|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hladilnik ali hladilna skrinja
4.3.2008 21:55:59   
pojona
Mene pa zanima kaj imate za hlajenje hrane in pijačeuser posted image Jaz se bolj nagibam, da bi kupila hladilnik.
Gledala sem tega

Matrix MR 06 B WH hladilnik mini bar user posted image







Redna cena
122,90 €

Naša cena
(27.532,24 SIT )
114,89 €


user posted image   Nakup na obroke

Matrix MR 06 B WH hladilnik – mini bar. Neto prostornina je 50l. Vsebuje nastavljiv termostat. Odtaljevanje je samodejno. Hladilnik ima tudi možnost spreminjanja strani odpiranja vrat im nastavljive nogice. Mini bar je v B energijskem razredu.



Lastnosti Matrix MR 06 B WH hladilnik mini bar Energijski razred: B Neto prostornina: 50 L Neto prostornina zamrzovalnega dela: / Raven hrupa: 39 dB Funkcije: Samodejno odtaljevanje hladilnika
Nastavljiv termostat
Možnost spreminjanja strani odpiranja vrat
Nastavljive nogice Urejenost: statični sistem hlajenja Varnost: / Masa aparata: / Mere ( Š x V x G): 470 x 440 x 500 Garancija: 36 mesecev




_____________________________

CARPE DIEM
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hladilnik ali hladilna skrinja
4.3.2008 22:06:33   
Anonimen
Ja, tale je po moje v redu. Jaz sem tud tega že gledala. Tiste torbe pa niso za shladit, ampak za vzdrževat temperaturo. Tako so meni razložili v trgovini, kjer jih prodajajo.

(odgovor članu pojona)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hladilnik ali hladilna skrinja
5.3.2008 8:11:10   
kristinaj
če dosti kampirate je ta v redu.....

(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hladilnik ali hladilna skrinja
5.3.2008 8:17:04   
viv_
Mi imamo eno veliko skrinjo za v avto in za na elektriko, bila je 100 €, hladi super, pa fajn je, ker ima posebej eno luknjo, da se samo flaše lahko ven jemljejo, da ne odpiraš cele.

Ker mal pomislte, kako v tele hladilnike spraviš recimo dve steklenici po 1,5 l?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hladilnik ali hladilna skrinja
5.3.2008 11:04:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv
Ker mal pomislte, kako v tele hladilnike spraviš recimo dve steklenici po 1,5 l?


Eni imajo uno polovico na sredi tako narejeno, da se jo polovica lahko dvigne in je tam potem prostor za plastenke. Eni nimajo nimajo nič tistega za jajca, pa sept potem pride več plastenk v vrata. Lahko pa se polico v hladilniku da tudi ven, pa daš potem notri plastične škate za npr. salamo, sir in podobno, kar imaš pač notri.

Viv, katereha imate že vi? A pa samo 100 evrov je bil? A pa če daš notri sparjeno pijačo, jo shladi?

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hladilnik ali hladilna skrinja
5.3.2008 12:04:20   
viv_
Sem napopala na opremo sličico.user posted image

Ja, tudi če daš toplo not shladi čist fajn. Mi smo bili zadovoljni, smo ga pa non stop laufali - smo imeli priklopljenega na elektriko.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?