|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   inhalacije doma-kako pogosto
29.1.2009 18:37:57   
vaney
Naš enoletnik je včeraj ponoči začel precej kašljat. Danes je bil še v vrtcu, popoldne pa sem mu 2x naredila kamilične inhalacije (na Omron inhalatorju), inhaliral je ob 15h in ob 18h po približno 7 minut (kar že zelo težko dosečt, ker ni drugače niti sekunde pri miru). Zdaj je šel spat in v spanju še vedno precej kašlja. Zanima me, kako pogosto mu lahko dam inhalacije, kaj je boljše, kamilice ali fiziološka, kako dolgo naj trajajo in v kolikšnem času naj bi se stanje popravilo? Saj vem, da je odvisno od otroka, stopnje kašljanja itd., ampak kako je ponavadi? Hvala.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: inhalacije doma-kako pogosto
29.1.2009 19:20:54   
bskrle
Ponavadi se inhalira 10 min.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: inhalacije doma-kako pogosto
29.1.2009 19:35:37   
vaney
Kolikokrat na dan pa?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: inhalacije doma-kako pogosto
29.1.2009 19:43:23   
Lara28
Nam so rekli na 4-6 ur. Pa nekje do 10 minut.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: inhalacije doma-kako pogosto
29.1.2009 22:38:11   
_andreja_
bolje samo fiziološko...razen če si 100% da ni elergičen na kamilice

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: inhalacije doma-kako pogosto
30.1.2009 10:38:14   
lilka
Meni so rekli, da če je ultrazvočni inhalator potem je 5 minut dovolj, joj sej vem kako težko je naša včasih takoooo tuli user posted image da je čisto švicna zraven, včasih pa se jo lepo da zamotit. Naj bi 3x na dan, nam včasih znese samo zvečer, pa tudi pomaga. Jaz ji dajem samo fiziološko, sej bistvo je v vlaženju, ne vem jaz nisem za kamilice sploh....
je pa ta inhalator res zakon, edino to nas rešuje teh neprestanih suhih kašljev po celo noč.............

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: inhalacije doma-kako pogosto
30.1.2009 14:02:45   
ZmajTolovaj
Ko je imela naša laringitis, smo inhalirali fiziološko, vsake nekaj ur, približno 10 min oz. dokler se ni sprazila posodica (5-6ml)

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: inhalacije doma-kako pogosto
1.2.2009 11:03:21   
bina30
Naš 1 letnik ima tudi laringitis in nimamo doma inhalatorja, ampak mu pri postelji nastavim posodo z vrelo vodo z morsko soljo in kamilicami. Zanima me, kje ste kupile inhalatorje in koliko stanejo?

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: inhalacije doma-kako pogosto
1.2.2009 12:14:24   
Anonimen
Jaz sem ga kupila v Hoferju za 40eur,.

Bil je tudi v intersparovi reklami (ne isti) ki velja od 21.1 do 2.2 in je 60eur http://www.spar.si/spar/aktualnozakupce/interspar.htm  klikni na prvi prospekt,svakinja s je tega kupila in je tudi zadovoljna.

Drugace pa v trgovinah Sanalobar n podobnih,mislim,da pridejo tam okoli 100eur.

(odgovor članu bina30)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: inhalacije doma-kako pogosto
1.2.2009 14:25:21   
hokejistka
Jaz sem kupila UZ inhalaor Burer IH30 v Sanolaborju. Cena malo čez 100 eur. Smo imeli že 2 krat diagnozo bonhialitis in sem ji z inhalacijami zelo pomagala, da je hitro izkašlala sluz in da poki v pljučkih kmalu izginili. Je tudi izredno tih.

Inhalirava 4 krat na dan, ko je res hudo, s fiziološko raztopino, dokler se aparat samodejno ne ugasne. Diha na masko, stara je eno leto. Da zdrži pri miru, ji vklopim risanke user posted image

Z inhalatorjem sem zelo zadovoljna. Je majhen, deluje tudi na baterijo, ki se jo napolni posebej ali pa na E. Ima priloženo majhno torbico, kamor se ga pospravi in meni je to prišlo zelo prav, da sem ga dala zraven, ko se je čuvala pri babici.

Za astmatike inhalator baje ni primeren.

lp



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: inhalacije doma-kako pogosto
2.2.2009 22:49:51   
ZmajTolovaj
Mi imamo tudi inhalator iz Sanolaborja, firme zdajle ne vem, je pa bil nekaj čez 90 evrov. Moram reč, da ena boljših investicij.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?