|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hello.....
29.11.2004 7:33:34   
ery
Jutro... čez vikend nisem bila nič na RR-doma mi računalnik tko počas dela, da je kriza..
Skratka, spet je ponedeljek, služba in ve.ki mi polepšate še tak turoben dan...
Sem prejšnji teden napisala, da sem imela v sredo G pregled, v četrtek bi pa mogla dobiti :hudicek:.Ampak nje od nikoder... Vedno jo imam točno-30 dni.
Zdej pa-ginekolog ni rekel nič, da bi bila noseča, znakov nimam, testa pa še nisem delala...

Sej mogoče je samo psiha...pa pride... Drugače bi šla najraje po test...toda kaj pol, če ne pokaže nič..?

Punce držite :miska:, da bosta :modri:, jaz tud držim pestke za vas...

lep ponedeljek....

papa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   hello.....
29.11.2004 8:12:35   
Vrtnica1
Držim pesti, da bi zagledala :modri::roza:
Lp, V., zate pa koš :rozica:

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   hello.....
29.11.2004 8:16:55   
pupika
Tudi jaz držim pesti.
Zate in za vse nas na :roza::modri:

LP, :kuza::kuza:

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   hello.....
29.11.2004 8:17:28   
saba01
Oj
Tudi jaz držim pesti zate;)
Lp,Sabina

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   hello.....
29.11.2004 8:40:02   
cmokec
Tudi jaz držim :miska::miska: in ti pošiljam :angel:, da bi zagledala najlepšo:modri::roza: na svetu.

cmokec

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   hello.....
29.11.2004 8:43:17   
ery
hvala, hvala....

Opažam, da nas je zelo veliko, ki čakamo.... Še nekaj bi vprašala... Kdaj ve delate test? A zjutraj na tešč ali lahko čez dan-ni važno kdaj?


(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   hello.....
29.11.2004 8:45:33   
Teya
glede na "zrak", ki ta mesec kroži po naši RR, bi ne bla prou nič začudena, če bi tudi ti zagledala zelo v kratkem :modri::roza:......
držim pesti, da se ta "epidemija" še dolgo ne konča....:miska:

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   hello.....
29.11.2004 8:46:17   
Vrtnica1
Pri CB v navodilih lepo piše, da ni potrebno po izostali M delati testa na tešče, ker test čez cel dan zazna nosečniški hormon. Če pa delaš test pred datumom predvidene M, je pa priporočljivo, da ga delaš na tešče, ker je v tem primeru količina nosečniškega hormona še zelo majhna.
Lp, V.

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   hello.....
29.11.2004 8:50:29   
anja 26
Hojla!

Držim pesti da bo :duda:

Drugače test sem vedno delala zjutraj, čeprav na navodilih piše da lahko delaš kadar želiš neglede na del dneva.

Držim pesti:rozica::rozica:

Pozdravček anja

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   hello.....
29.11.2004 8:57:19   
pupika
Pupike, kaj se je kateri zgodilo, da ji je test pokazal negativno, pa je bila kljub temu. Kajti meni zamuja že dva dni, pa dan pred predvideno M sem opazila rjavo kapljico?

LP:kuza::kuza:

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?