|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izkušnje s sedežem od 0-18 kg
18.11.2008 16:06:41   
Zvezdica
Pozdravljene,

pri prvem otroku sva se z možem odločila za maxi cosi lupinico. Zadevica je bila super ampak  zdaj me pa zanima sedež od concorda, ki je dejansko uporaben od 0 do 18 kg. A ima morda katera izkušnje s takim avtosedežem, slabe ali dobre, zanima me vse. user posted image

Hvala.


_____________________________

i belive i can fly....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izkušnje s sedežem od 0-18 kg
18.11.2008 16:51:47   
špelin@
Concord Ultimax user posted image  Uporabljali smo ga do dopolnjenega tretjega leta, ker je naša punči težkokategornica oz. dolginka user posted image

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izkušnje s sedežem od 0-18 kg
18.11.2008 17:52:42   
Zvezdica
Špelin@ hvala. Verjetno bova kar tega vzela, meni se zdi tako udoben.

Ga moram še pogledat ampak mislim, da sem se pr sebi že odločila.

Thanksuser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izkušnje s sedežem od 0-18 kg
18.11.2008 19:16:28   
tonks
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Concord Ultimax user posted image  Uporabljali smo ga do dopolnjenega tretjega leta, ker je naša punči težkokategornica oz. dolginka user posted image


Živjo!

Jaz ga imam tudi, pa se ga nekako še nisem navadila. Mala je zdaj stara tri mesece. Sprašujem pa predvsem zato ker me zanima kako pogosto ste kaj spreminjale nastavitve in katere. Jaz sem zaenkrat samo vzglavnik potisnila navzgor. Očitno nisem preveč tehnični tip in imam kar malo problemov. Je pa tudi moja mala kar dolginka, zdaj ima noge že čist v sedežu.

Hvala za odgovor.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izkušnje s sedežem od 0-18 kg
19.11.2008 7:59:08   
iskanje
Mi smo ga kupli ko je bla tamala stara dva mesca in sedaj ima 3 mesce in sem zelo zadovoljna

(odgovor članu tonks)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
20.11.2008 12:09:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu iskanje)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?