|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   igrače za 5 letnike
2.11.2010 21:55:07   
livia
Iščem nasvete za novoletne nakupe. Ker morem pripraviti spisek za vse živo sorodstvo, nimam več idej.
S čim se vaši 5 letniki radi igrajo? Žal po trgovinah ne hodim veliko in nimam pojma kaj je na tržišču. Vsi ti katalogi, ki jih dobimo domov so pa polni navlake ali pa samo škatla izgleda fajn. Prosim čim več predlogov in idej. Hvala.

Lego, knjige, vse v zvezi s kuhinjo in dojenčki, puzli, človek ne jezi se, pobarvanke to vse odpade, ker že vse imamo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: igrače za 5 letnike
2.11.2010 22:00:14   
anckabancka
Lego kock ni nikoli preveč user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: igrače za 5 letnike
3.11.2010 7:05:51   
ksenjak
Pri nas je tudi popularen Lego (zdaj imaš od Lego nove družabne igre, ki so super), drugače pa za fanta kakšni Bionicle, za punco pa kaj od My Little pony. To dvoje slednje pride kar ugodno (Bionicle so okrog 9EUR, MLP pa okrog 6EUR).

lp

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: igrače za 5 letnike
3.11.2010 7:07:16   
uškinamama
Naš , ravnokar dopolnil 5 let (matr sem važna user posted image )  se rad igra:
- www.transformers.com , taki roboti, ki se spremenijo v vozilo
- vse kar ima opravka z www.lazytown.com, sportakus pa to
- lego na 1001 način




_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: igrače za 5 letnike
3.11.2010 7:17:50   
Anonimen
igre ala kiki riki so bile pri nas popularne user posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: igrače za 5 letnike
3.11.2010 7:54:07   
petruska
Ali se kje v Sloveniji prodaja kaj od Lazy towna ali samo prek neta?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: igrače za 5 letnike
3.11.2010 7:57:32   
uškinamama
od lazytowna sem zasledila le dvd-je v sparu. Drugače pa preko e-buya. Dobil je sportakusov kostum in že dva tedna skače okoli v njem user posted image .
Petrusak "vi " ste tudi v sportakus fazi?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: igrače za 5 letnike
3.11.2010 8:42:59   
petruska
Ja že precej časa, še preden je prišel na slovensko TV, sva ga enkrat čisto po naključju našli na enem tujem programu in od takrat non stop. Tako da bi kostum od Stefani še kako prišel prav. Mogoče ga bo Miklavž prinesel.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: igrače za 5 letnike
3.11.2010 8:47:47   
špelin@
Pri nas so vedno aktualne kakšne luštne družabne igre.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: igrače za 5 letnike
3.11.2010 9:14:27   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

od lazytowna sem zasledila le dvd-je v sparu. Drugače pa preko e-buya. Dobil je sportakusov kostum in že dva tedna skače okoli v njem user posted image .
Petrusak "vi " ste tudi v sportakus fazi?


OMG, mi smo. Lazy town gor in dol...user posted image Tudi 5 let.
Če bo katera kaj preko ebaya naročala, se priporočam. Malemu se scufa, da dobi kak kostum. user posted image


_____________________________



(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: igrače za 5 letnike
3.11.2010 9:25:44   
uškinamama
user posted image  sem vesela , da še kdo drug posluša " daj le gibaj se" " spanec je boljši kot žganec" in "osem čez osem
, čas za spanje" . Najboljša pa mi je "čas je za športni posladek " user posted image
Uš je dobila zdaj kar nekja sportakusovih stvari , poleg omenjenga kostuma še brisačo, kopalni plašč, majčko, posteljnino. Tko, da zaenkrat mu je več kot preveč

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: igrače za 5 letnike
3.11.2010 11:31:05   
livia
Imamo 2 punčki, tako da razni transformerji odpadejo.
Bolj me zanimajo kake družabne igre ali kake didaktične igrače. Špelina, kaj imate vi?
Kiki riki mi je že bolj všeč. Je pa res, da dam raje več za eno igračo, ki je res uporabna in pametna, kot pa da imata doma kup navlake, ki je aktualna par dni.
Lego kock imamo res ogromno, 4 ali 5 škatel velikih (živalski vrt, trgovino, kmetijo, osnovni paket 2x).

