|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   glivice na nohtih
18.2.2011 12:22:27   
stračatela

zaima me če katera pozna kakšno učinkovito domače zdravilo za to nadlogo?
sama sem sicer imela že tablete vendar so se mi spet pojavileuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: glivice na nohtih
18.2.2011 12:46:59   
kajajaka
Učinkovitega domačega zdravila žal ni, še medicina se jih ne zna uspešno rešiti, ker se rade ponavljajo, ko jih enkrat dobiš. Poleg zdravil in krem, ki jih dobiš le na recept pri zdravniku, pa pomaga še tisti svinčnik, ki se ga kupi v lekarni.
Vendar vedi, da če ne boš redno in dolgotrajno mazala (tudi, ko jih ne bo več videti) se bodo zagotovo ponovile in tako nisi naredila nič user posted image

(odgovor članu stračatela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: glivice na nohtih
18.2.2011 13:09:12   
stračatela
svinčnik sem probala pa ni čisto nič učinkovituser posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: glivice na nohtih
18.2.2011 13:12:44   
MC09
Glih danes mi je ena gospa rekla, da ne vem kako dolgo sploh ni imela nohtov na nogah zaradi glivic, pol je pa naključno prišla do kopeli za noge od Justa (neka morska) in po 3 mesecih so ji začeli rasti. Jaz vem da pomaga eterično olje čajevca (moja izkušnja). baje pa da tist svinčnik nič ne pomaga, je ena porabla 2 pa ni bilo učinka.

(odgovor članu stračatela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: glivice na nohtih
18.2.2011 13:28:35   
kristinaj
baje da je uspešen canesten

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu stračatela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: glivice na nohtih
18.2.2011 13:44:14   
kajajaka
moji tašči je svinčnik pomagal, je pa porabila 2, ker si je 6 mesecev vsak dan zjutraj in zvečer premazala. Če nisi temeljit, pa res ne pomaga, ker se vmes spet namnožijo, to ji je že v lekarni povedala...

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: glivice na nohtih
18.2.2011 14:54:33   
sazi
Sin je imel precej načeta nohta na palcih na nogah. Pomagalo je mazanje z Lamisilom (dobil od pediatrinje na recept). Mazali smo precej dolgo (4 tedne), pa so se čez nekaj mesecev ponovile. Zdaj smo jih spet odpravili, vendar nadaljujemo z mazanjem, da bi preprečili ponovitev - če nam bo uspelo, ne vem, ima pa zdaj lepa, cela nohta, ki zgledata poponoma zdrava.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: glivice na nohtih
18.2.2011 15:11:40   
Oceania
Hčerki Lamisil kljub rednemu enoletnemu mazanju nohta na nogi ni pomagal. Bolj kot ne za štos sem enkrat kupila v Muellerju tekočino Fungus fix nail serum, znamke Opi, ki pa je pomagala in je noht spet lep.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
18.2.2011 16:46:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Oceania)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: glivice na nohtih
18.2.2011 18:11:38   
kajajaka
ja, pa še ena fora je... lahko mažeš kolikor hočeš, če ne razkužiš čevljev gljivice sproti nazaj na ozdravljeno mesto nanašaš. Najbolj priporočljivo je hišne copate kar precej pogosto tudi med zdravljenjem stran metati, za čevlje je pa tudi najbolje kupiti nove. Pri zdravniku se pa tudi dobi na recept spray za razkuževanje čevljev.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: glivice na nohtih
19.2.2011 20:23:45   
Sonrisa
Maria Treben v svoji knjigi Zdravje iz Božje lekarne piše, da za glivice pomaga, če piješ čaj iz kopriv. user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: glivice na nohtih
20.2.2011 21:16:35   
nanč
Ko začneš mazati,kako dolgo traja da je videti izboljšanje?

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
20.2.2011 21:30:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: glivice na nohtih
20.2.2011 21:55:18   
s.
sej ni napisala kje jih ima...user posted image

Ja, za glivice je res učinkovito olje čajevca in namakanje obolelih predelov v kopeli za noge, predvsem na bazi evkalipta...
mazanje vsak dan, dobro je večkrat premazat obolel predel.

