|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hujšanje na dolgi rok 2011
27.12.2010 17:20:30   
miška17
Z novim letom se pričnejo nova pričakovanja in nove odločitve. Zato z 3.1.2011 začnem z novo tabelo in vabim vse, ki se mi želijo pridružiti ter z mano hujšati po principu manj žri in večjega gibanja.

TABELA 
                                       
Ime:          Tedensko:   Skupaj:     Začetna t:    Želena t.:   Trenutna t.:

< Sporočilo je popravil miška17 -- 27.12.2010 17:21:36 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.12.2010 17:37:08   
miška17
Predlagam, da se tehtamo vsak ponedeljek.
Lp

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.12.2010 18:52:08   
urshak
Jaz sem en tako velik optimist, da se javljam kar na večih forumih. Tile prazniki so obupni, zato sploh ne javljam kil. jih sporočim drugo leto, potem pa resno na delo.

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.12.2010 19:36:52   
RAKICA1
Oj oj no jaz se vam bom tudi pridružila ker nevem če mi bo uspelo ali pa če bo imela željo še malo iti doluser posted image user posted image  drugače pa bom tko ali tako imela za držat twžo nekaj časa da se nazaj ne zredimuser posted image user posted image

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.12.2010 20:20:54   
**Tinkara78**
Ker je naša tema malo zamrla se bom pridružila tule.

Povzetek leta 2010: shujšala med 7-8 kg. Trenutna teža niha med 65,0 in 65,9 user posted image . Intezivno hujšam od začetka avgusta. Najprej samo kolesarjenje. Potem hoja in kolesarjenje s poudarkom  na srčnem utripu. Treniram v okviru srčnega utripa od 60-70 % maksimalnega, ko je izgorevanje maščob največje. Moj trening traja najmanj eno uro dnevno. Zdaj se vračam ponovno na vsakodnevno vadbo. Priporočajo sicer en dan mirovanje, ker pa intezivnost ni pre/velika treniram skoraj vsak dan. Kar se tiče prehrane - jem vse. Ne ločujem. Mogoče so manjši obroki. Imam pa po novem najrajši 70%-80% čokolado. Mislim pa, da v kolikor bi pazila na prehrani bi shujšala še komot par kg. Žal pa imam preveč rada hrano in dobro vino, pivo, coca-colo (no te se ne poslužujem pogosto), kapučino v prahu,...

Kg bom sporočila naknadno. Tehtam se vedno zjutraj takoj ko vstanem, na tešče. No zdaj se par dni nisem.

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 27.12.2010 20:27:16 >

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.12.2010 20:53:29   
suzy85
Pozdravljene!
Z novim letom se vam pridružim. Letos maja sem na 171 cm imela okoli 76 kg, no, danes pa je skoraj kap, ko je na tehtnici napisalo 90kg! user posted image Premalo gibanja, hrana tudi ponoči (mnogo noči sem namreč bedela zaradi diplome) je pustilo posledice. Včeraj smo šli na pohod in sem opazila, da je moja kondicija na nuli, tako da je zadnji čas, da potegnem črto. Tokrat upam, da mi resnično uspe.

V ponedeljek vam sporočim točne podatke.

Lepe praznike vsem! user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.12.2010 21:22:39   
jakopino
Pozdravljene!
Tudi jaz se vam pridružim v novem letu.Hkrati upam ,da bo bolj uspešno kot leto,ki se izteka.lpuser posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.12.2010 22:02:25   
josephine27
živjo

še ena k bi se rada pridružila. hujšam sicer že od konca poletja ampak imam tolk viška da imam zaloge še za celo  2011user posted image . Štartala sem s 106kg, zdaj imam 95kg. cilj je zaenkrat priti vsaj pod 80.


_____________________________



(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.12.2010 7:19:04   
pimpa
Evo me. Sem že tu. Sicer še brez velikih rezultatov a z veliko željo, da nekaj bo. Štartala sem šele prejšnji teden a boj je že trd, dolg bo pa tudi, če želim tistih čudežnih 70 kg.

Lp

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
30.12.2010 11:24:23   
lija34
Zdravo,
tudi jaz bi se vam pridružila pri hujšanju. Na prejšnji temi še nisem sodelovala, začnem torej 3.1.
Pri svojih 157cm imam 67,5kg in rada bi izgubila 10 kg. in predvsem svoj trebuh-ček.

(odgovor članu pimpa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
30.12.2010 16:22:56   
jenii
oj.
evo da se pofočkam.
se vam ta teden nisem javila ker sem mela čez božič celodnevne šihte čez novo leto me pa nočne čakajo tako da bo bolj  švoh s športanjem in štartam na polno po praznikihuser posted image .
SREČNO V 2011 V VSEH PODROČJIH VAŠEGA ŽIVLJENJA.

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
30.12.2010 20:12:08   
tropical
Tudi jaz začnem z vami. Nekaj sem že shujšala, ampak ni omembe vredno ker je premalo.
Sedaj moram izgubiti ~20 kg. Da pridem na moje  stare kg. Pa tale trebuh , ki je kot da bi bila imela za nazaj roditi. Kar groza me je. Visoka sem 167 cm in trenutno imam 85 kg.
 
Srečno vsem skupaj v Novem letu in komaj čakam  03.01.


(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.12.2010 11:18:36   
soncika
Pozdravljene,

tudi jaz se vam pridružujem. Podatke povem v ponedeljek:)

LP

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
1.1.2011 8:06:00   
miška17
Vsem skupaj želim srečno novo leto v vseh področjih vašega življenja.

