|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gobe
28.1.2007 15:51:14   
2mama
mame, kdaj ste otrokom prvic dale gobe, konkretno mislim na sampinjone?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gobe
28.1.2007 16:05:17   
Primoza
Po enem letu, seveda ne kot glavno jed.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gobe
28.1.2007 16:35:43   
dulcinea
Mi smo imeli letos jeseni v šoli naravoslovni dan z gobarji in sta povedala, da otroci naj ne bi jedli gob do 14 leta. Ne vem pa, kako je s šampinjoni.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gobe
28.1.2007 17:56:15   
Lianna
Gobe čim kasneje. 2 leti nazaj je dala neka slovenska družina svoji še ne eno leto stari punčki gobe in so ji jetra odpovedala. So imeli veliko srečo, da so našli v Italiji dovolj majhna jetra in jo s helikopterjem na presaditev peljal.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gobe
28.1.2007 18:56:29   
Primoza
No tole sporočilo je malo zavajajoče. Odpoved jeter je nastopila zaradi zastrupitve z gobami. Tako da gobe dejansko niso primerne če ste ljubiteljski nabiralec pa malo testirate nove vrste.

Drugače pa so kupljeni šampinjoni zanesljivo užitni in ne bo z jetri nič narobe. Seveda pa ne morete napokati malčka z gobami, ki so znane kot težko prebavljive.

Pri nas jih največ pojesta na pizzi kot dodatek.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gobe
28.1.2007 19:13:08   
Muca Copatarica
Gobe so zelo težke in zato za otroke sploh niso primerne. Jaz mu jih ne bi dala.


(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gobe
28.1.2007 20:51:42   
lojzika
jaz mu dam od nekje leta pa pol gobovo juhco brez gob.

(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: gobe
29.1.2007 15:38:42   
Baucka
Moja nečakinja je bila stara nekaj več kot 2 leti in je iz pize šampione jedla in je tak bruhala da je skoraj šla na infuzijo. Je mogla kar tak glukozo pit, ker je skoraj dehidrirala. Tako, da pazljivo. So zelo težko prebavljive. Še odrasel bi moral jesti gobe zgolj kot začimbo in ne kot samostojno jed, kot to počnemo.

_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: gobe
29.1.2007 15:50:58   
Primoza
No verjetno so želodci tudi malo različni. Kot sem dejal naša dva (6 let, 2,5 let) brez želodčnih zapletov jesta šamipnjone s pizze enkrat tedensko že leta, ker je to naša priljubljena hrana.

Mora pa želodec vsak sam malo stestirati in hitro vidi, katera hrana mu dela težave in se je potem izogiba.

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: gobe
29.1.2007 17:48:16   
domci
Čim kasnej so gobe ful težke

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: gobe
30.1.2007 19:25:30   
Anonimen
Sama sem prebrala, da čim kasneje, eni priporočajo celo po dopolnjenem 4. letu, eni kakšno leto prej.
Jaz osebno ne bi nikoli dala otroku gob, ki jih nekdo nabere. Še tak poznavalec gob se lahko zmoti.

(odgovor članu domci)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: gobe
1.2.2007 16:29:46   
Anonimen
Naša je stara 25 mesecev in jih še nekaj časa sigurno ne bom dala. če jemo pizzo, jo naročim raje brez gob.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?