|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   februarčice
1.9.2005 15:59:13   
marty5
Ojla,

kako ste kaj preživele zadnji teden? Sem ravno razmišljala, da bi morale zgodnje februarčice imeti kmalu že morfologijo....No, jaz sem bolj proti koncu februarja in začel je rasti trebušček. Zdaj mi marsikdo reče, da se že kar malček pozna, da sem noseča.
Sem si kupila že tudi prve nosečniške hlače, ki jih sicer še ne nosim. Mater so pa drage - po 12 čukov na kos! SEm pa vseeno tako vesela - včasih bi si kar želela, da nosečnost kar traja. Mi je tako lepo...

V ponedeljek imam pregled, ki najbrž ne bo nič posebnega. Vseeno pa upam na UZ pa kako slikco

No, javite se kaj in lepo popoldne vsem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   februarčice
1.9.2005 19:26:54   
jasnica
Oj,
ravno sem bila v La vie in si kupila hlače, v službi večinoma sedim in se sklanjam naprej tako da me je že vse tiščalo.Cene so res hude,ampak to vse počnemo za naše male srčke,da jim je udobno.
Jaz imam pregled šele nasledni ponedeljek in sem že čist nestrpna, ker bi rada pikico videla.

Uživajte in božajte trebuščke!

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   februarčice
1.9.2005 20:13:49   
bobika
Hej!
Pa smo dobili forum nazaj
Mene že tudi en čas tiščijo hlače. Pa še zredila sem se za 2kg v enem tednu. že prav veselo potuje po notranji strani.
Drugače pa veselo hodim po izletih in uživam.
Drugega pa ni kaj novega.

lepo se imejte in veliko se smejte

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   februarčice
2.9.2005 7:37:07   
BaGSi
Zdravo

Jaz sem imela v sredo pregled v 18 tednu . Ni bil nič posebnega: kri, voda, pregled velikosti trebuha (beri: pretipanje) in utrip z doplerjem.
Vse je OK. Dobila sem Ferumlek (ker imam nizek hemoglobin) in Canesten, ker me hudo muči vnetje .
Drugače pa že nosim nosečniške hlače - imam pa srečo, da jih imam še od prve nosečnosti in da mi je kolegica dala en kup stvari - tako da na srečo ni treba po nakupih. Saj ne, da ni fino hodit po nakupih - v prvi nosečnosti sem takooooo uživala, samo ko imaš že enega otročka daš raje finance kam drugam.
Brce čutim že kak teden , ki so vedno pogostejše. Ravno včeraj mi na sestanku ni hotel dat miru in sem se mogla kar naprej presedat .
Drugače pa me muči tudi neka viroza, tako da kašnjam, kiham in imam nos čisto zabasan - upam da bo čimprej minilo.

Lep dan in vikend!

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   februarčice
2.9.2005 8:16:58   
marty5
Tudi mene (spet) muči neke vrste prehlad - nos imam čisto zabit, čiham,...je postalo stalnica. Najhuje pa mi prebava nagaja - ne vem več, kaj naj. Napihnjena sem 100 na uro in prav slabe volje zaradi tega.

No, hvalabogu je petek in se bomo že med vikendom malo pocrtali

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   februarčice
2.9.2005 9:15:14   
tinkatonka
Hojla punce!

Se ni še nobena opogumila in odprla naše teme. Prav rada bi prebrala kako se počutijo ostale februačice. Jaz se zadnje čase počutim kot da sploh ne bi bila noseča. Sicer me vsake toliko časa kaj špikne v trebuščku pa zmatrana sem hitreje, drugače pa se počutim odlično. Pa samo še 3 tedni do poroke. Se je prav veselim, pa toliko stvari imam še za opravit. No včeraj pa sem izvedela še, da imam naslednji teden zagovor diplome in sem zdej tko živčna. No vsaj se bo vse dobro izteklo.

Pregled pri G. imam šele 16. septemmbra sem pa ravno danes napolnila 16 teden nosečnosti. Bebiko že majčkeno čutim, sicer gre bolj za mravljinčke in žgačkanje pod kožo ampak mislim, da je to to.

Pobožajte svoje trebuščke.


(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   februarčice
2.9.2005 9:15:59   
tinaxx
Pozdravljene!

Jaz imam morfologijo čez 4 tedne in komaj čakam, upam, da bom zvedela, kaj bo!
Se pa tudi spravljam v shoping, ker zdaj pa že res nimam skoraj nič več za obleči. Tiste z izkušnjami: koliko parov hlač pa ste si kupile? Meni so nekatere svetovale, da je 2 dosti, amapk si ne znam predstavljati, da bi za v službo še skoraj pol leta nosila samo dvoje hlač. Je bila katera zadnje čase kaj v H&M v Grazu?

Uživajte!

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   februarčice
2.9.2005 9:20:35   
karin412
Živjo, jaz sem tudi dobro počutim, slabosti ni več in imam več energije. Vseeno pa grem popoldne po službi malo spat. Trebušček lepo raste in ga že masiram proti strijam.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   februarčice
2.9.2005 9:23:04   
nuka
Oj!

