|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gorenje
12.3.2008 13:34:47   
mirabela
pozdrav vsem,
danes sem cela zmesana user posted image , februarja smo se preselili v novo stanovanje in smo si kupili vse el. aparate od gorenja.Pred kratkim v pomivalnem stroju ostane vode kakih 5cm, danes pa pecnica sploh ne dela.Ali so aparati od gorenja res user posted image ali pa je nekaj narobe z nami?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
12.3.2008 13:39:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mirabela)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gorenje
12.3.2008 13:42:20   
sazi
pri nas in pri starših imamo veliko stvari od Gorenja (hladilnik, pečica, kuhalna plošča, pomivalni in pralni stroj, pa še kuhinja je cela Gorenje) - nekatere nove, nekatere zelo stare, pa se nikoli ni nič pokvarilo
mi je notranjost pomivalnih strojev čisto neuporabna - spravim noter pol manj, kot v boschevegauser posted image

tko da v naši novi kuhinji bo večina od Gorenja, pomivalni stroj pa zagotovo ne

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
12.3.2008 13:44:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gorenje
12.3.2008 13:47:57   
sazi
Pri nas imamo tud Boschovega edino pomivalca. Očitno je nekaj res na tem.


Ko smo kupovali pomivalni stroj, Gorenje še ni delalo tako ekonomičnih pomivalcev (so bili v večini energijski razred C), zato imamo Boschevega, predlani pa so moji starši nekaj na novo opremljali in navdušeni vzeli kvalitetnega Gorenjevega - pa saj je kvaliteten in dobro pere, ampak košare so pa čisto mimo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gorenje
12.3.2008 14:02:51   
majcci
Januarja sva tudi midva nabavila vso belo tehniko od Gorenja (pralni in pomivalni stroj, steklokeramično ploščo, pečico, boljer, hladilno-zamrzovalno skrinjo), pa nama vredu dela (vsaj upam da se ne bo kaj pokvarilo). Moji starši pa so 2 leti nazaj tudi od Gorenja nabavili par stvari (pomivalni stroj, šredilnik, pečica) pa ima tudi vredu dela. Edino pralni stroj moje in njegove starše nekaj zafrkava (imajo podobnega kakšnih 5 let).
Glede pomivalnega stroja - meni se zdi da ima veliko prostora in da gre veliko noter, tako da ne vem kako bi lahko bil še večji.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gorenje
12.3.2008 14:20:55   
Nika v službi
Od Gorenja imava hladilnik, pečico, pralni in sušilni stroj. Z vsemi izjemno zadovoljna. Pomivalca pa njihovega ne bi kupila. Imamo Whirlpool in smo super zadovoljni.

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 12.3.2008 14:21:22 >

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: gorenje
12.3.2008 14:25:25   
*alja*
Mi imamo večino od Gorenje in smo zadovoljni!

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: gorenje
12.3.2008 15:59:17   
cukr07
Midva imava tudi vso belo tehniko od Gorenja, pa zaenkrat nimava nobenih problemov.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: gorenje
12.3.2008 21:20:12   
eya
Mi imamo tudi večino stvari od Gorenja, pa zaenkrat ni bilo težav, če zadnje čase se mi indukcijska plošča (ena polovica) včasih izklopiuser posted image

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: gorenje
13.3.2008 6:50:51   
luka jan
Tudi midva imava skoraj vse od Gorenja in sva zelo zadovoljna. user posted image user posted image
Po mojem je mal odvisn tud od serije ki jo kupiš, ne tolk od firme.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: gorenje
13.3.2008 8:49:13   
3T
Samo v vednost: za Gorenje proizvaja pomivalne stroje Bosch

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: gorenje
13.3.2008 9:04:39   
mirabela
smo ze uredili, ker doma imamo user posted image  in vedno nekaj ustvarja po stanovanju,tako da se je odlocil da mami programira stedilnik na drugacen nacin. Tako je lepo vse naredil da mami lahko uporablja pecnico sele danes user posted image , malo smo brskali po navodilih in ugotovili da je za vse kriv najin user posted image

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: gorenje
13.3.2008 9:16:12   
katra55
Jaz imam vse od Gorenja, tudi pomivalni stroj, ki ga itak izdeluje Bosch, in sem zelo zadovoljna, pa še 5 let garancije imajo.
Pečica pa tudi meni ni delala, ker nisem nastavila ure, mogoče je to vzrok?

(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: gorenje
13.3.2008 9:38:49   
bt08
Midva mava sušilca,pralni stroj,hladilnik od Gorenja,že 4 leta pa nobenih problemov.Jeseni ko bova kuhnjo rihtala bom pa še pečico in indukcijsko ploščo kupla pa bom od Gorenja,res pa da kupim višji cenovni razred,upam da bo ok.Pomivalca pa še ne vem a bo Gorenjev a bo ker drug.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: gorenje
13.3.2008 9:44:16   
Andra
Splošno znano, da so pomivalni stroji od Gorenja zelo slabi. Žalostno, vendar resnično...
Pred nekaj leti smo se s prijatelji istočasno odločili za nakup pomivalnega stroja. Oni so izbrali Gorenje, midva z možem pa Boscha. Oklevala sva, ker je bil precej dražji od Gorenja, ampak nama danes ni žal. Nama še vedno brezhibno dela, onadva pa sta imela Gorenjevega že ne vem kolikokrat na servisu in na koncu jima je dop**** in sta ga vrgla v smeti in kupila Boscha. Sedaj sta zadovoljna, saj jima dela brezhibno.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: gorenje
13.3.2008 9:48:54   
Dadi
Jaz tudi nimam dobrih izkušenj s pomivalci od Gorenja...Ko so pri moji familiji prenavljali kuhinjo so vfgli ven en star a super pomivalc Candy..je pač odslužil svoje. In seveda so vzeli Gorenjevega, takega, ki ima programator skrit-so ga morali trikrat pridit popravit-ko je bil še v garanciji, četrtič je pa mami zavrelo in ga je samo vrgla ven in vzela Candy.
Sama imam pa pomivalec Beko...ker je bil poceni in ker ima 5 letno garancijo. Zdaj ga uporabljam dve leti in pol in nimam nobene pripombe...no razen tega da je glasen.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: gorenje
13.3.2008 10:02:23   
qwasy
Pri nas vse Gorenjevo dela bp, tudi pomivalni stroj (ki ga je za G. proizvedel bosch) Mi imamo še televizor Gornjev.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: gorenje
13.3.2008 17:39:29   
kajsica
Jaz sem osebno nad Gorenjem tako razočarana in vem da v mojem gospodinjstvu ne bo nikoli več aparata od njih.

