|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   in odšel je
9.2.2010 11:48:12   
mojcaz.
danes ob 9.00 je od nas odšel moj dedek, ki mi je bil kot oče. Pri njem sem odraščala, saj je očka delal v tujini, zraven njega sem doživela same lepe trenutke.
res da je bil že bolni skoraj pol leta,se je pa od mojega zadnjega rojstnega dne (4.1) njegovo stanje iz dneva v dan slabšalo, vendar še je bilo vedno znosno. Pred točno enim tednom pa smo ga na njegovo željo odpeljali v bolnišnico, saj bo bile bolečine močne, pa še sam ni hotel da domači skrbimo 24ur na dan, čeprav ni bilo nikomur težko...
od dneva ko pa je prišel v bolnišnico pa se je njegovo stanje iz minute v minuto slabšalo in zadnje dni še je samo spal in jamral od bolečin. Že lep čas smo ga imeli doma na morfinu ( kapljice) od nedelje pa je dobival morfij tudi v hrbtenjačo. vsi smo vedeli da ga dolgo več nebo, vendar globoko v sebi sem upala, da bo boljše, da se mu bo stanje poboljšalo in da bo prišel domov. Upala sem, da bom še lahko preživela več tako lepih trenutkov kot sem jih imela čast preživeti z njim, vendar ko je danes ob 9.20 zazvonil telefon in sem videla da me kliče ati, sem si kar mislila zakaj me kliče, vendar upala da se motim. vendar danes pa se nisem motila... ni ga preprosto ga ni več.. ne ne moram vrjet da ga ni, ko pa sem želela da še preživima toliko lepih trenutkov.... hotela sem da bi spoznal pravnučke, tako kot je to naredil njegov oče,ki je umrl pri 93 letih in imel čast viedeti kako odraščajo pravnučki, ampak moj dedek tega več nebo doživel. že pred 15 leti sem zgubila babico in od takrat sem vedno po tiho upala da dedeka pa ne.. ampak očitno je prišel danes nejgov čas...


mogla sem se malo izpisat, ker ne moram enostavno ne moram se zapret vase in čakat na boljše čase....

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: in odšel je
9.2.2010 11:50:57   
Shorty_
zelo lepo si napisala, verjami da mu je sedaj brez bolečine lepše kjerkoli že je....
Iskerno sožaljeuser posted image

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: in odšel je
9.2.2010 11:51:41   
Alex01
Sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: in odšel je
9.2.2010 11:52:55   
tejči28
Žal mi je tebe in mi je hudo.Tudi jaz sem izgubila babico kar naenkrat in ni videla moje poroke,niti pravnukova.Še zdaj mi je hudo in se večkrat na to spomnim,pa je že 2 leti. Čas zaceli rane pravijo in to je res.user posted image user posted image user posted image  


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: in odšel je
9.2.2010 11:55:48   
Wannabemommy
Moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: in odšel je
9.2.2010 11:58:57   
TomTaylor
mojcaz, iskreno sožalje tudi od meneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: in odšel je
9.2.2010 13:37:23   
gita10
Mojcaz iskreno sožalje tudi od mene. Tudi meni je dedek bil najvažnejša oseba v mojem otroštvu in čeprav je minilo že skoraj 20 let od njegove smrti ne mine dan da se ne bi spomnila na njega. Lepi spomini vedno ostanejo in prav je da jih delimo z svojimi otroci. Moj sin je bil rojen 12 let po njegovi smrti pa ve zelo veliko o njem in dobrih ljudi nikoli ne pozabimo ostanejo kot angeli varuhi nad nami.user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: in odšel je
9.2.2010 14:05:17   
donna22
Mojca, jaz ne poznam takega odnosa z dedkom ... Ampak si res lepo napisala, si znam predstavljat, kaj ti je pomeniluser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image Moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Če rabiš kaj, pa veš, kje sem ... Ampak mislim, da so sedaj časi, ko bo najbolj pomagala družina.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: in odšel je
9.2.2010 14:06:12   
Anonimen
sožalje.user posted image