Brcike so vsak dan močnejše. Kilce grejo tudi lepo gor. Drugače pa tudi mene čakata naslednji teden še zadnje dva izpita, tako da mi je tale odklop RR prav prišel. Je bilo več časa za učenje .

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   februarčice
2.9.2005 9:34:35   
marty5
Jaz sem kupila 3 pare - dvojne črne in ene kavbojke. Vse troje so nastavljive (s tisto elastiko) oz. trakce.

Sicer so ene izmed teh take, da po moje ne bodo več kot 2 meseca....Jaz si tudi ne predstavljam, da je to dovolj. Najbrž bom čez kak mesec še kaj kupila .

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   februarčice
2.9.2005 10:06:08   
mami-meri
Zivijo!

To je prvic da se "oglasam" na forumu. Pocutim se super in mogoce ne bi bilo slabo ce bi kaj pocivala, je pa res da zvecer ze okoli devete pol desete dol padem. Edino kar cutim so bolecine v krizu za kar pa tudi delam vaje in je bolje.
Imam pa se eno vprasanje za vas in vse ostale. Se bom pocasi morala spravit v nakup kakih nosecniskih oblek in me zanima sledece. Ali je res da imajo v Mariboru H&M, ki ima tudi oddelek za bodoce mamice in kaksna je izbira, ponudba, saj sem sama nameravala v Graz. Tiste ki so bile v Grazu parvijo da je dobra ponudba po zmernih cenah.
Ce imate kaksne izkusnje v Ljubljanskih trgovinah pa tudi na dan z besedo.

Lep dan vsem

Marusa

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   februarčice
2.9.2005 10:09:58   
sicilija
Ciao
tudi jaz se pocutim odlicno, celo prebavo sem spravila u red na vsaka dva dni.
Bo treba pa v nabavo za novimi oblacili, ker stara niso vec prav.
Drugi teden pridem za par dni na dopust v Slovenijo....
Lepo se imejte!

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   februarčice
2.9.2005 10:16:04   
radovednica_
ojla punce
tudi jst se krasno počutim kot že od samega začetka

še par uric službe potem pa domou in jutri na . končno pa še lepo vreme bomo mnda imali, saj tako kaže. hvala bogu de bom saj malo barve dobila ker taka kot sem pa letos čez poletje bela pa še nisem bila.letos je še solari odpadel.
upam pa de je še voda dovolj topla de bomo lahko mal plavali.
uživajte jst bom sigurno

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   februarčice
2.9.2005 10:48:14   
BaGSi
Po mojih izkušnjah je najboljše ne preveč kupit na začetku, ker se potem izkaže, da si prekupil preveliko ali premajhno za konec; tako da svetujem postopno kupovanje!!

O prebavi pa res nebi - pri meni je groza grozna; sem si kupila sok iz suhih sliv, donat itd.; pa se še vedno mučim

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   februarčice
2.9.2005 11:36:40   
mirjamca
Jaz sem danes končala s 16. tednom. Ene par malo bolj širokih hlač z vrvico nosim še od prej, pa dvoje elastične kavbojke z nižjim pasom. Kupila si še nisem nič, ampak si bo treba ... Pri meni je bolj problem z zgornjimi deli, ker me vse srajce totalno tiščijo in je nevarnost, da se gumbi potrgajo velika, mikice so preozke... Skratka, ekspanzija joškov. Moj pravi da mam take kot silikonske. Ne vem, kaj naj si mislim.
Mulčka še ne čutim, čeprav pa se nekaj dogaja - tako, kot bi me od znotraj malo žgečkalo. V četrtek sem naročena za amniocintezo na lastno željo in iz lastnega žepa.
Lep vikend vsem.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   februarčice
2.9.2005 12:04:39   
sazi
Živjo,
sem že zadnjič pisala, da imam probleme z nogo - in jih imam še vedno. Od levega gležnja navzgor sem super, no, leva noga pa... Ne vem, kaj bom z njo. Boli me , zateka, bila sem že pri mnogo zdravnikih, pa jim nič ni jasno. No, naslednji teden imam pregeld še pri G, pa bo mogoče on imel kako novo idejo.
Nase spravim samo še kavbojke, ki so mi bile prej prevelike in imajo nizek pas, tako da se bo res potrebno malo na novo opremiti.
V petkih sem v službi čisto sesuta. Komaj čakam ta vikend, da ga preživim ob morju - upam, da bo vreme za primerno za namakanje v morju.
Sicer pa čakam, da začutim otročka...
Lep pozdrav

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   februarčice
2.9.2005 12:26:52   
radovednica_
sazi
ne nosi več petk to ni dobro za noge, pa še bol ti pojo zatekale.


