|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izostanek menstruacije?
18.11.2007 13:55:38   
mircek
Z možem od junija delava na tem da bi zanosila. Sedaj pa kar naenkrat nimam menstruacije. Prvi dan zadnje menstruacije je bil 25.9. trajala štiri dni in od takrat nič. Po desetem in petnajstem dnevu izostanka sem opravila test vendar je bil negativen. Pred dvema dnevoma pa so me začele močno bolet dojke in občasno imam bolečine tudi v spodnjem delu trebuha. Ginekologinjo sem tudi že poklicala in me je naročila šele 6.12.
Kakšno mnenje imate o tem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izostanek menstruacije?
18.11.2007 14:01:07   
Anonimen
Pa si prej imela redne M? Ker je možno, da bi imela kasnejšo ovulacijo... ali pa psiha? Boleče dojke in spikanje spodaj je lahko znak, da se pripravlja na M in jo boš vsak čas dobila, pri nekaterih je pa to znak, da so noseče, tko da tu res ne moreš vedet.

Če je še en teden ne bo, bi jaz vseeno naredila še kakšen test. Pa stiskam pesti!


user posted image

(odgovor članu mircek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izostanek menstruacije?
18.11.2007 14:03:22   
lolita700
če ti user posted image prvič zamuja tako dolgo in ti je test pokazal negativno pregled imaš pa šele 6.12 pojdi v laboratorij na krvne preiskave.sej konc koncev vrjetno ne boš zdržala tako dolgo..

ti pa želim da se izkaže da si res srečka user posted image ,,

pa vso srečouser posted image user posted image

(odgovor članu mircek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izostanek menstruacije?
18.11.2007 14:04:13   
mircek
Ponavadi sm imela točno na 25 dan, kakšn mesec je bil dva al pa tri dni razlike. Ja jaz tudi upam da user posted image  raste v meni to bi bila zelo vesela novica za oba.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izostanek menstruacije?
18.11.2007 14:12:01   
lolita700
tudi jst sem imela stalno točno od 24-28 dni.ker pa meseca maja nisem dobila 28 den sem 29dan naredila test ki je v sekundi pokazal user posted image ..mogoče nimaš dosti nosečniškega hormona še lahko je pa tudi psiha ker otroka načrtuješ..

pa upam da si res user posted image ..
pa javi kako si opravla.
ali si kupi test ali pa pojdi v laboratorij..user posted image

(odgovor članu mircek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izostanek menstruacije?
18.11.2007 15:43:12   
sun71
Mirček- držim ti pesti, da si srečka user posted image . To lahko preveriš le s testom; ki ti je žal pokazal user posted image . Pojdi še v laboratorij; drugače pa so se meni v začetku letošnjega leta dogajale podobne stvari. V marcu mi je zelo zamujala, test pokazal user posted image user posted image user posted image . Nato pa sem imela user posted image  kar na 10 ali 14 dni. Na pregledu mi je G dala hormonske tablete.
Zate pa user posted image user posted image user posted image user posted image . Upam, da je pri tebi znak user posted image .

(odgovor članu mircek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izostanek menstruacije?
18.11.2007 20:53:29   
tiana
js pa zj tri mesce nism mela user posted image .sm probala test pa ni blo nč pa čez en tedn še enga nč.pa sm pol misnla da pa mogoč le sm user posted image ,in glej....dons dobimuser posted image !!!pa sm mela tud take znake k ti že kakšn mesecuser posted image

(odgovor članu sun71)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izostanek menstruacije?
19.11.2007 9:10:02   
mircek
ravnokar sem opravila CB test in mi je pokazal križček, ki pomeni da sem srečka user posted image

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izostanek menstruacije?
19.11.2007 9:19:38   
jazzz27
ooooo, čestitam, zelo lepo, da je še ena tu gor!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Želim ti zdravegauser posted image , ter lepo nosečnost!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mircek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izostanek menstruacije?
19.11.2007 9:20:39   
maja24
Ja čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mircek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izostanek menstruacije?
19.11.2007 9:20:52   
šemalo
mircek...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

o, beri, kar ljubezen govori, saj zna ljubezen slišati z očmi...(SHAKESPEARE)

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izostanek menstruacije?
19.11.2007 15:22:24   
latka
Iskrene čestitke!!se vam še jaz pridružim.Imam namreč podoben primer, danes namreč že 49 dan od zadnje menstruacije, testi pa kažejo negativen rezultat.Prej sem imela reden cikel na 30 dni, sedaj pa mi zamuja!!na drugem otroku delava že od junija!!Prosim svetujte miuser posted image !