Imam pa vse od Elektroluxa in Zannussi (ki je del elektrolux grope) in sem zelo zelo zadovoljna.

_rebeca_ Ora Ito pa je samo dizajnerska linija, ker je on zelo priznan oblikovalec, drugače pa niso aparati žal nič drugačni od ostalih. Žal. Mastno si plačala design. Naj ti aparati res služijo.

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
14.3.2008 11:38:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajsica)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: gorenje
14.3.2008 17:34:30   
BONI*
Mi imamo od Gorenja samo mikrovalovko, ki za enkrat še brezhibno dela. Nam je pa en serviser rekel, da naj raje nič ne kupujemo od Gorenja, ker je baje zanič. Baje imajo ravno zato 5 let garancije, ker se v tem času sigurno stroj pokvari user posted image .  Zgleda, da se pri mašinah ne splača bit patriot.

_____________________________

Boni

(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: gorenje
21.3.2008 0:08:57   
ninabr
Midva imava tudi vse od Gorenja, razen pralnega stroja.
Z aparati sva zadovoljna (pečica mi je super), razen s sesalcem. Je obupno glasen.
Imava pa tudi njihovo kuhinjo. Tu pa je katastrofa.
Saj design je lep, vsi pohvalijo kuhinjo, ko jo vidijo, ampak material je pa obupen. Gor se pozna vse. Jaz pravim, da je to kuhinja za gledat, ne pa za uporabljat.

Zanima pa me, če je še kdo imel težave s kuhinjo, ki so jo naročili v njihovem salonu na Brnčičevi?

Pri nama je bilo takole:
- konec maja sva prišla v salon in izbrala kuhinjo, zmontirana je pa bila v sredini oktobra;

Pri nama so se zmotili v merah. Pri načrtu, ko smo sestavljali elemente je zamenjala dolžino in širino. To pa sva ugotovila, ko sva že imela doma celo kuhinjo in smo želeli narediti še nekaj vtičnic. Mene je skoraj kap.

Greva takoj v njihov salon in začnejo nekaj mutiti, da pa bi mogoče to pa to, samo da ne bi bilo potrebno popravljati pultov. Smo še enkrat pogledali mere, pa bi se nekako lahko izšlo na centimetre. Imela pa sem občutek, da tudi tokrat ne o ok. Pride monter začne postavljat elemente pa pravi, da pa to ne bo šlo, ker bo potrebno vodo prestavit.
Midva spet v njihov salon, pa so se strinjali, da pa tokrat le odpeljejo pulte. Še enkrat čez vse mere. Vse 10x preverimo.
Dobiva pulte, mene skoraj kap. Predolg za 3 cm in še narobe odrezan. Še enkrat reklamacija. Se zmenimo, da bodo zrihtali, kar pri podizvajalcu, ki jim montira kuhinje, ki ima tudi svojo delavnico. Ok, pulti so ok.
Začnejo montirat. 3 fronte poškodovane v originalni embalaži!? Ena stranica pri omari zvita, ................Pa še monter je poškodoval 3/4 fron, ko je nanje kljukice šravfal......

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: gorenje
21.3.2008 11:11:29   
sazi
od Gorenja, ker je baje zanič. Baje imajo ravno zato 5 let garancije, ker se v tem času sigurno stroj pokvari .


V tem stavku ni pa nobene logike. Proizvajalci dajejo garancijo ravno iz prepričanja, da se v tem času stroji ne pokvarije, ker gre drugače servis ali zamenjava na njihove stroške.

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: gorenje
21.3.2008 11:14:48   
sazi
Zanima pa me, če je še kdo imel težave s kuhinjo, ki so jo naročili v njihovem salonu na Brnčičevi?


Mi smo tam naročili že 4 kuhinje (doma, starši...) in z nobenim naročilom nismo imeli težav. Je pa res, da mi vedno vse sami zrišemo, preverjamo dolžine, širine, vse elemente in potem tam v bistvu samo po naših željah naredijo in mogoče skupaj kaj spreminjamo in dodajamo.

Če se pa na pohištvu vse pozna pa pomeni, da ste izbrali napačen material in dejstvo je, da ima veliko ljudi kuhinjo samo za kazat  - na moji mat kuhinji s ene pozna čisto nič.

(odgovor članu ninabr)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: gorenje
24.3.2008 20:44:37   
karin412
Midva imava gorenjev pralni in sušilni stroj, hladilnik in še nekaj manjših naprav.
Nikakor nisem zadovoljna s pralnim in sušilnim strojem-pralni se je večkrat že pokvaril-po 2 letih-šlo je baje za serijsko napako, pa gumo je že menjal.
Sušilni sploh ne posuši na sončku-vedno dam še na dodatnih 60 min.
Hladilnik pa je čisto v redu.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?