|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   garmin
1.11.2007 19:42:19   
viv_
A se da karte za navigacijo tudi kako "zapečt"? Bi rabila Avstrijo - Dunaj?

Moja tašča ma Garmina, ampak nima ta prave karte, za naše potrebe user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: garmin
1.11.2007 19:46:09   
*BeiiBii*
ne to se ne da zapečt ke lahko cd od garmina na garmina inštaliraš samo enkrat smo mel iste problemeuser posted image user posted image

_____________________________

WaaWiii JeSt BooM pa MoDeRnA Pa Si BoM NiCk SpReMeNiiLa V....x]...HeCaM Se=)



(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: garmin
1.11.2007 21:27:58   
totimato
IZVIRNO SPOROČILO: viv

A se da karte za navigacijo tudi kako "zapečt"? Bi rabila Avstrijo - Dunaj?

Moja tašča ma Garmina, ampak nima ta prave karte, za naše potrebe user posted image


Vprašanje je malo nerodno... če te zanima ali lahko na garmina namestiš zemljevid, ki ga nisi kupil, je odgovor: da. Ni pa legalno... res pa nisem slišal, da bi BSA kontroliral navigacijske naprave, samo PCje. Od tam si pa lahko po namestitvi na Garmina pobrišeš in si legalen.

Zemljevid Avstrije ("ki je prilagojen") lahko poiščeš na elektronskem potomcu konja in osla.user posted image V zip datoteki je ponavadi tudi navodilo - cel postopek kako stvar namestiti. V nasprotmen primeru se lahko poiščejo samo ključi... Nasvet je splošen, ker je lahko "pripravljenost" zemljevida na namestitev od enega do drugega različna.
Moje osebno mnenje je, da je najbolje namestiti na kartico, če ima tvoj model razširitveno mesto.

Bi pa svetoval previdnost, da si ne zmrdaš še tisto kaj imaš - backup obstoječih ključev!

Če je moj nasvet v nasprotju s kakšnimi pravili foruma, se vnaprej opravičujem in prosim moderatorja, da ustrezno cenzurira.

Obilo sreče!

lp

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: garmin
2.11.2007 9:46:41   
viv_
Hvala totimato user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu totimato)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: garmin
2.11.2007 20:13:18   
Nea_teja_
IZVIRNO SPOROČILO: totimato

IZVIRNO SPOROČILO: viv

A se da karte za navigacijo tudi kako "zapečt"? Bi rabila Avstrijo - Dunaj?

Moja tašča ma Garmina, ampak nima ta prave karte, za naše potrebe user posted image


Vprašanje je malo nerodno... če te zanima ali lahko na garmina namestiš zemljevid, ki ga nisi kupil, je odgovor: da. Ni pa legalno... res pa nisem slišal, da bi BSA kontroliral navigacijske naprave, samo PCje. Od tam si pa lahko po namestitvi na Garmina pobrišeš in si legalen.

Zemljevid Avstrije ("ki je prilagojen") lahko poiščeš na elektronskem potomcu konja in osla.user posted image V zip datoteki je ponavadi tudi navodilo - cel postopek kako stvar namestiti. V nasprotmen primeru se lahko poiščejo samo ključi... Nasvet je splošen, ker je lahko "pripravljenost" zemljevida na namestitev od enega do drugega različna.
Moje osebno mnenje je, da je najbolje namestiti na kartico, če ima tvoj model razširitveno mesto.

Bi pa svetoval previdnost, da si ne zmrdaš še tisto kaj imaš - backup obstoječih ključev!

Če je moj nasvet v nasprotju s kakšnimi pravili foruma, se vnaprej opravičujem in prosim moderatorja, da ustrezno cenzurira.

Obilo sreče!

lp
kako kako jest bi rabla adrio route pa sem jo potegnila dol sam mi dela sam na pc sem jo prenesla na garmina pa jo ne zazna tko da nevem kako bi to ratalo se pa pripporočam za inf.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu totimato)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?