(odgovor članu šemalo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izostanek menstruacije?
20.11.2007 9:59:33   
mirabela
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image ja super, cestitke, pazi se in uzivaj maksimalno v user posted image

                                   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mircek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: izostanek menstruacije?
20.11.2007 15:06:18   
mircek
hvala vsem user posted image

(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: izostanek menstruacije?
20.11.2007 15:15:04   
latka
A mi lahko prosim svetuješ, kajti meni tudi že dva tedna zamuja, testi pa mi kažejo negativno.V spodnjem delu trebuha me boli že cel čas, pa tudi prsa me včasih bolijo, ne tako kot pred menstruacijo!Seveda iskrene čestitke in upam, da se ti kmalu pridružim!!

(odgovor članu mircek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: izostanek menstruacije?
20.11.2007 20:23:46   
ajam27
user posted image  Še eni je uspelo!!!Bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: izostanek menstruacije?
21.11.2007 5:45:01   
Bonnie_RR
Čestitke! user posted image user posted image user posted image Pa lepo nosečnost! user posted image

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: izostanek menstruacije?
22.11.2007 11:47:26   
Katrin
user posted image user posted image user posted image  Čestitke!

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: izostanek menstruacije?
24.11.2007 9:06:09   
mircek
Meni je test pokazal pozitivno šele po 27 dneh izostanka, zato ti priporočam da še malo potrpi.
Prvi pregled imam že dogovorjen 6.12., baje sem že v 9.tednu.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: izostanek menstruacije?
24.11.2007 10:28:03   
latka
user posted image Živjo mirček.Meni je danes 17 dan izostanka menstruacije, vendar sem zaradi bolečin v četrtek šla do ginekologa, ki mi je napravil UZ in mi je rekel, da imam na levem jajčniku 4*4cm veliko cisto, test je pri gin. tudi kazal negativno .Sedaj jemljem Klimicin, tako da bi mi naj cista počila sama od sebe.Če pa v roku dveh tednov ne bo, potem bodo pa raziskave.
Zakaj pa so ti testi vedno kazali negativen rezultat?Ali so ti kaj omenili pri zdravniku?

(odgovor članu mircek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: izostanek menstruacije?
25.11.2007 17:38:03   
mircek
premalo nosečniškega hormona sem imela. Zdej se je pa koncentracija tega hormona povečala se je pa rezultat pokazal da sem user posted image

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: izostanek menstruacije?
25.11.2007 18:38:06   
Majuska
Mircek, čestitam in ti želim lepo nosečnost!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mircek)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: izostanek menstruacije?
26.11.2007 9:58:15   
byanca
Č E S T I T A M in prijetne user posted image  želim !

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: izostanek menstruacije?
26.7.2011 21:14:10   
StelaPia
Zdravo, še jaz s svojo težavo in dvomom. Načrtujemo dojenčka. Zadnjo mesečno perilo je bilo 19.6.2011. Naslednje bi moralo biti 17.7.2011 in seveda, ga ni bilio. Napetos, bolečine v trebuhu. Test negativen po 6. dnem izostanka. Ginekologinja me je vzela na pregled, kjer UZ ni pokazal nosečnosti. Zaostanka je točno 10 dni. Trenutno jem Dabroston, ki naj bi sprožil menstruacijo, občutek mi pravi, da sem noseča- kdaj ponoviti test?

(odgovor članu mircek)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: izostanek menstruacije?
26.7.2011 22:16:31   
lluna
StelaPia, nisem strokovnjak, ampak če misliš, da vseeno obstaja možnost da si noseča, mislim da res ni dobro, da ješ Dabroston za sprožitev M?!?user posted image
Glede testa pa.., slučajno veš, kdaj si imela ovulacijo? Meni je v prvi nosečnosti test pozitivno pokazal 17 dni po ovulaciji, 10 dni po vgnezditveni krvavitvi.. če sem ti kaj pomagala? Srečno.

(odgovor članu StelaPia)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?