(odgovor članu donna22)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: in odšel je
9.2.2010 15:20:04   
aprilčica07
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: in odšel je
9.2.2010 15:33:57   
rpli poli oli
Moje soželjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: in odšel je
9.2.2010 18:07:07   
Colt
Mojcaz, ljudje ki jih imamo radi in ki imajo radi nas, nikoli zares ne odidejo. Samo spremenijo svojo prisotnost do nas. Res je, dedka v fizični obliki ne boš več videla...ga boš pa čutila v vsakem dihu in izdihu. On je velik del sebe dal vate, te vzgajal, stal ob strani in te učil kaj je prav in kaj je narobe. S tem te je prekrasno zaznamoval za celo življenje, s svojo ljubeznijo in z radostjo.

Ne razmišljaj da je odšel, raje skušaj razumeti da je sedaj morda še bolj prisoten v tebi, v vsakem tvojem dejanju in v vsaki misli. Pač na drugačnem, manj fizičnem in bolj duhovnem nivoju.  In tudi prepričan sem da sedaj ni več bolan in ne trpi, on je presegel to mejo in zanj so prišli že vsi odgovori na vprašanja.

Mi jih še čakamo, v duhovni družbi naših najdražjih ki so že prešli to mejo. Ne bodi žalostna, raje zapri učke in ga v mislih objemi, takšnega kot se ga spomniš ko si bila deklica, ko je bil tvoje sonce. In to sonce bo do konca s teboj. Dokler se zopet ne srečata v nekem drugem svetu, na nekem drugem nivoju...

Gregauser posted image

< Sporočilo je popravil Colt -- 9.2.2010 18:11:14 >


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu rpli poli oli)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: in odšel je
9.2.2010 18:08:32   
Blueeyes
moje sožalje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: in odšel je
9.2.2010 18:09:53   
barika
Mojca, iskreno sožalje.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: in odšel je
9.2.2010 18:10:48   
tasa_m
Iskreno sožalje!

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: in odšel je
9.2.2010 20:49:33   
dushka
Moje iskreno sožalje.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: in odšel je
9.2.2010 21:14:59   
Fleka
Moje sožalje.user posted image Približno vem kaj čutiš;jaz sem pred 19-imi meseci izgubila babico-bila mi je kot mama.user posted image user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: in odšel je
9.2.2010 21:32:45   
Katrin
Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: in odšel je
10.2.2010 13:22:07   
Kliki
Zelo lepo napisano in vedi da te bo vedno imel rad in te bo čuval iz nebes.
Iskrene sožalje.user posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: in odšel je
10.2.2010 13:26:25   
Barbk
Iskrene sožalje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: in odšel je
10.2.2010 14:21:33   
alda
Mojcaz: iskreno sožalje!!.
Še predobro vem kako ti je, ker bo čez nekaj dni 3mesce od kar se je moja mami "preselila" med zvezde.
Hudo zelo hudo je, zato še posebej HVALA COLT-u za napisano!, ker vse kar si napisal je kot balzam za ranjeno dušo!
Želim ti,da ti da se boš kmal lahko smejala ob spominih na svojga zlatega dedka in bo žalost zamenjala hvaležnost, da si imela možnost živet s tako čudovitim človekom !!

< Sporočilo je popravil alda -- 10.2.2010 14:22:46 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: in odšel je
10.2.2010 14:28:01   
ada2
mojca iskreno sožalje...

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: in odšel je
10.2.2010 19:18:46   
mojcaz.
hvala vsem user posted image za tako lepe spodbudne besede.. res so balzam za dušo in vasj majhen kanček vspodbude v današnjih dneh user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: in odšel je
10.2.2010 19:23:41   
Getreal
res si lepo napisala mojcaz....iskreno sožalje tudi od meneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: in odšel je
10.2.2010 23:57:03   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: alda
Hudo zelo hudo je, zato še posebej HVALA COLT-u za napisano!, ker vse kar si napisal je kot balzam za ranjeno dušo!

Kar sem napisal tudi iskreno mislim in te besede gredo vsem ki so/ste/smo utrpeli tako bolečo izkušnjo.

G

< Sporočilo je popravil Colt -- 10.2.2010 23:58:35 >


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?