Moje izkušnje...po enem mesecu na prstu na roki (namakanju roke vsak dan in mazanje 2xdnevno), pa odstranjevanju poškodovane kože (npr.obnohtnica,noht) sem se jih znebila.
Najprej pa je zgledalo grdo.

Pomaga čajevec pomaga!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: glivice na nohtih
3.5.2011 21:41:47   
sasi13
pravijo da pomaga olje tea tree od justa

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: glivice na nohtih
11.5.2011 21:36:45   
krobi
user posted image zdravo,ja res je to nadloga.Tudi jaz sem imela ta problem,ki se mi je večkrat ponavljal,ker se ukvarjam tudi s športom sem imela ves čas mokre in preznojene superge in kljub uporabi lamisila so se mi glivice ponovile.Lani sem dobila za darilo Protexx dezinfekcijske blazinice i jih redno vstavljam v mokro obutev in lahko zatrdim,da so mi v veliki meri pripomogle da se mi glivice tokrat niso ponovile.Lahko si pogledaš njihovo spl.stran Protexx.si,kjer jih sedaj sama naročam, tako kot vse moje prijateljice pri športu in v službi.Toplo priporočam, res.Pozdravček in velik uspeha user posted image

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: glivice na nohtih
31.1.2012 12:07:21   
Mkov
Eterično olje čajevca res pomaga. So celo delali klinične študije. Je pa ena stvar. Eterična olja lahko povzročijo alergije, zato je potrebno uporabljati kvalitetna in predvsem sveža eterična olja. Na tej spletni strani je napisano več o čajevcu in uporabi proti glivicam na nohtih. eterična-olja.si čajevec

(odgovor članu krobi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: glivice na nohtih
31.1.2012 12:13:46   
čiba
Sicer nisem sprobala in ne vem, ampak sem že od parih (starih mam) slišala, da pomaga, če ti npr. prst z glivicami poliže pes. Možno, da deluje, ne vem.

(odgovor članu Mkov)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: glivice na nohtih - olje čajevca
15.4.2012 18:37:33   
AnitaO

IZVIRNO SPOROČILO: MC09

Glih danes mi je ena gospa rekla, da ne vem kako dolgo sploh ni imela nohtov na nogah zaradi glivic, pol je pa naključno prišla do kopeli za noge od Justa (neka morska) in po 3 mesecih so ji začeli rasti. Jaz vem da pomaga eterično olje čajevca (moja izkušnja). baje pa da tist svinčnik nič ne pomaga, je ena porabla 2 pa ni bilo učinka.

_______
Ja, tudi po mojih izkušnjah pomaga olje čajevca za zelo različne težave na koži in sluznici. Celo paradontozo zmanjša, če se ga uporablja skupaj z zobno pasto. Več o uporabi pa je dobro opisano tukaj: http://www.zdravje.us/olje-cajevca.htm

(odgovor članu MC09)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: glivice na nohtih
15.4.2012 20:03:07   
JozicaH
Še moja izkušnja...
Ko sem jih imela na palcu na nogi, sem ravno takrat hodila na terapije ayurvedskemu zdravniku zaradi drugih težav. In ga tako mimogrede povprašala še za nekaj, kar bi pomagalo gljivicam na nogi. Noht je na strani že začel odstopat. Preprost recept:
Surova kokosova maščoba zmešana z kurkumo. Oboje naj bi ddelovalo antiseptično.
Resda je treba pazit zokne in oblačila zaradi obarvanosti, tudi prst in noht sta obarvana nekaj časa, vendar zadeva pomaga. Nisem mogla verjet. V mesecu, mogoče dveh se je zadeva izboljšala. Od takrat naprej nikoli več težav. Noht je zrasel normalen, zadeva se ni širila kam drugam. Mazala sem si zvečer, po tuširanju (s palčko za ušese spravljala to zadevo v kotičke), včasih tudi zjutraj in čez dan, včasih pa tudi nekaj dni ne. Zmešala sem dve žlički kokosove maščobe (stopljene, razen če jo imate kje na toplem) z eno žličko kurkume.
Priporočam. Pa še naravno je :)

(odgovor članu stračatela)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?