|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izkušnje s kremo atopiclair
2.1.2010 8:40:11   
tecka
Zasledila sem reklamo za kremo
http://www.atopiclair.si/
Ker ne bi rada kupovala kar na slepo, bi pred nakupom še tule vprašala za izkušnje. Naš malček ima AD, na alergološko testiranje še čakamo. Ima pa bolj blago obliko (rdeča lička in malo flekcev okrog komolcev in kolelen) in ni videti, da bi ga srbelo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
2.1.2010 14:47:08   
K_a_t_j_a
Našemu pomaga in ima tudi AD. Ampak treba je pa redno mazat.

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
11.1.2010 15:56:19   
anci banci

našemu je tudi izredno pomagala.. v 1 tednu se je koža popravila za 80 procentov, pa tudi praska se manj po obrazu, ampak je pa res potrebno redno mazat..

< Sporočilo je popravil anci banci -- 11.1.2010 15:57:38 >

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
22.1.2010 12:06:24   
Marijica
Naš je star 6 mesecev in ima že od drugega meseca zelo suho kožo po obrazu. P. je rekla, da ima AD in predpisala kremo Elidel. Ker v navodilih piše, da se ta krema uporablja za otroke od dveh let naprej, je ne upam uporabit. Namesto te sem kupila Atopiclair. Sedaj pa ne vem, če mu le-ta ustreza, saj ko ga namažem, dobi takoj zelo rdeča lička. Kako pa izgleda koža pri vaših otročkih, ko jo namažete s to kremo? Zanima me tudi, ali je možno, da ima AD od alergije na KM, saj se prehranjuje le z AM. Zaradi česa pa so vaši otročki dobili AD in ali ste šle k dermatologu, da je le-tega tudi potrdil?   

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
22.1.2010 13:53:33   
anci banci
AD je lahko posledica alergij..kakšen AM pa uporaljaš za svojega
po kremi Atopiclar rata moj malo rdeč, amapk to potem počasi zgineva..
po redni uporabi te kreme rdečica zgine in koža se lepo suši in čez nekaj časa rata lepo gladka.. rees pa je da je treba redno in na tenko mazat.
mi smo pred vsakim mazanjem še umili obraz s čajem od lipovega cvetja(blaži vneto kožo)

(odgovor članu Marijica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
22.1.2010 17:43:08   
Marijica
anci banci hvala za odgovor.
Najprej smo uporabljali Novalac, ki ga je zaprl, zato smo ga zamenjali z Aptamilom. Sedaj pa, ko se je koža na obrazku tako poslabšala in so se "lise" suhe kože naredile še po vratu in prsih, sem se odločila, da še probam z Bebo HA in upam na izboljšanje.

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
23.1.2010 14:05:40   
anci banci
uporabljaj raje Allernovo(Novalac) ali Aptamil ADC... to ja adaptirano mleko za alergike al pa Pregomin(od Milupe)
Če ima tvoj sonček alrgijo na kravje mleko potem sploh ne smeš navadnega adaptiranega mleka uporabljat
pa pojdi zdravniku pokazat -da ga pošlje na alergološke teste

< Sporočilo je popravil anci banci -- 23.1.2010 14:06:34 >

(odgovor članu Marijica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
25.1.2010 13:55:20   
Evica22
Mene pa nekaj zanima: pri našem malčku AD ni potrjen, ampak ima pod vratom že več mesecev izpuščaj, ki je zelo trdovraten. Dermatolog nama je predpisal Advantan, nato Diprogento ampak ker sta ti kremi zelo agresivni, ga ne bi rada predolgo mazala. Če pa ga ne mažem, se izpuščaj čez par dni zopet pojavi. Ali bi bil Atopiclair primeren?

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
31.1.2010 1:42:06   
cebela adela
Mi imamo s kremo Atopiclair zelo dobre izkušnje in jo priporočam vsakemu, ki se spopada z AD. Naša malčica ima potrjeno alergijo na kravje mleko in je imela težave z izpuščaji od 2. meseca starosti. Zdaj je stara 2 leti. S to kremo smo zelo zmanjšali mazanje s kortikosteroidom (dermatologinja nam je predpisala Locoidon), kar se mi zdi pri tako mladi koži res pomembno. Seveda se ne moreš popolnoma izognit izbruhu in takrat kortikosteroid pač uporabiš za par dni. Se moram pa prav spomnit, kako dolgo je že od zadnje uporabe, mislim da vsaj 4 mesece...Vsekakor je pa z Atopiclairom treba redno mazat - mi fleke mažemo 3x na dan, takoj ko se kaj pojavi.

