|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   inox ograja
14.3.2012 8:02:03   
anča banča
na zunanje stopnjšče bova dala inox ograjo. nekdo mi reče da je bolje sijaj zaradi čiščenja- se samo z nitrotom obriše, drugi mi za zunanjo sijaj čisto odsvetuje, predvsem zaradi čiščenja, pa na mat ograji od ptičjega kakca ostane madež. kaj imate ve, kaj se res obnese za zunaj? čistila bi jo 1x letno, več nimam časauser posted image

hvala za vsak odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: inox ograja
14.3.2012 10:41:50   
Katy78
Mi imamo na balkonu mat ograjo, pa grejo ptičji kakci lepo dol, ne ostane noben madež. Jaz tudi sicer nisem ljubiteljica inoxa, imam pečico v mat izvedbi in napo tudi, sem se ful namatrala, da sem dobilo takšno, ki mi je bila po obliki všeč, pa da so bile mere prave in še da je bila mat. user posted image

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 14.3.2012 10:42:06 >

(odgovor članu anča banča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: inox ograja
15.3.2012 11:28:42   
limonca*
Imamo svetlečo pa je čist ok.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: inox ograja
19.3.2012 12:22:06   
nova_tukaj
jaz bi tudi potrebovala ograjo cca 13 m. Kam se naj obrnem? Gledam po net-u in še nisem nič našla.

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: inox ograja
23.3.2012 8:42:48   
dps1
sem ti poslala na zs da ne bo reklame :)

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: inox ograja
23.3.2012 8:43:15   
dps1
sem ti dala link na ZS da ne bo reklame :)

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: inox ograja
1.4.2012 11:45:09   
nova_tukaj
hvala, njih predračun že imam user posted image

(odgovor članu dps1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: inox ograja
26.4.2012 20:59:08   
tajtaja
Jaz pa mam Inox ograjo za prodat in sicer za tri stopnice, dolžine cca 1,5 m.
Mi smo meli to montirano kakšno leto, potem pa smo te stopnice podrli in naredili prizidek.
Sedaj  mi to dela napoto v kleti, nimam kje za uporabit, pa škoda mi je vstran vrčti.
Prodam res ugodno, samo da nekomu prav pride, pa še jaz mam nekaj od tegauser posted image .

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?