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: igrače za 5 letnike
3.11.2010 11:43:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Kiki riki mi je že bolj všeč. Je pa res, da dam raje več za eno igračo, ki je res uporabna in pametna, kot pa da imata doma kup navlake, ki je aktualna par dni.


Kaj je zate pametno in uporabno je tvoja percepcija. user posted image  Mi smo se morali kiki riki igrat ceeeele božje dneve. Slišat več ne morem za to igro. user posted image  Zdaj pa sam cilja te kure. user posted image

Aja, a karte Ena že imate? Al pa potapljanje ladijc?

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: igrače za 5 letnike
3.11.2010 11:58:09   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: livia
Špelina, kaj imate vi?

Bom šla pogledat na police user posted image
No, poleg družabnih iger naša petletnica obožuje plastelin, penaste like, ki jih potem lepi in sestavlja lepljenko (kupim vrečko tega v Muellerju, je najceneje), žebljičke, sestavljanke, barbike, filly konjičke (si želi grad za le-te user posted image ), lesene kocke, risanje in tiskanje na 100 in 1 način, nizanje ogrlic,...

Evo, družabne igre: trenutno je na sporedu monopoly junior, igramo pa še catan junior (tu rabi kar nekaj pomoči), activity junior (v bistvu obstaja še en activity za še mlajše), enko, tombolo, memory, domino, mikado (tega moramo igrati skrivaj, da ne pride naš najmlajši do palčk), pingvine (jih postavljaš na ledeno goro), gosenico Rozi (Rennraupe Rosalie, ta je odlična tudi za najmlajše),...

mizantrop, naša si želi tale kiki riki ali lotti karotti ali bobra Billyja user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: igrače za 5 letnike
3.11.2010 12:47:43   
špelin@
Še ena igra je, ki je pri nas že nekaj let "in". Sem jo iskala na netu, da jo prilepim.

user posted image

user posted image


< Sporočilo je popravil špelin@ -- 3.11.2010 12:49:42 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: igrače za 5 letnike
3.11.2010 19:16:19   
*bubi*
Ko ste že pri 5-letnikih in družabnih igrah: moj si želi Lotti karotti, imajo v vrtcu. Pa LEGO družabne igre.

Ima katera slučajno Lego Lunar Command?
Sem jo kupila v Avstiriji in bi se priporočala za slovenska navodila (nismo še odpirali škatle, tako da ne vem, koliko mi bo nemška varianta razumljiva user posted image )

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: igrače za 5 letnike
3.11.2010 20:18:07   
hubi
Lazytown imajo v Svetu knjige.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: igrače za 5 letnike
4.11.2010 7:32:03   
ksenjak
Ja, tudi pri nas je popularen Lotti Karotti in pa JENGA, to je trenutno HIT. Res, igramo jo čisto vsi. Tako, da to vsekakor priporočam pa še cenovno je zelo ugodna.

lp

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: igrače za 5 letnike
4.11.2010 12:45:28   
Metuljček Cekinček
Mi gremo danes v nabavo darila za 5. rojstni dan in se mi niti približno ne sanja, kaj naj mu kupim.

Najverjetneje bodo to še ene legice (poleg neštetih kompletov, ki jih že imamo) ali pa kakšna družabna igra - prijateljica mi je priporočala Make'n'brake ali Activity junior.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: igrače za 5 letnike
5.11.2010 18:50:21   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: petruska

Ali se kje v Sloveniji prodaja kaj od Lazy towna ali samo prek neta?


http://www.sportsdirect.com/lazy-town  user posted image

lp

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?