|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hooj,a se me še spomnite pupe,...........
21.8.2005 18:59:02   
naja78
uf koliko je novga.sem glih z :morje: prišla in hitr brat novičke.
vidim,da je nekaj novih članic:)-:),vse ste zelo dobrodošle,zato vsaki :rozica:,me "tastare" pa dajmo mal pohitet,......................:)-:bravo::)-

moram vam mal napisat,kako ste in vam povedat da sem pridno mislila na vas vse in upam,da je kateri ratalo.res ne bom mogla vse čekirat na 1x.

jutri se naročim za laparo v LJ,pri dr.drobniču.je bila katera pri njem???upam,da bom v sept.na vrsti,kot je obljubil.

se beremo,vaša naja78
Neposredna povezava do sporočila: 1
   hooj,a se me še spomnite pupe,...........
21.8.2005 19:11:45   
Maša26
O Naja :rozica:!

Ful je novih nosečk :nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka:.

A veš kaj te morm vprašat. a si ti 1x rekla, da lahko po HSG-ju takoj :sloncek::sloncek:? Če sem kej zamešala sorry..:zmeden2:

Kakorkoli dobrodošla nazaj pa malo dopustniške energije nam pošlji :):morje::morje:

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   hooj,a se me še spomnite pupe,...........
21.8.2005 19:15:36   
pika74
jst sm bla pr njemu na laparo+histero+hsg(prej)

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   hooj,a se me še spomnite pupe,...........
21.8.2005 19:22:54   
naja78
o hay.:rozica:
kot ing.radiologije ti,sporočam,da po HSG-ju mirno lahko SEXAŠ kolkr se da.(radiologija=rentgen)!!
pusti tiste vraže,ki ti jih natvezijo da naj ne bi zanosila ker si pač malo obsevana zarad rtg-ja.

ampak zaradi svoje lastne zaščite mi tako pravimo,da naj pač počakaš.ampak halo,...................saj revše bogo sploh še spočeto ni.8):)-pol tud mi ne smemo sexart tist dan in celo vse do penziona,ker delamo tam.:ups::)-:):bravo::bravo:ker sevanje še ostane v prostoru,ko pacient gre.in polhen jih je okol,ki spolh ne veš da so bli slikani,..............zato veselo :sloncek:.

upam,da sem s tem odgovorom odgovorila še mnogim.

ej dopustniško veselje,...............................vsak tele ma svoj vesele,saj tko pravjo.:bravo::)-3 kg mam več,zdej morm mal shujšat,da me nav fršlok,ko me bodo pred OP stehtal.(beri:na 10 že dodatnih kg).

zdaj pa morm it,se jutr še oglasm-jest.:bravo::)-:)-:)-

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   hooj,a se me še spomnite pupe,...........
21.8.2005 19:25:47   
naja78
pika 74 se ti lahko jutri oglasim privat??????

p.s.net mam strašno počasen.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   hooj,a se me še spomnite pupe,...........
21.8.2005 19:26:46   
pika74
no problem :miska:

bom skuhala kofe :kava::kava:

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   hooj,a se me še spomnite pupe,...........
21.8.2005 19:29:02   
Anonimen
Neja, dobrodošla nazaj!
Nosečk je pooooolno, v zadnjih treh dneh se jih je vsaj 12 prijavilo!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: Mislim, da je bil v četrtek pravi naval.

(odgovor članu naja78)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   hooj,a se me še spomnite pupe,...........
21.8.2005 19:33:26   
cica
a tako je s tem sevanjem! Jaz sem se pa tako striktno držala zdravnikovega navodila: ta mesec bolje da ne bi zanosili...:grrr::grrr:

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   hooj,a se me še spomnite pupe,...........
21.8.2005 21:48:58   
Maša26
:rozica::rozica:Naja78, hvala za obrazložitev!! se pravi ti se spoznaš na zadevo in ti bi :sloncek:. Se pravi bo že držalo kar praviš.. super!!!


:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   hooj,a se me še spomnite pupe,...........
22.8.2005 13:48:05   
Mijavček
Men so rekli 5 dni po HSG ne sexat, pa ne zato, da ne bi zanosila zarad sevanja, ampak, ker je razširjen maternični vrat in je večja možnost kakšnih infekcij. Zanosiš pa lahko v istem ciklusu, če le ni prepozno za O.

LP Mijavček:muca:

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   hooj,a se me še spomnite pupe,...........
22.8.2005 21:23:06   
Anitka
Ahoj Najči, dobrodošla spet med nami :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?