|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hrrrrr...
27.1.2005 13:00:34   
buškica
Ojla!
Uf sem jezna.
Včeraj sem imela pregled pri dr. Drobniču, ko pa sem pa prišla tja mi je sestra rekla da ga ni. ne vem zakaj moramo izpolnjevati ankete in pisati kje smo dosegljive, ko pa jim je težko poslati obvetsilo po mailu ali po pošti da je zbolel. Vzameš dopust ali ure v službi da lahko sredi dneva prideš na pregled oni pa niso niti toliko da bi te obvetili. Da je bila mera polna še tistega ki ga je nadomeščal ni bilo več. Ne vem ali ne razumejo da nam ni lahko, ko komaj čakamo da dobimo rezultate. Že tako čakaš običajno par tednov na pregled potem te pa še za par tednov prestavijo. Mene so hoteli šele 16.3. naročit. Pa sem rekla naj me h kakšnemu drugemu naročijo da vsaj vidim pri čem sem.

Tako da me zdaj zanima če pozna katera dr. Medveda, moram iti k njemu v torek.

lp
buškica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   hrrrrr...
27.1.2005 13:24:26   
tinkamiška
Žal ti ne znam pomagat, me pa grozno razjezi ta nečutnost in te razumem kako si razočarana.:grrr::grrr:

Veliko sreče!:rozica:

Tinka

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   hrrrrr...
27.1.2005 13:27:30   
lol
Dr.Medved je uredu.Jaz sem ga imela 1x za nadomestnega,ker Drobniča ni blo.

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   hrrrrr...
27.1.2005 13:39:07   
buškica
Hvala za informacije, je pa res da sem bila včeraj full ražočarana. Se mi še ni naredilo da bi mi zmanjkalo sape od razburjenja. Ampak taka stvar te pogreje. Še dobro da bom šla že v torek k dr. Medvedu. lp buškica

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   hrrrrr...
27.1.2005 13:40:13   
buškica
tinkamiška, me vesli da je šlo vse ok pri tebi. Upam da drugi mesec že slišim s tvoje strani vest o :duda:
lp
buškica

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   hrrrrr...
27.1.2005 13:58:16   
Mijavček
Oj,

se bom mal vmešala: mene take stvari tut tok pogrejejo :grrr:, sem kar zašvicala k sem brala tvoj post.

Mene pa še enki zanima; a katera pozna dr. Novakovo z Leonišča. jaz grem danes prvič k njej, ker moje ni. že tako me je groza vsakega pregleda, oh upam, da bo katera rekla da je ful prijazna.

pa pa Mijavček
:muca:

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   hrrrrr...
27.1.2005 14:04:25   
buškica
Glej,
naj te ne bo strah nobenega pregleda. Vsakega se vesli pa bo bolje. Tudi na psiho to bolje vpliva.
A greš prvič na pregled ali samo k njej greš prvič?
lp buškica

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   hrrrrr...
27.1.2005 14:11:08   
Mijavček
Oj,

ful lepe besede, hvala. n ene, ne grem prvič na pregled, samo prvič k njej. Drugace sem kar stalna gostja na Leoniscu. Do sedaj sem imela Dr. Fetihovo :bravo::bravo::bravo: in nikoli nobenega drugega. Pa sem mi zdej mal metuljčki v zelodcu delajo, ko pomislim, kaj me caka danes.

pa pa

Mijavček :muca:

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   hrrrrr...
27.1.2005 14:17:29   
buškica
Dej vzem to kot novo dogodivščino pa bo bolje.
bom :miska: držala zate
lp bučkica

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   hrrrrr...
27.1.2005 14:17:51   
buškica
ups,
buškica

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   hrrrrr...
27.1.2005 14:39:17   
Skye
pa kakšen G je to, oziroma kakšne butaste sestre ima. Mene vedno telefonsko obvestijo, če moje G slučajno ni.

Jaz bi že znorela, da pridem in je ni in me potem še celo hočejo naročiti čez mesec dni:grrr::grrr:

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   hrrrrr...
27.1.2005 14:49:05   
buškica
sej to je tisto, jest bi mogla zvedet če je vse okej. sem imela povišan prolaktin, pa že tko čakaš dva tedna da naredijo preiskave pol pa še to :grrr:. Sestre so nesposobne za znost, najprej sem šla v sobo za sprejem tam so me poslali v sobo za naročanje in potem so se me podajale. za znoret. Pa še v ponedeljek sem klicala če vse štima, pa je blo vse ok. Te sestre se še med sabone znajo z,ment.
obup.:grrr::grrr:
lp buškica

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   hrrrrr...
27.1.2005 14:53:06   
Skye
buškica pa si vsaj izvedela, ali so bile preiskave OK?
To ti lahko sestra tud pove.

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   hrrrrr...
27.1.2005 15:05:14   
buškica
sploh se ni hotla pogovarjat o tem, je rekla naj kar na pregled počakam. Dobro da sem težila in me je dala k Medvedu da vsaj rezultate zvem. drugače bi mogla do 16.3.05 čakat. noro!!!
lp buškica

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?