(odgovor članu Evica22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
31.1.2010 10:01:18   
sanelaa
Kaj pa Atopiclair vsebuje?

Sprašujem čisto informativno, tudi naš Luka ime že od 2.meseca starosti AD. Smo se tudi dolgo bojevali s kortikosteroidnimi kremami, no, ampak hvalabogu smo potem pri Lukčevih 6 mesecih odkrili naravno kremo, ki je res naredila čudež.

Me zanima kaj vsebuje Atopiclair, če je naraven? Ker mi smo kortikosterode advantan, elocom, afroderm.....potem kmalu opustili, ko smo videli da delujejo samo kratkoročno, za nego smo pa posklusili Adermo in Eucerin, pa tudi nič ni pomagalo. je pa naš LUka bil res ful bogi, je imel tako hude ekceme po obrazu, da mu je čisto kožo dol pobrali.

Zdaj je hvalabogu s pomočjo te kreme okej, se nam ekcemi nikoli več niso ponovili................

(odgovor članu cebela adela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
31.1.2010 14:49:23   
cebela adela
Na prospektu s spletne strani piše, da vsebuje hialuronsko kislino, karitejevo maslo in še neke druge sestavine. Pomoje deluje kombinacija. Sama uporabljam kremo za roke iz karitejevega masla (imam kronično suho kožo na rokah) in mi pomaga bolj kot vse drugo. Že ob samem nanosu Atopiclaira pa imaš občutek, da je namazan predel pridobil na vlagi, brez pretirano mastnega občutka. Pri AD je suhost kože prvi problem iz katerega izvirajo vse nadaljnje komplikacije...
Sej pravim, pri nas odlično funkcionira. Na začetku uporabe, ko smo imeli še hujše ekceme, sem imela občutek, da zadržuje "odpiranje" rane. Smo pa očitno tudi že malo iz najhujše faze, kar hvala Bogu, prinese odraščanje!

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
31.1.2010 15:02:21   
jana84
o, končno sem naletela na temo, ki sem jo že nekaj časa iskala.
Naš sinko (star je 16mesecev) ima že od malega ful probleme s kožo. Ima namreč izredno suho kožo, po sklepih (notranja stran komolcev, kolen, pazduhe) ima skor konstantno v rdečih suhih izpuščajih podobnih lišajem. Občasno se mu pojavijo tudi po celem trupu, noge od kolen navzdol ima pa itak non stop hrapave in spraskane. Vem, da ima neke vrste dermatitis, pred novim letom je bil pri alergologu, in sedaj čakamo na izvide, kaj da naj bi mu škodilo.

Mazali smo ga z vsemi možnimi kremami in žavbami: Elocom, diprogent, locoidon...pa vsa možna olja in vlažilne kreme, pa ni nič kaj dost pomagalo. Danes mi je mami (šolska zdravnica) prinesla vzorček te kreme Atopiclair in sem ga prvič namazala. Upam, da mu bo vsaj to pomagalo, ker ima tako spraskan trebušček, da ima prav hraste. In normalno da zaradi tega tud spati ne more normalno, ker ga moti.

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu cebela adela)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
1.2.2010 9:58:27   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: jana_k

o, končno sem naletela na temo, ki sem jo že nekaj časa iskala.
Naš sinko (star je 16mesecev) ima že od malega ful probleme s kožo. Ima namreč izredno suho kožo, po sklepih (notranja stran komolcev, kolen, pazduhe) ima skor konstantno v rdečih suhih izpuščajih podobnih lišajem. Občasno se mu pojavijo tudi po celem trupu, noge od kolen navzdol ima pa itak non stop hrapave in spraskane. Vem, da ima neke vrste dermatitis, pred novim letom je bil pri alergologu, in sedaj čakamo na izvide, kaj da naj bi mu škodilo.

