|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izleti po sloveniji- vaši namigi
4.3.2011 11:19:40   
nadka30
živjo

Imamo dva otroka eno punco že šoloobvezno drugo pa še zelo malo tako da rabimo voziček in sedaj me nasploh zanima katere izlete priporočate oz. kje ste že bili in ali je možno z vozičkom, ali je to za večje otroke torej vsakega namiga bomo veseli.Vem da obstoja veliko knjig kejre je to opisano ampak zanimajo me predvsem vaše izkušnje ter priporočilauser posted image
Jaz predlagam naslednje izlete;
- PRAVLJIČNI GOZD v Logarski dolini- super z vozičkom je težko ker se človek sprehaja po gozdu,za dojenčke priporočjivo da ga nosite v sleepy ali pa v nahrbtniku
-KEKČEVA DEŽELA v Kranjski Gori- lep izlet je za malo večje otroke, pelješ se z avtobusom, hodiš po rovu je pa res za malo večje otroke ker je kar nekaj hoje pa tudi otroci se lahko ustrašijo bedanca
- SNEŽNA JAMA- je tudi za večje otroke ker se gre v jamo po klinih, obvezna oprema kapa, bunda, rokavice ter dobra obutev pa sabo je dobro imeti oblačila za spreoblečt  je pa nekje najlpeš okoli prvega maja mogoče še zčetek junija
- ŠKOCJANSKE JAME- tudi za malo večjega otroka ker se kar en čas hodi, z vozičkom ni možno, obvezno kako jaknico sabo pa predvsem kaj za preoblečt, preobut
- BOLNICA FRANJA- enako , je pa zelo spolzko in mokro tam ko se hodi ampaka zanimiv izlet
- MINI ZOO LAND Slov. Konjice- možno z vozičkom, lahko hranijo živalai, pa vožnja z ponijem in verjetno še kaj,..
- OTOČEC- mi bili v zimskem času vmes ogledali si še kraj ZAVINEK, ki je v Božičnem času celotna vas okrašena z lučkami, se da z vozičkom
- VILA ČIRE ČARE v Olimju- z vozičkom se ne da ker se hodi po gozdu
- JELENOV GREBEN IN TOVARNA ČOKOLADIC v Olimju- da z vozičkom super izlet
- PARK DINOZAVROV v AVSTRIJI- zanimiv izlet naša punca je bila zelo navdušena, hodiš po gozdu za dojenčka je potrebno imeti ali dober kompakten voziček ali nahrbtnik
- MINIMUNDUS v CELOVCU - za male in velike otroke, pa še za starše v glavnem več kot super bilo je res fajn potem pa smo šli še na Vrbsko jezero
- ZOO ZAGREB- za male in velike

to bi bilo z moje strani sedaj pa čakam še na vaše predloge torej na plan z njimi da vidimo kaj je še zanimivega za pogledat. Hvalauser posted image user posted image user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izleti po sloveniji- vaši namigi
4.3.2011 13:23:56   
kristinaj
vidim da si bla v zoo- ju v zagrebu in me zanima zakaj si tega izbrala? je boljši kot naš v lj? jaz sem naši za 4 roj dan obljubila da gremo v zoo sedaj pa si me malo v dilemo spravla?

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izleti po sloveniji- vaši namigi
4.3.2011 13:28:17   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

vidim da si bla v zoo- ju v zagrebu in me zanima zakaj si tega izbrala? je boljši kot naš v lj? jaz sem naši za 4 roj dan obljubila da gremo v zoo sedaj pa si me malo v dilemo spravla?


v bistvu je bilo tako v lj sem že bila in ker imam približno isto v zagreb smo se odločili za tja je pa v zagrebu večji zoo, edini problem je bil z parkiranjem ker je bila takrat ko smo bili mi kar gužva. Priznam da pa sedaj odkr so lj. kao malo prenovili tam nisem bila se pa odločamo da bi letos poleti šli v zoo v avstrijo v herbestein
http://www.tierwelt-herberstein.at/
in bi si zraven ogledali še te gradove v njihovi bližini

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izleti po sloveniji- vaši namigi
4.3.2011 13:29:45   
Anonimen
Mi pa ravno zdej planiramo, da bi šli z našo tamalo za en dan na izlet in to z muzejskim vlakom iz Jesenic do Tolmina ...

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izleti po sloveniji- vaši namigi
4.3.2011 13:47:51   
end1
Škocjanski zatok, na obrobju Kopra, mirno, veliko ptic in živaliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izleti po sloveniji- vaši namigi
4.3.2011 13:52:22   
sonček33
Šobec


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izleti po sloveniji- vaši namigi
4.3.2011 17:15:31   
tikatoka
V Kranjski gori je zelo lepo, malo naprej so Zelenci, zeloo lepo je pa tam izvir mislim da Save pa Tamar oboje smo bili z vožičkom. Pot do Mojstrane je luštna tudi za kolesarje. 

Meni osebno je tudi na Bledu zelo všeč, ampak med tednom ali sobota, nedelje so ubijalske.

Velika planina, seveda z ruzakom za malčke, Kamniška bistrica. . .

