|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jemanje kontr.tablet-ali čakati pred zanositvijo
18.9.2008 10:53:59   
zita
Pri skoraj 33 sem rodila prvega otroka. Pred zanositvjio sem jemala kontracepcijske tablete cilest. Po prenehanju tablet sem čakala 6 mesecev (začščit kondom) in ko sva se odločila za spolne odnose  brez zaščite takoj zanosila.
 
Zdaj bom stara 36 let, drugo leto bi rada imela še enega otroka.
Do sedaj nisem imela kontracepcijskih tablet, vendar sva se z možem odločila, da bi jih spet začela jemati.
Zanima me, ali to še velja oziroma ali jekdaj veljalo (ali sem se jaz tako odločila pred prvo zanositvijo) , da ko prenehaš s kontracepcijskimi tabletami, moraš nekaj  časa počakati, preden zanosiš.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jemanje kontr.tablet-ali čakati pred zano...
18.9.2008 11:11:21   
ninca19
glede čakanja vsak G pove drugače. eni pravijo vsaj tri mesece, drugi pol leta, eni pravijo samo prvo menstruacijo potrebno počakat. tak da so mnenja različna. jaz osebno sem jemala kt več kot pet let in po prenehanju nisem nič čakala. zanosila sem že drugi mesec in je vse ok. danes namreč tabletke niso več tak hormonskeda bi blo potrebo čakat. telo se prečisti že po nekaj dneh ne jemanja tabletk. 

_____________________________

Nina

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jemanje kontr.tablet-ali čakati pred zano...
18.9.2008 11:30:04   
*tajda*
Jaz sem zanosila takoj po prenehanju jemanja KT,imam zdravega user posted image Ravno tako sem jemala Cilest.MOja G pravi da se naj bi počakalo en mesec.

(odgovor članu ninca19)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jemanje kontr.tablet-ali čakati pred zano...
18.9.2008 12:07:08   
Anonimen
Navodila moje ginekologinje- tri mesece prej ne jemati KT- takrat redno piti folno kislino.

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jemanje kontr.tablet-ali čakati pred zano...
18.9.2008 13:01:34   
Anonimen
ne rabiš čakat,saj učinki kt izgunejo iz telesa že v cca 5 dneh!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jemanje kontr.tablet-ali čakati pred zano...
18.9.2008 13:22:05   
ursa30
meni je G rekla, da lahko začneva delat user posted image  takoj, ko neham jest KT.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jemanje kontr.tablet-ali čakati pred zano...
18.9.2008 14:28:08   
Tejči
Jaz sem tudi jemala Cilest in sem zanosila takoj, ko sem jih nehala jemat. Rezultat: zdrava, navihana punčkauser posted image


(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jemanje kontr.tablet-ali čakati pred zano...
18.9.2008 15:17:15   
severnica77
Tudi meni je G rekel, da lahko začneva delati na user posted image  takoj, ko preneham s KT. Sem pa jemala Diane. Morda so različne informacije G odvisne od tega, katere KT jemlješ.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?