|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fit Slovenija
10.11.2008 20:55:49   
* Mateja *
Čau! Sem pravkar s seminarja, pa me zanima, kje se da dobit pesmice na katere smo se učile koreografije. A vam je vzgojiteljicam in pomočnicam to kej poznano??


Hvala!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: fit Slovenija
10.11.2008 21:12:31   
frutka_
Jaz sem se jih naučila na pamet. Ob pesmicah sproti, ko ponavljaš plese ti ostane besedilo v glavi. Najboljše so mi  "Kukarače".user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: fit Slovenija
10.11.2008 21:28:25   
Pi-kica 1
Če boš  mi napisala seznam pesmi, ti mogoče lahko pomagam. Škoda, nisem vedela, da je bil sedaj še en seminar. Zelo rada bi šla, upam, da naslednjega ne zamudim.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: fit Slovenija
10.11.2008 22:57:33   
* Mateja *
pikica, mi smo imele to organizirano v sklopu vrtca. pesmi pa so naslednje: Sreča na vrvici-to sem dawnlodala, pol Gosenica, pa ne od R. Kranjčan, ampka v izvedbi Nuše Derenda. Pol pa Kukarače. pa zimba zimba zaja tudi od Nuše, pa Trojka, Polde ki ga poje Čarovnik Grega, Pa Lepo je na kmetiji spet od Nuše, Vriskaj, zapoj veselo, Ulice Ria.
Mi ne dela emule, tako da ne morem nič pogledat, bi pa nujno rabila v parih dneh posnetke, da začnemo malč študirat katero bomo zbrali.

hvala!

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: fit Slovenija
10.11.2008 23:33:47   
frutka_
Jaz imam od teh pesmic CD. Vokalno izvedbo in tudi samo instrumentalno, torej samo muziko brez petja.
Lepo je na kmetiji je tudi zelo lepa in otroci, predvsem majhni, se jo hitro naučijo.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: fit Slovenija
11.11.2008 16:30:42   
* Mateja *
Frutka, ma kaj si si to spekla sama al si dobila kje pravi cd. meni ne dela e mule in ne vem, kje naj te komade staknem!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: fit Slovenija
11.11.2008 20:11:37   
frutka_
Spekla sem si. To imam že enih 5let tale CD. Ampak trenutno imam vse CD-je v službi

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: fit Slovenija
12.11.2008 22:27:18   
* Mateja *
Mi je pogledala sodelavka, pa pravi da se ne da downlodad, da je zaščiteno al ne vem kaj!

Mater ja!!!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: fit Slovenija
7.7.2009 13:43:40   
m@j@
Mateja, prosim za pomoč.

Sama sem zasledila kar nekaj besed o projektu Fit Slovenija. Naslednje šol. leto se imam namen posvetiti predvsem gibanju predšol. otrok in tudi celoten vrtec bi delal na zdavju in gibanju itd.

Sedaj pa te prosim za kaj več inf. o tem projektu, imaš kakšen kontakt, kje in kako na seminar...

Vesela bom vsake inf. od katerekoli uporabnice.

lp,
Maja

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: fit Slovenija
15.7.2009 16:10:19   
* Mateja *
ti odgovorim zvečer, ko bom mela več časa!

(odgovor članu m@j@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: fit Slovenija
15.7.2009 21:14:46   
m@j@
Ok, bom ful veselauser posted image ,
pa upam, da nisi jezna, ko sem malo podrezala vateuser posted image . ful bi mi pomenile kakršne koli informacije.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?