|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jajca
14.7.2010 10:48:35   
salcka
koliko jajc tedensko pojedo vaši otroci?
naša je stara 14 mesecev in jih enostavno obožuje.

pa še to... 14 mesecev in alpsko mleko? koliko?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jajca
14.7.2010 11:46:49   
ledenaa
jajca jemo 2 x na mesec,seveda ne štejem izdelke ,i so že jajca noter user posted image
Za zajtrk vedno dobivata mlečne izdelke in za večerjo tudi kar pogosto.Ne štejem in tudi ne merim da bi se obremenjavala koliko.Vse v mejah normale

(odgovor članu salcka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jajca
14.7.2010 14:38:28   
Katy78
Naš je star 19m. in ga dobi za večerjo (na oko ali umešanega) 1x tedensko. Bi ga pa po moje lahko jedel vsak dan, saj jih obožuje. user posted image

Glede mleka - še vedno ima vsak dan mlečni zajtrk (razne mlečno-žitne kaše s svežim sadjem) iz ca. 2dcl mleka, za večerjo ima parkrat na teden kruh in sir, ker sir pač obožuje, potem pa še ca. 1dcl mleka pred spanjem. Je imel pa pri 14. mesecih približno iste količine mleka kot zdaj. Aja, pa še kakšen jogurt/sladoled za malico, ne pa čisto vsak dan.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jajca
14.7.2010 15:05:09   
Hope2
Jajc ne je. Vsega skupaj poje 1 jajce na 2 meseca ali še to ne.

Mleko spije dobra 2 dcl (še vedno AM) vsako jutro. Popoldan še včasih jogurt ali skutka in za večerjo mlečen obrok (alpsko mleko). Ne gledam količine, mere, dnevov. Kar mam pri roki in kar si želi. Kak dan več, kak dan manj ali nič

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jajca
15.7.2010 11:40:27   
koala
Moj 2.5 letnik poje eno do dve jajčki na teden,po navadi v nedeljo za zajtrk najraje mehkokuhano. Mleka pa spije ogromno, okoli liter na dan, če je bolan pa še več,ker takrat pač odklanja drugo hrano. Poje pa še veliko mlečnih izdelkov, je mlečen po mamiuser posted image .
Pije pa navadno mleko, ker ga po trajnih napenja.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?