Mazali smo ga z vsemi možnimi kremami in žavbami: Elocom, diprogent, locoidon...pa vsa možna olja in vlažilne kreme, pa ni nič kaj dost pomagalo. Danes mi je mami (šolska zdravnica) prinesla vzorček te kreme Atopiclair in sem ga prvič namazala. Upam, da mu bo vsaj to pomagalo, ker ima tako spraskan trebušček, da ima prav hraste. In normalno da zaradi tega tud spati ne more normalno, ker ga moti.


ja, pri nas je blo isto..........so mojemu takrat 3mesece staremu sinu postavili diagnozo Ad. nam je tud pediatrinja šopala Advantan in hladilno mazilo v belobazi, pa ni nič pomagalo oz. Advantan je pomagal trikrta, četrtič že ni več prijel.
Potem nam je dermatolog predpisal Elocom, isto stranje kot Advantan, za nego pa še Eucerin 12% omego, pa tudi ni kaj dosti pomagalo. Poskusli smo tudi bepanthol, Adermo, Mustelo..........nič ni pokazalo učinka.

No, mi sami smo bli že tik pred tem da gremo še na bioresonanco, ker je bil Luka ful bogi. Po obrazu je imel tako hude ekceme,da je bil ranjen do živega. Čisto mu je kožo dol neslo. Po telesu je bil tako tako, sploh ni blo tako hudo,na rokicah in okoli komolcev, ter okoli gležnjev je imel par suhih, rdečih lišajev.

No, na bioresonanco potem nismo šli, ker smo v tujini slučajno prišli do kreme, popolnoma naravne, ki na atopično kremo deluje čudežno in je Luka takrat hvalabogu v enem tednu bil okej. koža se je pozdravla, ekcemi izginili, končno je postal podoben sebi.......kar je najpomembnejše, se pa tudi niso vrnili.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
2.2.2010 9:02:12   
kresota


ja, pri nas je blo isto..........so mojemu takrat 3mesece staremu sinu postavili diagnozo Ad. nam je tud pediatrinja šopala Advantan in hladilno mazilo v belobazi, pa ni nič pomagalo oz. Advantan je pomagal trikrta, četrtič že ni več prijel.
Potem nam je dermatolog predpisal Elocom, isto stranje kot Advantan, za nego pa še Eucerin 12% omego, pa tudi ni kaj dosti pomagalo. Poskusli smo tudi bepanthol, Adermo, Mustelo..........nič ni pokazalo učinka.

No, mi sami smo bli že tik pred tem da gremo še na bioresonanco, ker je bil Luka ful bogi. Po obrazu je imel tako hude ekceme,da je bil ranjen do živega. Čisto mu je kožo dol neslo. Po telesu je bil tako tako, sploh ni blo tako hudo,na rokicah in okoli komolcev, ter okoli gležnjev je imel par suhih, rdečih lišajev.

No, na bioresonanco potem nismo šli, ker smo v tujini slučajno prišli do kreme, popolnoma naravne, ki na atopično kremo deluje čudežno in je Luka takrat hvalabogu v enem tednu bil okej. koža se je pozdravla, ekcemi izginili, končno je postal podoben sebi.......kar je najpomembnejše, se pa tudi niso vrnili.
[/quote]


katera je bila ta naravna krema , ki je pomagala tvojem sinu?Lahko napišeš naziv in kje se jo da dobiti

