|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: hoja otroka in zahiranček 18.5.2010 16:43:50
|
|
|
|
simy37
|
Nimam takega otroka, ga pa ima moja prijateljica. On nima težav pri hoji, je pa kar precej zaostal v razvoju, star je devet let, zelo slabo govori in obiskuje posebni program ( bivši OVI ). Je pa res, da je nisem nikdar spraševala kaj bolj konkretnega. Če pa želiš, jo lahko povprašam! Kaj te zanima? Samo hoja, ali še kaj drugega?
_____________________________
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem!
|
|
|
|
|
RE: hoja otroka in zahiranček 20.5.2010 11:50:42
|
|
|
|
grisolino
|
ja zanima me kolk je biu težak ob rojstvu pa velik...pa če je drgač biu zdrav,al pa je imel sam v fizičnem razvoju , kot so sedenje,plazenje ,hoja... ,kolk je biu star k je shodu,mi sicer hodmo na terapije in kr hvala bogu napredujemo ampak bolj počas...stari smo 15 mes.pa hodimo sam ob opori...
|
|
|
|
|
RE: hoja otroka in zahiranček 31.5.2010 8:40:06
|
|
|
|
barni
|
Ja pa saj hoja pri opori pri 15mesecih sploh ni nič posebnega. Od kolegice punčka je čisto ok (s tem mislim glede poroda in nosečnosti), pa je shodila s 16. meseci.
|
|
|
|
|
RE: hoja otroka in zahiranček 31.5.2010 8:45:18
|
|
|
|
tasa_m
|
IZVIRNO SPOROČILO: grisolino stari smo 15 mes.pa hodimo sam ob opori... In v čem vidiš tu problem? Poznam kar nekaj mamic, ki imajo podobno stare pa še ne hodijo. Tak da...ne vem. Od kolegice bo stara 14 mesecev in nogice še sploh ne premakne in ji je DR. rekla da je vse OK, da bo vse ob pravem času, ko bo na to pripravljena¨.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiPravice iz naslova krajšega delovnega časa Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Norice ali vodene kozeNorice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zadnje s foruma
mleko baby love BIOtina202Punčka ima probleme z prebavo, tudi po mleku ki je prav za odvajanje nekaka.
Za to mleko pa slišim same pohvale.
Zanima me vaše mnenje:
(Res najlepša hvala za odgovor in vesela bom kakšnega komentarja)že prej nismo imeli problemov z prebavo in tako je tudi ostalo po jemanju tega mleka (
72%)

prebava se je izboljšala (
11%)

prebava se je poslabšala (
3%)

prebava je ostala ista- dobra (
8%)

prebava je ostala ista- slaba (
6%)
Število vseh glasov: 36Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!