|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hranjenje ponoči
28.12.2008 21:46:35   
sasi13
imam 6, 5 mesecev stara fanta in še kr jemo 2 -3 krat na noč. zanima kdaj so kaj vaši otročki nehali jesti in so vam prespali celo noč?
čudno mi je to da čez dan dlje zdržita brez hrane kot ponoči user posted image

hvala za odgovore


_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hranjenje ponoči
28.12.2008 21:48:57   
Anonimen
Imam 16 mesečno lepotičko in še vedno večkrat jeva ponočiuser posted image

Prva punčka mi je začela spati pri 2,5 letih.Je čist odvisno od otročkauser posted image

(odgovor članu sasi13)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hranjenje ponoči
28.12.2008 22:11:00   
melanija
MOj je star 10 mes in tudi jeva 2 do 3 krat na noč. Ko bo hotel bo že končal. Jim pa paše, da se še malo pocrkljajo zraven in potem nazaj zaspijo.

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hranjenje ponoči
28.12.2008 22:30:11   
gt
Pri nas sta Tim in Nik nehala jest letos septembra pri cca 11-12 mesecih, Gal pa 2 meseca kasneje.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
28.12.2008 23:31:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gt)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hranjenje ponoči
29.12.2008 11:09:17   
ZvezdicaZaspanka
Moja dva sta stara 10 m. Prvih 6m se nista zbujalain sta prespala celo noč.No, po 6m sta se pa začela ponoči zbujat in se še vedno zbudita 1-2x na noč. Eden se zbuja vsako noč, drugi pa včasih prespi in se zbudi šele ob 5-6 zjutraj. Včasih pa en drugega zbudita. In če hočeta zaspati nazaj, jima moram nujno dati flaško.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hranjenje ponoči
29.12.2008 12:52:09   
emaa
Ne vem nekje od dveh mesecev Luka, david pa šele, ko je prišel domov (zgodaj v primerjavi z drugimi - pred 4 meseci).

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hranjenje ponoči
29.12.2008 16:39:30   
soni
Mi smo žal eni tistih, ko še vedno enkrat jemo ponoči, pa smo že 14 mesecev stari. user posted image  ..............smo poizkusili že s čajem pa ni šlo.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hranjenje ponoči
29.12.2008 20:05:08   
GoYa
Moja dva bosta kmalu 8m. Punčka že nekaj mesecev (kake 3 m) prespi noč, fantek pa kakor ga piči. Včasih prespi celo noč, včasih pa se vmeš 1x zbudi. Do cca. 5-6m pa se je tudi on zbujal 1-2x na noč.

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hranjenje ponoči
29.12.2008 23:13:08   
mogant
IZVIRNO SPOROČILO: gt

Pri nas sta Tim in Nik nehala jest letos septembra pri cca 11-12 mesecih, Gal pa 2 meseca kasneje.


samo dopolnim... do 8 meseca so se dojili striktno na 3 ure ponoči in podnevi, torej trikrat samo ponoči, pa to ni bilo crkljanje, so kar konkretno jedli, je pa res, da so imeli kar precej za nadoknadit, ker so se rodili težki samo 1kg in po mojih izkušnjah je res nekaj na tem...

no zdej pri 15 mesecih res več ne jejo ponoči, spijo pa še vedno ne celo noč...

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Novorojenček: Prvi dnevi doma
Porod je za vami, zdaj pa je čas, da se navadite na novo življenje s svojim dojenčkom. Poskrbite za dobro prehrano in či...
10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?