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
2.2.2010 9:25:49   
sanelaa
Krema žal ni na voljo v Sloveniji, jaz jo dobivam od enega gospoda, zeliščarja, v Beogradu. Krema je res popolnoma naravna,
jo sicer kar drago plačamo, ampak je popolonoma vredna svojega denarja.
Niti nima naziva, ker jo gospod sam meša, on ji reče kar melem.
vsebuje pa vrbovo skorjo, hrastovo lubje,koprivo, ognjič, še ene par rožic, žal ne poznam prevoda, pa čebelje proizvode.
Sem se tudi že poskusila cenkat za ceno, pa jo ne spusti, ravno zato ker je res popolnoma naravna, deluje pa čudežno. Ampak ni panike, ker mi po tem, ko smo jo prvič kupli, bi jo kupli tudi drugič, pa če bi bla 100€. Naš Luka je bil namreč res tako bogi, da sem jaz bla z živci že na koncu, sred dneva, na sprehodu sem se že enostavno zjokala ko me je samo kdo vprašal kaj mu je. Grozno res. Tukaj enostavno nismo našli rešitve, ker smo poskusli vse živo, dali čez vsa testiranja, hodli k dermatologu, poskušali z dietami........nič ni dalo učinka.
No, in potem po čudnem naključju pridemo do te kreme, ki je  Lukčevo atopično kožo, polno ekcemov, pozdravla v enem tednu. Neverjetno. še ko smo bli pri gospodu v beogradu, ker smo mu mogli pelat Lukca pokazat, nam je dal kremo, me gledal in rekel da bo Luka v enem tednu kot nov.............jaz pa itak cela skeptična, nisem verjela, sem misla da bo to samo še ena krema več v zbirki. No, pa ni bilo tako. Že po prvem nanosu je bil Luka drugačen........

Če bi želeli videt slike al pa če vas zanima kaj več, mi lahko pošljete ZS ali pa me kontaktirate na mail: sanela.a@gmail.com

Je tudi nekaj uporabnic iz tega foruma že poskusilo kremo, pa tudi ogromno ostalih ljudi, pa so se vsi samo čudili.
Bo pa moj partner ravno ta konec tedna šel spet v Beograd, tako da če ste zainteresirani, lahko javite.


< Sporočilo je popravil sanelaa -- 2.2.2010 9:31:40 >

(odgovor članu kresota)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
2.2.2010 11:55:23   
jana84
Sanelaa...a MELEM praviš, da ji reče ta gospod iz Zagreba? Ker MELEM se namreč dobi tudi v lekarnah. Zdaj ne vem al ji samo tako reče, al je to ista krema. Ta Melem, ki se ga dobi v lekarni je pa za suho in razpokano kožo rok, obraza in ustnic. Meni ga je enkart kozmetičarka priporočala za ustnice mazat, ker sem imela res katastrofalne (pa pred maturantskim plesom, tako da me niti našminkat ne bi mogla, če se mi ustnice ne bi popravle).

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
2.2.2010 19:59:26   
sanelaa
A misliš zagrebački melem?

Če misliš to, potem ne gre za isto stvar...............ker ta melem ki ga imamo mi  ni iz Zagreba ampak iz Beograda. Vem pa da obstaja Melem, smo ga tudi mi običajno pred leti kupovali ko smo šli na smučanje, z vijoličnim pokrovom.
Ampak to ni isto........

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
4.2.2010 9:55:21   
jana84
ja, sanelaa, tega sem mislila. Sej zato sem vprašala ker se mi je zdelo čudno, da bi ga ta možakar iz Beograda prodajal toliko dražjega...

No, naj vam sporočim, da smo mi dobili rezultate od alergologa (oziroma izvidov nisem še dobila domov, ampak je moja mami, ki je zdravnica govorila z alergologom potelefonu). Naš Jakob je nekaj malega alergičen na lešnike in orehe ter na cvetni prah leske. Ampak, zaradi teh dejavnikov naj ne bi imel takšne kože. Tako, da je vse to kar se mu pojavlja po koži očitno posledica izredno suhe kože, ki jo ima že od rojstva. Verjerjetno je kaj podedoval od mene, ker imam tud jaz suho kožo.

No, mi Jakoba zdaj mažemo s to kremo Atopiclair 2-3x na dan in mislim, da niam več take suhe in razdražene kože kot jo je imel poprej. Upam, da bo res tako zdržalo.

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
4.2.2010 10:19:33   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: jana_k

ja, sanelaa, tega sem mislila. Sej zato sem vprašala ker se mi je zdelo čudno, da bi ga ta možakar iz Beograda prodajal toliko dražjega...