(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   februarčice
2.9.2005 12:39:52   
petra.horzi
ojla
jz se tud oglašam
počutim se perfektno!!!-že od začetka mi ni blo nč slabo, zdej pa tko kt prav tinkatonka-sploh ne vem da sm noseča
tud jz čutim neko zbadanje-žgečkanje v trebuščku-mislim da je to to
z dragim sva v stanovanju, kjer se imava super-samo še internet manjka
ne kregava se več (moram potrkat)
vsak dan boža in lubčka moj trebušček ki je že kar očiten
hlače so mi prav samo še troje-hvalabogu pa sm dobila dvoje nosečniške hlače, tako da je malo bolše
v službi je odlično-ne bi mogla dobit bolje-plačo dobivam vsak dan sproti, tako da res dobim toliko kot moram
delo ni težko, pa vsi vejo da sm srečka nosečka in mi pomagajo
pregled imam spet 22.9., na zadnjem pa je moj(a) mali (a) tolk brcal-a, da se sploh ni dal srčka poslušat
komi čakam da ga bom res fajn čutila!!
vsi mi pravjo da kar sijem od sreče in tako se tudi počutim

mal sm bla dolga ampak upam da ne boste hude
tinkatonka še to-kako ti je ratal dat trakec spodi? v katerem formatu mora bit?
lp
petra

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   februarčice
2.9.2005 12:49:03   
petra.horzi
mislm da mi je ratal dat trakce gor

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   februarčice
2.9.2005 13:01:20   
marty5
Ojla,

jaz se na novem RR še malo zgubljam in sem našo temo odprla spodaj pod forumom Čvekanje v pričakovanju. Mi manjka "Prvič noseča". Sem pa 2 uri ugotavljala, kako naj trakec znova dam gor .

Drugače pa na kratko - gre nam dobro, čakamo ponedeljkov pregled in se veselimo februarja

Se kaj beremo.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   februarčice
2.9.2005 13:22:49   
sazi
Radovednica: hvala sicer za nasvet, ampak jaz petk sploh ne nosim. Že ves mesec hodim naokrog v tako lahkih in mehkih supergah, da se jih na nogah sploh ne čuti.
Vem, da v nosečnosti noge zatekajo, ampak meni zateka samo ena, boli pa me ne samo od zatečenosti, ampak se mi vezi ne raztegujejo, niso elastične in podobno. Vsi me prepričujejo, da sem se zagotovo poškodovala, ampak mislim, da si še nobena ni nategnila mišic in da se še nikomur niso vnele tetive in ne vem kaj še vse od sedenja za mizo in ležanja na kavču.
Kakorkoli že upam, da se bo noga kmalu pozdravila, ker si neskončno želim na kak sprehod, pa tudi kondicjo je potrebno obdržat vsaj na nekem zglednem nivoju.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   februarčice
2.9.2005 15:26:43   
Tina76
Pozdravljene!

Se vam javljam s službe, kjer je spet živ žav (šola). Moje počutje je ful ok in komaj čakam da dete začutim.Pregled imam spet 16.9. Sem pa tudi ful radovedna glede spola in upam, da se bo na naslednjem pregledu že videlo .

Imejte se lepo

Tina +

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   februarčice
2.9.2005 15:48:55   
Ezi
Hojla punce!!!!

Uh, še tipam naš novi RR ... sem bila pa danes na pregledu, katera že je tudi bila?
Sem dobila še eno slikico in sicer se vidi obrazek in G pravi, da lepo raste ... sem bila pa šokirana, ko sem stopila na tehtnico imam 5kg več Drugače je mali ok, jaz pa sem kar malo žalostna. Ne vem zakaj, ampak danes bi kar jokala ... nič ni prav ... tud hlače mi niso prav V dobro voljo me spravi le nova slikica ... in komaj čakam, da pridem domov. Danes grem z še eno mamico malo na čvek ... je že cajt.
Morfologijo pa imam čez 4 tedne ... šele ... ampak takrat ziher vprašam, kateri spol je mali, če se bo videlo ....

Punce, bodite boljše volje kot jaz, mislite kaj name in se beremo ... pa pa in cmok vsem ...

Ezi

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   februarčice
2.9.2005 16:14:24   
sasa30
Ojla,
tudi jaz sem februarčica. Slabosti so minile, popoldanski počitek bi se prilegel, a enostavno ni časa. Čez nekaj dni bom dopolnila 16 tednov, teža pa ostaja skorajda nespremenjena (v prvi nosečnosti sem v takem času "pridelala" že kar nekaj kil). Pregled imam 20.9., zelo rada bi izvedela spol, a težava je v tem, da tale naš ginekolog iz ne vem kakšnih razlogov spola noče povedati. Najraje bi šla na kak samoplačniški UZ!

Lep viekend vsem,
Sasa +

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   februarčice
3.9.2005 8:59:08   
ursi
Čao punce.
Jaz sem pa glih z dopusta pršla, mam pa zdaj prebavne težave. Pa slabo mi je še vedno, ampak to mi pa skor ni več normalno. Vsak dan sproti upam, da se bo nehalo. Naslednji teden pa spet v službo.
Jaz tamalčija še nič ne čutim. Naslednji pregled mam pa 13. septembra.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?