|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izguba preljubega dedka
30.12.2010 19:07:32   
tinkatonka
Danes, pet minut do polnoči, bo minil en teden odkar je preminul moj dedek, ata smo ga klicali. Pogreb je bil v torek...prelep lovski pogreb...veliko ljudi, veliko stiskov rok in izrečenih sožalij...Sem mislila, da bo pogreb trenutek, ko bom dejansko dojela da ga ni, pa še vedno nisem dojela, je pa vsak dan huje,..čez dan ob dveh majhnih otrocih nimam časa za žalovanje, razmišljanje, zvečer pa se kr ulije iz mene...Skupaj z njim sem živela skoraj vse svoje življenje, dokler se pred tremi leti nisem odselila na svoje s svojo mlado družinico. Pa tudi potem, smo se videli vsaj 4krat na teden, če ne več, ker je redno obiskoval svoja pravnuka, ki sta mu bila v največje veselje....

Pogledujem čez okno na ulico in čakam da ugledam ata, kako se nenapovedano spet pripelje na obisk. Kako mi je šlo to včasih na živce, ko je kar prišel, nikoli poklical prej, ampak danes si pa želim da bi bil tu...da bi vstopil v hišo brez trkanja in se kar naenkrat pokazal v dnevnem prostoru, kot mu je to bilo v navadi. Veliko je momljal sam vase, pogosto imel svoj prav, včasih smo zavijali z očmi in samo kimali,...., danes bi pa rada poslušala njegovo jamranje, momlanje...

O ata....pogrešam te....ne morem dojeti da te več ni. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 30.12.2010 19:20:32 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
30.12.2010 20:51:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izguba preljubega dedka
9.1.2011 0:36:16   
tasa_m
user posted image user posted image user posted image user posted image
še kako te razuem. Velik objem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izguba preljubega dedka
23.1.2011 8:32:28   
Teni_
Vem, kako ti je. Pri nas je zdaj dobra dva meseca in ja, solze še vedno skoraj vsak dan tečejo.user posted image

Sploh zdaj, v tem času, ko bi se lahko z mano veselil, pa ga ni več.

Žal mi jeuser posted image .

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?