|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hrana notranjih mačk
25.3.2006 20:44:34   
karmy
zanima me ali svoje notranje mačke hranite izključno z briketi ali jim ponudite tudi kuhano hrano? ene so rekle, da dajo svojim mačkom tudi surovo meso...user posted image mi smo dali za probo enmu mescu staremu mladičku košček surovega mesa, pa se mu je čist zmešalo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hrana notranjih mačk
25.3.2006 20:46:44   
Anonimen
A v pozitivno ali negativno smer?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hrana notranjih mačk
25.3.2006 20:48:45   
kofetek2010
moj je jedel izključno kupljeno hrano in to ne vsako, ampak samo tiste Whiskas s ful omake (sem mu jo kupovala v Avstriji, ker jih pri nas še ni bilo) user posted image  in brikete, jasno, da je imel najraje tiste taboljše, ki so bolj za priboljšek user posted image  

aja, mešalo se mu je pa od oliv in sladke smetane user posted image  

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hrana notranjih mačk
25.3.2006 21:02:11   
KODA
Naša je samo Kitekat(tuna ali piščanec),ali pa Whiskas(tuna).To malo menjavamo,da ni vedno enolično.Če ji kaj drugega naštimam,samo povoha in pusti,je rajši lačna.(zbirčnost mačjauser posted image ).Ko kuham,včasih pride "pofehtat kakšen košček mesa,ji vržem,nato gre pa sama stran.
Brikete pa imam Kitekat.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hrana notranjih mačk
25.3.2006 23:00:29   
karmy
kukr vzameš.. pol je zmeri hotu surovo meso.. a njegova sestrica pa sploh ni kaj posebno reagirala na to...user posted image sm pr teh briketih more toliko več pit a ne? user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hrana notranjih mačk
26.3.2006 12:58:06   
Anonimen
Moj pa sploh noče jest briketov. Je samo konzerve. Kuhane hrane mu itak ne dajemo. A kakšen nasvet kako bi ga pripravla da bi jedu brikete?

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hrana notranjih mačk
26.3.2006 13:49:40   
polona2
Moja je samo konzervirano hrano in brikete, oboje Whiskas, čeprav je to slaba hrana zanjo, vem,
pa včasih kakšno piščančjo salamo ali hrenovko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hrana notranjih mačk
26.3.2006 13:53:36   
polona2
No, v bistvu ne je konzerv, ampak vrečkice. In vsako jutro me zato zbudi, ker ima malo drugačen ritem kot zzzzzzzz jaz, zbudi me, da ji dam tisto njeno vrečko, čeprav ima polno skledico briketov.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hrana notranjih mačk
31.3.2006 12:33:24   
koala
Moja mačja princesa, pa papa samo Hillsov Indor cat brikete, za posladek pa felain greenies. Ob drugem se pa samo namrdne in se skledici niti ne približa. Čeprav ima vedno nastavljeno svežo vodo, jo pridno pije iz akvarija.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hrana notranjih mačk
5.4.2006 19:50:57   
*tasika*
Naša user posted image  pa je samo tunino in piščančjo konzervo (whiskas, kitekat, tačka) - govedine se sploh ne dotakne user posted image .

Vedno pa dobi tudi košček piščanča ali svinjskega mesa od kosila. Meso pa mora biti prelito z juho in dodan pretlačen korenčekuser posted image . To naša muca obožuje.
Pa osliča tudi z užitkom poje.


Do pred kratkim je dobila tudi surovo meso, ki ga je tudi oboževala (ampak samo piščanca).






< Sporočilo je popravil *tasika* -- 5.4.2006 19:54:36 >

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hrana notranjih mačk
6.4.2006 18:11:31   
nejča
Koala, mucki imajo pa ja raje ribjo juhco, voda še za v čevelj ni dobrauser posted image user posted image
Naša zverinica je pa nora na pljučka, jetrca (pečena) in vampe po tržaško. Je pa skoz notri in ji dajem brikete TechniCal za notranje muce pomešane z navadnimi briketi od Kitekat. Odkar ji to dajem, hodi poleti na balkon in lovi netopirjeuser posted image

(odgovor članu *tasika*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?