|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   inhalator
8.7.2010 12:52:02   
lejla969
moj 7 mesečni sinček že četrtič preboleva bronhitis. Pri pediatrinji smo dobili inhalacijsko raztopino Berodual. Rabim nasvet, kakšen inhalator naj kupim? Ultrazvočni ali kompresorski? Tiste, ki imate doma inhalatorje prosim napišite mi vaša mnenja.
Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: inhalator
8.7.2010 13:17:21   
eva1
Ultrazvočni je bolši, ker razprši kapljice na manjše delce in s tem globje v pljuča...so tišji kot kompresijski, je pa res da je mogoče mao več doslednosti treba z njim..redno ga čistiti(po vsaki uporabi prebrišeš z vodo +suho krpo)
Mi mamo tega, in smo zadovoljni z njim...sem pa sama tud doštudirala skor o teh inhalatorjih...
http://www.lekarnar.com/izdelki/ultrazvocni-inhalator-me120

(odgovor članu lejla969)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: inhalator
8.7.2010 13:45:56   
mmetka
...mi imamo ultrazvočnega in smo z njim maximalno zadovoljni, vendar samo pri starejšem sinu (4,5 let) .... enoletnice nikakor ne moremo pripravit, da bi inhalirala...user posted image

(odgovor članu lejla969)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: inhalator
8.7.2010 14:09:05   
lejla969
eva1 - hvala za odgovor. Sem tudi tega že gledala. Kaj si ga kupila preko spleta? Kaj so samo ultrazvočni tako komplicirani za čistit?
mmetka - mi prosim napišeš kakšnega imaš (znamka, tip)?

(odgovor članu mmetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: inhalator
9.1.2013 9:05:10   
force
Pozna katera ta inhalator

http://www.vsezazdravje.si/inhalatorji/3a-health-care-inhalator-z-batnim-kompresorjem-soho-midineb

(odgovor članu lejla969)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: inhalator
3.6.2013 13:27:12   
ana88
Zdravo!

Tale tema je že malo zastarela, pa me zanima, če ima katera kakšne nove informacije in izkušnje z inhalatorji. Imate kompresorske ali ultrazvočne? Kako ste zadovoljne z njimi? Ali kaj priporočate/odsvetujete pri izbiri inhalatorja? Ali ga sploh uporabljate ali kar ''old-school'' pisker vroče vode pa čez glavo pokrit pa vdihavat?

Kakršna koli mnenja, izkušnje, pripombe dobrodošle!

(odgovor članu force)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: inhalator
3.6.2013 20:48:30   
Anonimen
Mi imamo PIC-ovega kompresorskega in smo zelo zadovoljni.

(odgovor članu ana88)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: inhalator
4.6.2013 8:05:17   
darhaha84
Mi imamo tega http://www.ceneje.si/lepota-in-zdravje/aparati-za-zdravje/inhalatorji/omron-kompresijski-inhalator-c28-pro_-_CX0019040E?tab=pod in smo zelo zadovoljni. Ga že celo zimo uporabljamo (vsak danuser posted image , ali celo večkrat na dan (do 3x)) za inhaliranje fiziološke

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?