|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pijača ponoči
10.7.2006 10:41:00   
thor
Moj mali je star 14 mesecev in je okrog sedmih zvečer, potem pa nič do jutra, razen čaja ponoči. Ker brez nočnega pitja ne gre, se mi je zdelo, da je mogoče lačen, ampak ko mu namesto čaja ali vode ponudim mleko ga noče pit. Pa nič drugače ni, če  je imel ornk večerjo ali pa samo jogurt. Seveda je potem plenička tako polna, da ga moti in začne kričat potem jo pa zamenjava pa spi naprej.
Ima kater izkušnje s tem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
10.7.2006 10:48:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu thor)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pijača ponoči
10.7.2006 14:00:07   
SaaS
Moj (20 mesecev) tudi ene dvakrat na noč hoče piti. In dobi, ampak ne drugega kot vodo. Je čisto zadovoljen. Sploh ne razmišljam, da bi mu ponujala kakšno mleko ali čaj, predvsem ne sladkanega. Naredi par požirkov vode in spi naprej. To se dogaja že kar nekaj mesecev, pa se mi ne zdi nič tragičnega. Kakšno noč pa prespi brez požirka. Zraven postelje imam kar prištimano vodo (v magičnem lončku), da ne letamo okoli ponoči.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pijača ponoči
11.7.2006 21:51:44   
Ursy12
Tudi mi sodimo v ta klub nočnega prebujanja! user posted image
Pijemo vodo ali čaj, pa tudi mleko - pa kaj moremo??? Plenička se pa polni tako se previjamo enkrat na noč sigurno, včasih tudi dvakrat. Da ne govorim o preoblačenju, kajti včasih teče vse skoz ...
Če ima katera izkušnje kako otroka odvadit nočnega pitja naj jih kar podeli z nami!
Lp Urška

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pijača ponoči
30.7.2006 10:10:01   
Urška//
naša je ponoči jedla do enega leta, potem sem ji začela dajat čajeka ponoči, pa se je še večkrat zbujala, zato sem ji dala samo vodico in od takrat naprej spi celo noč, mogoče če se enkrat zbudi, malo popije in spi daljeuser posted image

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu Ursy12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?