(odgovor članu soncika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
1.1.2011 8:54:12   
suzy85
Srečno, zdravo, uspešno 2011!
Upam, da bomo v tem letu vse imele dovolj volje in motivacije, da bodo naši kilogrami hitro skopneli! user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
1.1.2011 10:42:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu suzy85)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.1.2011 10:48:19   
**Tinkara78**
Pozdravljene!

Danes je bilo tehtanje. Kot kaže sem preveč jedla user posted image user posted image in priznam nisem telovadila vsak dan. Tehnica kaže 66,5 kg. Pridobila 1,5 kg... kriza. Danes smo še vabljeni na kosilo in potem obiski- potem pa črta.

Sem danes šla že na sprehod... no bolj za dušo. Začnem z ergo_bikom že danes zvečer. To pomeni ena ura kolesarjenja v srčnem utripu med 60-70% (110-132 impulza), na cca. 90 vatih.

Cilj do konca leta je držati težo na 60 kg. Glede na to, da na "hujšanju" dosti punc zanosi upam, da ne bom med njimiuser posted image user posted image user posted image . No vsaj v načrtu nimamo.user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 2.1.2011 10:49:26 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.1.2011 12:07:04   
miška17


TABELA 
                                       
Ime:          Tedensko:   Skupaj:    Začetna:    Želena:   Trenutna:
**Tinkara78**   0,0kg    0,0kg      66,5kg       60kg          66,5kg

miška17
urshak
RAKICA1
suzy85
jakopino
josephine27
pimpa
lija34
jenii
tropical
soncika
UmpaLumpa


(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.1.2011 12:19:11   
miška17
Pozdravljene,
napisala sem zenam vseh, ki ste se oglasile. Dopolnila bom seznam s podatki,ki mi jih boste posredovali. Predlagam tako kot pri **Tinkari78**.

Jutri je prvo tehtanje in korajžno v boj proti kg.user posted image

Da pojamram, tudi jaz sem v teh praznikih nekaj pridelala. Ampak se ne dam. Nemislim obupat. Jutri javim moje podatke, vendar trudim se  v boju proti kg že danes.

Lep pozdrav vsemuser posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.1.2011 12:31:40   
soncnica 3
Še ena, ki je jeseni obupala, pa sem vam /brez prevelikega pompa v domačih krogih, beri: v družini/ pridružujem.

Torej, jutri ČRTA! zjutraj se stehtamo, a ne? Začetna teža je pri meni okoli 75 kg /jutri točni podatki/, željena pa 65.

Torej, punce, glavo gor!

< Sporočilo je popravil soncnica 3 -- 2.1.2011 12:32:26 >

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.1.2011 13:05:43   
miška17
soncnica 3 tehtamo se v ponedeljkih. Predlagam zjutraj na tešče in približno vsak ponedeljek ob isti uri, ki si jo vsaka sama sebi določi. na primer: vedno v ponedeljekih tešč ob 7 uri zjutraj
Lp

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.1.2011 15:46:41   
RAKICA1
Miška nisi edina ki je pridobila sedaj za praznikeuser posted image user posted image  tudi jaz sem pridobila kar lepo goruser posted image user posted image user posted image samo se nebom predala imam cilj ki ga želim doseči in vem da mi bo uspelo ker sem dovolj trmasta in vstrajna kar je najbolj važno sedaj da sem.Zato punce samo vstrajnost je pomembna in vse bomo uspele shujšati do idealne teže user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.1.2011 17:59:57   
neika
prištejte še mene zraven, prosim.

tale borba s kilami me ubija, one rastejo premosorazmerno s padanjem moje motivacije....

torej-35 let, 78 kg, prvi cilj 65, drugi stara kilaža - 58 kg.user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.1.2011 19:24:36   
Pinga
Oj !

Tudi jaz sem zraven. Sem med tistimi, ki je že 100 x začela in tudi končala.
Zato tokrat mislim RESNO. Upam in resnično si želim, da mi z vašo spodbudo
tokrat resnično uspe. Štartna teža je ogromna ( javim jutri ) cilj do poletja
pa izgubiti 20 kg.

Lp,
Pinga

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.1.2011 20:26:54   
olana
IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

Ker je naša tema malo zamrla se bom pridružila tule.

Povzetek leta 2010: shujšala med 7-8 kg. Trenutna teža niha med 65,0 in 65,9 user posted image . Intezivno hujšam od začetka avgusta. Najprej samo kolesarjenje. Potem hoja in kolesarjenje s poudarkom  na srčnem utripu. Treniram v okviru srčnega utripa od 60-70 % maksimalnega, ko je izgorevanje maščob največje. Moj trening traja najmanj eno uro dnevno. Zdaj se vračam ponovno na vsakodnevno vadbo. Priporočajo sicer en dan mirovanje, ker pa intezivnost ni pre/velika treniram skoraj vsak dan. Kar se tiče prehrane - jem vse. Ne ločujem. Mogoče so manjši obroki. Imam pa po novem najrajši 70%-80% čokolado. Mislim pa, da v kolikor bi pazila na prehrani bi shujšala še komot par kg. Žal pa imam preveč rada hrano in dobro vino, pivo, coca-colo (no te se ne poslužujem pogosto), kapučino v prahu,...

Kg bom sporočila naknadno. Tehtam se vedno zjutraj takoj ko vstanem, na tešče. No zdaj se par dni nisem.


Počitek po treningu je izredno pomemben, saj se takrat gradi mišična masa in regenerirajo mišične celice, ne pa takrat ko telovadite. Samo tako dosežete napredek. Pa veliko uspehov pri hujšanju!!

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?