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izleti po sloveniji- vaši namigi
5.3.2011 7:16:39   
Freya88
Kakrsnikoli akvariji in/ali terariji... akvarij-terarij MB, akvarij v Idriji (je bilo govora tudi na rr), piranski akvarij..

(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izleti po sloveniji- vaši namigi
5.3.2011 17:01:29   
petruska
z vlakom do bohinjske bistrice, potem pa kopat v aquapark.
otroci indva očka sta šla z vlakom, mamice pa malo kasneje z avtom do bistrice, ker je za nazaj bolj priporočljivo, ker iz bazena pridejo vsi zelo utrujeni in zaspijo v avtu.

ali pa v bohinj pa peš do slapa, potem pa tudi lahko peš okoli jezera ali pa pol peš nazaj pa z ladijco.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
7.3.2011 22:38:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izleti po sloveniji- vaši namigi
12.3.2011 13:43:13   
sonček33
Vintgar, Slap Peričnik, Slap Savica

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izleti po sloveniji- vaši namigi
23.3.2011 12:09:05   
rogljicek
kako pa kaj postojensko jamo priporocate. Nisem bila za 20 let, partner se nikoli, ampak imamo 4 in 1 letnico. Kaj pravte?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izleti po sloveniji- vaši namigi
23.3.2011 12:24:59   
Luns
Čist fajn samo nahrbtnik bi rabili. Noter je kakih 8 stopinj ampak ni prepiha tko da ni mraz. Čist lušten izlet. Mi smo bli z 8m v Škocjanskih pa tud po ne turističnih smo hodili. Pač je moški del družine jamarski.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: izleti po sloveniji- vaši namigi
24.3.2011 9:08:48   
koala.cek
postojnska jama  - bili prejšno nedeljo. imamo 4 letnika in skoraj 2letnika. bilo super. brez ruzaka, brez vozička, oba hodila. ne piha, prijetnih 8 stopinj, vožnja z vlakom super, ...priporočam. šli smo že na prvo turo ob 10. končali ob 11.30, šli na kosilo in ob enih sta oba spala v avtu.

(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: izleti po sloveniji- vaši namigi
27.3.2011 22:00:36   
mayci
Pa Arboretum Volčji Potok, super za sprehode, lepa igrala in od 1.4. naprej bo spet razstava dinozavrov.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: izleti po sloveniji- vaši namigi
30.3.2011 11:32:40   
ksenija12
Naša 'popotniška Biblija' za Slovenijo sta definitivno tile dve knjigi: Z otroki v gore in Pravljične poti Slovenije..tako da toplo priporočam vse izlete opisane tam noter. Kot sem že nekje drugje omenila, pa so super tudi raznorazne učne poti, mnoge zelo lepo in domiselno urejene in precej manj znane in obljudene (Učna pot Goreljek, Pliskina učna pot, Pot po Logarski...seznam je objavljen z opisi na Natura2000.gov.si). Za malo večje otroke je super izlet v sotesko Čepa. Odlično zamišljena je tudi na avstrijski strani učna pot speljana nad krošnjami dreves (mesto Kopfing-sprehajalna pot v dolžini 1km, speljana 20metrov nad tlemi, zgledno zavarovana, pogled fantastičen). Kot enodnevni izleti so super tudi Plitvička jezera, Brioni, Zoo safari Verona..Med planinami je zelo fin pohod na Kofce (zgoraj igrala). Pa Lignano, Grado..

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: izleti po sloveniji- vaši namigi
30.3.2011 11:36:18   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: ksenija12
Odlično zamišljena je tudi na avstrijski strani učna pot speljana nad krošnjami dreves (mesto Kopfing-sprehajalna pot v dolžini 1km, speljana 20metrov nad tlemi, zgledno zavarovana, pogled fantastičen).


Kako pa se imenuje ta pot? SLisati ej zelo zanimivo:)

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: izleti po sloveniji- vaši namigi
1.4.2011 11:51:11   
ksenija12
Tukaj je link:
http://www.kopfing.at/system/web/zusatzseite.aspx?detailonr=217850151

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: izleti po sloveniji- vaši namigi
1.4.2011 11:54:29   
ksenija12
Eh, sem želela tale link nalepit, kjer piše bolj podrobno (v nemščini sicer).  http://www.baumkronenweg.at/bkw/

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: izleti po sloveniji- vaši namigi
1.4.2011 12:29:41   
ksenija12
Drugače pa se te učne poti na višini imenujejo 'tree top walk'. Najdaljša in mislim da tudi največja v Evropi je tale: http://www.baumwipfelpfad.by/bwp_en/galerie/index.php
Jaz sem noro navdušena nad njimi, prilagojeno je tudi starejšim, otrokom, mislim da ponekod celo invalidom. Je pa res, da ni dobro biti vrtoglav:) Vstopnina ni draga (mislim da 8eur po odraslem)...ponekod se da tudi prespati v hotelih na višini (no to pa je že dražje:)

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...




b
Katka 1

b

b (87%)

b (13%)


Število vseh glasov: 30

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!