|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   halo???!!! avgust???!!!
22.8.2005 9:44:42   
Teya
:ups::ups::ups: kaj sem že sama ostala???? :ups::ups::ups: saj me je kar malo strah :ups::ups::ups: danes je naš PDP, dogaja pa NIČ posebnega :((
saj priželim vsem avgustovkam, da že pestvate svoje :duda: :bravo:, če je pa katera le še ostala, naj se mi pridruži v čakanju :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   halo???!!! avgust???!!!
22.8.2005 9:47:14   
Annny
Upam, da ti današnji dan hitro mine in da boš čimprej v naročku držala svojega otročička:rozica:
Pa lep porod in srečno!!

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   halo???!!! avgust???!!!
22.8.2005 9:58:07   
Teya
o, annny, si mi prav ta pravi čas to tvojo bebiko nastavla, da sem se malo nasmehnila :bravo: :)-...tok ma cotkan nasmehec, da je joj! hvala za lepe želje in to gesto :rozica:

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   halo???!!! avgust???!!!
22.8.2005 10:25:02   
Tiamo
Teya bivše avgustovke smo še vedno s teboj in močno držimo pesti, da boš čim prej pestvala. No, vsaj jaz ti želim vse dobro :sloncek::sloncek::sloncek:

Zdaj pa se še kar malo odpočij in uživaj, potem ni več časa.


LP Tia74

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   halo???!!! avgust???!!!
22.8.2005 10:30:21   
Teya
Tia, HVALA :rozica::rozica::rozica: zlata si!
ko gledam fotke teh avgustovskih bebic, kar ne morem verjet, da so to že taki človečki :)- prav hudo se sliši, da ima tvoja Demi že 3 tedne :metulj:, ko pa smo še pred kratkim bile vse le :nosecka:
madonca, kako ta čas hitro beži....
lepo, da še najdeš čas za nas! :rozica:

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   halo???!!! avgust???!!!
22.8.2005 10:46:44   
bonna
Teya, kar brez panike. Nisi ostala edina. Mi smo danes ze 3 dni zec rok, pa se kar nic konkretnega.
Mogoce pa nasi :duda: slutijo kako kilavo vreme je zunaj in zato nocejo ven:)-:)-:)-

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   halo???!!! avgust???!!!
22.8.2005 10:57:48   
Teya
hm...upam, da :duda: ne bodo čakali na lepše vreme....zna bit, da pride šele drugo pomlad :ups: :)-

bonna, kljub čakanju, si slišat dobre volje....kar tako naprej! ;)

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   halo???!!! avgust???!!!
22.8.2005 11:11:42   
Tiamo
Teya,

tudi jz kdaj sploh neverjamem svojim očem, da sem res mami in da imam :duda:. zdalje spi na mojem trebuščku, jaz pa z eno roko tipkam..če bodo napake, se opravičujem.

Spet jo nekaj zvija in ji najbolj paše, če leži s trebuščkom na mojem trebušku.

Po pravici povedano, kdaj kar pogrešam :nosecka: dni, oz. spanje. Na drugi strani pa sem bila na koncu že čist boga s trebuhom in mojimi zatečenimi nogami, sem se težko premikala.

Teya kako se pa drugače počutiš, psihično in fizično?

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   halo???!!! avgust???!!!
22.8.2005 11:36:41   
Teya
Tia, ti neveš kako se lepo sliši nam :nosecka:, ko rečeš, da ti :duda: na trebuščku spančka :love::love: oh, kar malo zeleno barvo dobivam v obaz :ups: :)- jaz sem drugače čist ok, lepo, da vprašaš, malo me že vse boli od te čudne težnosti, pa malo me gsm spravčja ob živce, pa "malo" sem že neučakana...drugače pa mi ni hudega...včeraj sva šla z :love: peš na grad....po vseh tistih stopnicah :)-, razen tega, da sem dihala kot lokomotiva, druzga efekta ni bilo :)-

pozdravček tebi in lupčka mali štručki...

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   halo???!!! avgust???!!!
22.8.2005 16:40:24   
natasaxy
No tudi jaz oz. midva :duda:sva še tukaj v enem kosu. Danes bila na pregledu, 4 dni do roka pa nič konkretnega ne dogaja. Ginekologinja rekla, da me želi videti samo še v porodnišnici, upam da čim prej. V sredo imam CTG, če pa do ponedeljka ne bo še nič, bo pa treba na amioskopijo. Ja drugač se bomo pa septemberkam pridružle, če nas bodo hotele:)-.

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?