|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izdelki za tuširanje-6 + otroci
4.10.2013 11:12:03   
SU
Zanima me katere izdelke kupujete za otroke, ki so star 6+ ... Izdelki "za dojenčke" se mi ne zdijo več primerni, rada pa bi uporabljala nekaj čimbolj naravnega... Nameravala sem kupit od Alverde... pa nisem našla za otroke... Obstaja?
Kaj pa vem... vem, da je smešno, da se ubadam s takimi malenkostmi... ampak včeraj v DM sem odkrila celo znanost user posted image ...mojga je pa skor kap zraven user posted image ...torej-pomoč prosim... user posted image Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izdelki za tuširanje-6 + otroci
4.10.2013 11:16:52   
respect
Od rojstva uporabljamo vse enako,torej olja za tuširanja,saj ne izsuši kože,jih ne srbi...

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izdelki za tuširanje-6 + otroci
4.10.2013 11:24:25   
enea
jaz kupujem od Dm-a, Balea znamka,...za mlade,
ali od FA za otroke, karkoli pride za otroke, največ pa od DM-a...


< Sporočilo je popravil enea -- 4.10.2013 11:25:15 >

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izdelki za tuširanje-6 + otroci
4.10.2013 11:30:03   
Anonimen
Naša je stara 5 pa ima še vedno celo kolekcijo od Mustele (šampon, gel za tuširanje in kopel) in ne mislim kaj menjat, ker ji odgovarja.

(odgovor članu enea)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izdelki za tuširanje-6 + otroci
4.10.2013 11:32:10   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: enea

jaz kupujem od Dm-a, Balea znamka,...za mlade,
ali od FA za otroke, karkoli pride za otroke, največ pa od DM-a...



Enako.
Jaz tudi ne delam znanosti iz gelov za tuširanje. Edino zdej kakšno leto, kupujem posebej šampon in gel, prej je bilo to 2 v 1.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izdelki za tuširanje-6 + otroci
4.10.2013 13:40:03   
mini86
mene pa zanima za 4 letnika..že od vedno imamo od bubchena tuš gel in šampon skupaj..vse lepo in super..dokler ne pride zima..dobi po hrbtu in trebuhu take pikice-verjetno izsušena koža..in včeraj ga brišem in jih že začutim, pa se še dobro kurit ni začelo..
tko da, zanima me kaj priporočate..poleti teh težav ni..ni moteče, ne srvi, je kožne barve..samo pač tam je..

respect kakšno olje za tuširanje imaš to?a bi bilo primerno tudi za 10-mesečnico..

nikakor se pa noče mazat..to je dretje, solze, jok..sem tudi že otroško olje stisnila v tuš gel pa ni bilo nekega učinka

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izdelki za tuširanje-6 + otroci
4.10.2013 13:55:20   
Najaa
Suha koža. Jaz sem mazala z mandeljnovim oljem. Bo že potrpel tisto minuto, da ga namažeš. Če je suha koža, lahko tudi srbi in je neprijetno.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izdelki za tuširanje-6 + otroci
4.10.2013 14:10:19   
mini86
a bi bilo to preagresivno..mislim v tem smislu k nima tako kritično

http://www.lekarnar.com/izdelki/a-derma-exomega-olje-za-tusiranje-200-ml



http://www.lekarnar.com/izdelki/a-derma-exomega-olje-za-tusiranje-500-ml



ko smo bili lansko leto na sistematiki sem mimgrede pokazala še to..in kaj je rekla-ja..ene 14 dni nič čokoladeuser posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izdelki za tuširanje-6 + otroci
4.10.2013 16:13:20   
Anonimen
mini86, naša tavelka je imela tudi pozimi take pikice, ki so včasih prešle tut v lišajčke suhe kože po telesu in nam je P rekel naj probamo še s temle http://www.suhakoza.si/linola-fett-oljna-kopel/ sicer je najbolj fajn kot kopel, ampak se lahko tudi za tuširanje uporabi v res majhnih količinah in nam je kar pomagalo ... pač od takrat naprej pa Mustelo in zdej problemov ni več ... edino kadar se zadržuje v prostorih z res suhim zrakom, se ji po ličkih še pojavijo.

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izdelki za tuširanje-6 + otroci
15.10.2013 13:03:51   
SU
Brala sem, da olja tudi izsušijo kožo... ne vem... Meni osebno ne odgovarja mazanje z oljem-imam pa groooznooo suho kožo. Moj starejši sin dobi, prav tako skoraj samo pozimi, suhe lišaje po rokah. Njemu pomaga Bepanthen plus ali pa od Justa ognjičeva krema-ta je pa zakon. Samo je v tubi in ni ravno za mazat celo telo, ker je prehitro zmanjka :) -jaz mažem samo "kritične predele" in res pomaga. Mislim, da je za takšne primere-lišaji, pikice ipd. najbolje uporabljati čimbolj naravne izdelke.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izdelki za tuširanje-6 + otroci
15.10.2013 17:13:39   
rozilu

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

mene pa zanima za 4 letnika..že od vedno imamo od bubchena tuš gel in šampon skupaj..vse lepo in super..dokler ne pride zima..dobi po hrbtu in trebuhu take pikice-verjetno izsušena koža..in včeraj ga brišem in jih že začutim, pa se še dobro kurit ni začelo..
tko da, zanima me kaj priporočate..poleti teh težav ni..ni moteče, ne srvi, je kožne barve..samo pač tam je..

respect kakšno olje za tuširanje imaš to?a bi bilo primerno tudi za 10-mesečnico..

nikakor se pa noče mazat..to je dretje, solze, jok..sem tudi že otroško olje stisnila v tuš gel pa ni bilo nekega učinka


Moja je imela lani in predlani pozimi take pikice. No, lani že manj, če sploh... letos so se tudi že pojavle v manjši meri. Definitivno suha koža, predlani je bilo kar hudo, smo bli pri dermatologu... Sem že pozabla kaj točno smo dobili, ampak splošen nauk: gela za tuširanje ne rabite! Res ne, tudi ne nobenega z olji itd.; umazane dele (noge, rito...) umiješ pač s katerimkoli gelom/milom (oz. kar veš da je OK), ostalega telesa pa ne militi. Pri umivanju glave je treba čimmanj šampona po telesu spravit oz. dobro sprat. Banja... hja, moja pupa še ni vidla vodne kopeli... (in jo ravno zato ne pogreša). Kopa se pač v navadni vodi, je ravno tako zabavno.

Kožo je pa fajn mazat: uporabljali smo linola fett (kremo), tudi bepanten (predrago), pa Mustela kremo za telo - to sem lani kupla, pa smo jo ful malo porabli... Na začetku je bilo olivno olje tudi OK, mandljevo baje suši (???).

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?