No, naj vam sporočim, da smo mi dobili rezultate od alergologa (oziroma izvidov nisem še dobila domov, ampak je moja mami, ki je zdravnica govorila z alergologom potelefonu). Naš Jakob je nekaj malega alergičen na lešnike in orehe ter na cvetni prah leske. Ampak, zaradi teh dejavnikov naj ne bi imel takšne kože. Tako, da je vse to kar se mu pojavlja po koži očitno posledica izredno suhe kože, ki jo ima že od rojstva. Verjerjetno je kaj podedoval od mene, ker imam tud jaz suho kožo.

No, mi Jakoba zdaj mažemo s to kremo Atopiclair 2-3x na dan in mislim, da niam več take suhe in razdražene kože kot jo je imel poprej. Upam, da bo res tako zdržalo.


ne ne, ne gre za isto stvar, preverejeno.
Ta krema ki jo imamo mi je namreč osmo čudo sveta.......Luka je po 7 mesecih atopične, suhe, razdražene kože, točno v enem tednu s pomočjo te kreme bil ko nov.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
8.2.2010 20:24:12   
ANABOJAN
Sanela a sem prepozna za kremico?
hvala
ana



_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
8.2.2010 22:17:13   
BrinaBA
pri nas tudi Atopiclair izredno pomaga.. pri sinu, ki je že od 3 meseca atopik (sedaj je star 8 let) .. kortikosteroide uporabljam samo če je res nujno (zadnje čase zaradi atopiclaira ne več :) Elidel pa ni nikoli pomagal...

pa še tamali namažem, če dobi kakšno preobčutljivost, ki se ji pozna po rdečih licih itd. naslednji dan je kot nova :))

priporočam!!!

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
9.2.2010 7:25:17   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: BrinaBA

pri nas tudi Atopiclair izredno pomaga.. pri sinu, ki je že od 3 meseca atopik (sedaj je star 8 let) .. kortikosteroide uporabljam samo če je res nujno (zadnje čase zaradi atopiclaira ne več :) Elidel pa ni nikoli pomagal...

pa še tamali namažem, če dobi kakšno preobčutljivost, ki se ji pozna po rdečih licih itd. naslednji dan je kot nova :))

priporočam!!!


No, meni je pri tej naši kremi všeč to, da kortikosteroidov sploh ni treba več uporabljati.

(odgovor članu BrinaBA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
12.2.2010 9:26:06   
jana84
Vam moram povedat, da je naš sinko po cca. 14 dnevih mazanja z Atopicalir-om super...Kožo ima tako lepo, da je ni imel še nikoli take. Tudi suha ni več, rdečih lišajastih lis pa sploh nima več. Vmes je imel malo poslabšanje kože, pa sem mu malo z Elocomom namazala, drugač pa kar z Atopiclair-om, čez pa še z vlažilno kremo od Mustele. In je kar fajn no...Upam, da bo tako tud naprej.
Ampak kaj mislite, da moramo zdaj stalno to kremo uporabljat kot preventivo?

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
12.2.2010 21:40:33   
BrinaBA
jaz namažem takoj, ko se kaj pojavi... ampak res takoj!
uporabljam pa jo že več kot 1 leto (še preden se je dobila v SLO)

sanelaa - pa ima ta krema ki jo omenjaš deklaracijo in ostalo?... saj ne more vsak sam doma nekaj izdelovat?? in potem "drago" prodajat?? registracije zdravil in medicinskih pripomočkov res niso kar tako in vsak izdelek mora zagotoviti strogim standardom... meni se zdi to bolj kupovanje mačka v žaklju... saj fino, da vam pomaga.. samo jaz se to ne bi šla... (Pa ne da ne maram alternative in naravnega... smo že 6 let na homeopatiji, pa bioresonanco smo preizkusili itd.)
Zato pa se mi zdi Atopiclair super, ker je BREZ kortikosteroidov, je na tržišču že precej let in ima zelo dobre rezultate potrjene s številnimi študijami...
Je pa seveda res, da mora vsak zase najti ustrezno rešitev, ker univerzalnega zdravila NI.

< Sporočilo je popravil BrinaBA -- 12.2.2010 21:55:27 >

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: izkušnje s kremo atopiclair
12.2.2010 21:45:47   
BrinaBA
.

< Sporočilo je popravil BrinaBA -- 12.2.2010 21:56:09 >

(odgovor članu BrinaBA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?