|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   finančna sredstva
23.2.2006 20:33:47   
Anonimen
Zanima me, kako je s finančnimi sredstvi, npr. če rodiš otroka pa nisi samohranilka ali pa si.. pa koliko časa dobivaš ta denar in seveda koliko?

ker vidim, da veliko ljudi to dela.. a se res tok splača al kaj??user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: finančna sredstva
23.2.2006 21:43:13   
soncece24
Če nisi samohranilka:
- otroški
- prvo leto starševski 40.000
- če ne presegaš cenzusa (dohodek tvojega se deli s 3, sam ne vem kolko je meja), še kaj malega socialne

Če si samohranilka:
- strševski 40.00
- otroški največji (mislim da okoli 24)
- razliko starševski + otroški (do zgornjega zneska = zadnja alineja pri nesamohranilki)še kaj malega socialne

Kakorkoli obneš ni kaj dosti, tak da če zdaj normalno živita se tudi potem ne rabiš igrat samohranilke, če pa vama gre že zdaj na tesno, se ti pa splača. Starševski dodatek pa dobiš v vsakem primeru, je neodvisen od dohodka tvojega partnerja.

Upam da se kaj razumeš s tega, ker sem malo čudno napisala vse skupaj...


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: finančna sredstva
23.2.2006 22:23:09   
MAREC06
A starševski dodatek dobiš, če si samohranilka tudi, če si redno zaposlena in prejemaš porodniško?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: finančna sredstva
24.2.2006 0:37:58   
lelaval
Starševski dodatek dobivaš, če si na borzi - namesto porodniške.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu MAREC06)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: finančna sredstva
24.2.2006 8:50:33   
soncece24
Točno tak - jaz sem pač napisala, kaj bi biba dobila, ker pač vem, da ni v službi. Sory za zmedo.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: finančna sredstva
24.2.2006 9:04:13   
Anonimen
se pravi da to dobivaš eno leto (kao porodniška?).. pol pa najbrž socialno podporo naprej, ne??

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: finančna sredstva
26.2.2006 22:50:41   
pilotgirl
Punce mene pa zanima do kakšnih pomoči sva npr. upravičena z mojim user posted image .On se namreć šola po izpitih in ima do konca še dva.Aja pa se šola preko zavoda tko da v mes ne sme delat. Jast sem pa zanosila ravno ko mi je moja prejšna pogodba o delovnem razmerju potekla.Zdaj ko pa sem noseča te pa itak noben ne vzame v službo,tko da sem zdaj brez.
A mi lahko katera kaj svetuje?
Hvala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
27.2.2006 9:22:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pilotgirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: finančna sredstva
11.3.2006 15:16:29   
tajči84_
V kolikor mu šolo plačuje zavod, res ne sme delat ker mu potem vse ukinejo in si mora sam palčevat izpite...to vem ker sem bila jaz sama v taki situaciji...čim sem začela delat so mi ukinili plačevanje šole...
Oba sta upravičena do socialne pomoči...samo pri socialni pomoči sedaj morate pazit...v kolikor jo prejmete...in vam zavod za zaposlovanje najde kakršno koli delo primerno za vas ga morate sprejet. V kolikor ga ne boste sprejeli vam ukinejo denarno socialno pomoč. Po otrokovem rojstvu bosta dobivala še socialno podporo za otroka in otroški dodatek.

Lpuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?