5:43:32   
zaljubljena23
Tudi jaz najbolj nevem kako se pride do tja, ker je že dolgo od tega kar sem bila, vem samo to, kar sem slišala od prijateljev, ki živijo na Gorenjskem, da je pot tudi od Blejske dobrave(pokopališče) in seveda označena.
Res je to lepi izlet, še lepši pa je, če imaš srečo in si tisti trenutek pod železniško progo, na kateri sopiha parna muzejska lokomotiva, res nepozabno


< Sporočilo je popravil zaljubljena23 -- 28.6.2006 5:45:16 >


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Blejski Vintgar
28.6.2006 22:46:36   
andrejaz
Se pripelješ na Bled, nato gledaš smer Pokljuka in nato Gorje. Itak pa imaš tudi oznake za Blejski vintgar.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Blejski Vintgar
28.6.2006 23:11:53   
buškica
Evo mal slikic si lahko ogledaš v albumu. Sva bila z možem v soboto tam.

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Blejski Vintgar
29.6.2006 14:00:01   
Geja
Punce hvala!
Včeraj smo bili tam in smo se imeli res enkratno.. prav paše v tej pasji vročini... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Priporočam tudi vam!

Aja pa še to - na internetu piše da je vstopnina 1.450,00 SIT, je pa le 700,00 SIT, še bolje user posted image

čau,čau
Geja

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Blejski Vintgar
21.5.2009 18:15:28   
Felicita
tema iz naftalina... ampak:
- je bila kera v zadnjem času? kok je vstopnina?
- zanima me predvsem parkiranje, se da kje zastonj itd?
- kaj še pogledat na istem izletu (pa v center bleda ne bi glih rinla, sem bla že prevečkrat)?
- je osvojljiv z navadnimi supergi al so potrebni bolj 'ornk' čevlji?


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Blejski Vintgar
22.5.2009 1:45:09   
sanja nk.
Ja smo bili  enkrat aprila, bila že večkrat je super...
sploh poleti ko je prijetno hladno v soseski..
vstopnina je 4 eure....za odrasle...za otroke pa 2 eura
pa priporočam da se ne odpravite v nedeljo, ker je noro ljudiuser posted image ..
za osvojitev potrebuješ zgolj teniske, ker je pot dolga malo manj kot 2 kilometra, no še nazaj ..
drugače pa poteka skoraj vsa pot po lesenih mostičkih

Tel.: +386 4 / 572 52 66, tukaj imaš številko za vse informacije....parkirišče je pa na vhodu (zgornjem) z smeri Gorij.
na istem izletu se lahko pogleda še Pokljuko, Pokljuško sotesko, jamo pred babjim zobom, Bohinjsko belo z slapom...itd. Samo mal avanturistične žilice pa vse najdeš user posted image
lp

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Blejski Vintgar
22.5.2009 11:12:53   
PIRANJA
Sanja nk pa si ti prepričana da je vstpnina samo 4 €. Meni je možakar na drugi strani (turistično društvo) rekel da je 8 € po osebi!

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Blejski Vintgar
22.5.2009 18:24:10   
Ribica **
Mi smo bili dve leti nazaj za prvi maj - jaz sem bila v japonkah in krilu, pa ni bilo prav nobene panike. Edino jopico je pa fino s sabo vzet, ker je hladno. Vstopnine se ne spomnim, parkirali smo tam nekje, pes gre lahko tudi tja.

Pa ne it na Bled, pojdite v Bohinj k jezeru ali pa na Pokljuko/Uskovnico. Ali pa v dolino Radovne, je tudi lepo.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Blejski Vintgar
22.5.2009 18:54:06   
sanja nk.
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Sanja nk pa si ti prepričana da je vstpnina samo 4 €. Meni je možakar na drugi strani (turistično društvo) rekel da je 8 € po osebi!



Midva sva dala za najudva 4 eure, mulca sta imela pa celo zastonj ker ni bilo gužve pa je rekel, da mularija pa kr noter, potem pa mu je mož dal za pivo ali dva user posted image
Drugače pa na spodnjem vhodu sploh niso gledal vstopnine....user posted image
nemogoče je da je 8 eurov user posted image

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Blejski Vintgar
27.5.2009 12:37:24   
baby blue
do Blejskega Vintgarja se da priti iz 2 smeri. Ena možnost je preko Gorij druga pa preko Blejske Dobrave mimo pokopališča do Vintgarja pa vodi kot neka gozdna makedamska pot. Parkiranje je brezplačno. za vstopnino pa ne vem ker je že dolgo dolgo odkar smo šli skozi. V glavnem gremo samo do hišice pa do mosta kjer se lepo slap vidi.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Blejski Vintgar
5.9.2009 16:45:04   
nbiba
http://td-gorje.s5.net/pot/index1.htm

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?